واکسن افزودنی افزایش ایمنی بدن انعطاف پذیری

یک افزودنی شناخته شده به عنوان کمکی می تواند به بهبود پاسخ به واکسن حاوی عجیب و غریب ویروس آنفولانزای مرغی H5N1 محققان گزارش.

که می تواند به نوبه خود در تقویت هر دو تازه کار و کهنه عناصر پاسخ ایمنی. این یافته ها دارای پیامدهای تلاش برای توسعه واکسن در برابر چند سویه های آنفولانزا و همچنین به عنوان زمان فشار برای واکسن در برابر SARS-CoV-2.

جدید مطالعه آزمون چه زمانی اتفاق می افتد که بدن را می بیند چیزی جدید در مقایسه با واکسیناسیون آنفولانزای فصلی که اغلب دوباره فعال همان حافظه B سلول های سیستم ایمنی بدن با اتکا در سال گذشته است.

این مطالعه فراهم می کند هدایت در چه کمکی ممکن است تبدیل به بخشی از یک پیشنهاد “جهانی” واکسن آنفولانزا با هدف حفاظت از مردم در برابر طیف وسیع تری از آنفلوانزا سویه است. علاوه بر این واکسن طراحان با توجه به چگونگی بهینه سازی پاسخ ایمنی بدن در برابر SARS-Cov-2 که چند تا به حال مواجه می شوند قبل از سال 2020 است.

نتایج به نظر می رسد در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

“ما دیدیم که کمکی باعث می شود آن را ممکن است به طور موثر تعامل با هر دو حافظه و ساده و بی تکلف سلولهای B در حال گسترش مجموعه ای از آنتی بادی ایمنی بدن در پاسخ به آنفلوانزا می گوید:” اولین نویسنده علی Ellebedy که این مطالعه را انجام دادم در حالی که یک همکار فوق دکترا در Rafi احمد آزمایشگاه در اموری واکسن مرکز.

“برای یک پاتوژن مانند SARS-CoV-2 هیچ کس مصونیت” احمد می گوید. “بنابراین چیزی که مهم است این است که این واکسن را خوب پاسخ از ساده سلول های B که فرکانس پایین است.”

“برای جهانی آنفولانزا وضعیت پیچیده تر است. شما می خواهید را به هر دو مقطع واکنش سلول های حافظه و ساده فشار-سلول های خاص می گوید: احمد. “با نگاه به آینده کمکی در حال رفتن به یک عنصر مهم جهانی واکسن آنفولانزا پژوهش است.”

خاص کمکی مورد بررسی در این مقاله است که به نام AS03. سازنده آن گلاکسو است و آن را در دسترس برای COVID-19 واکسن محاکمه.

این AS03 کمکی می تواند مربوط به گسترش اثربخشی محدود دوز پروتئین یا ویروسی زير بر اساس واکسن اما کمتر جدیدتر mRNA مبتنی بر واکسن احمد می گوید.

اموری واکسن مرکز امید درمانگاه انجام شده در این بررسی که شامل 50 بزرگسالان جوان و سالم بودند (به احتمال زیاد) در معرض دیگر ویروس های آنفلوانزا و واکسن پیش از آن در زندگی خود را.

FDA تایید H5N1 واکسن با AS03 در سال 2013 و واکسن است که بخشی از ملی ذخایر در مورد بیماری همه گیر آنفلوآنزا. اطلاعات بیشتر در مورد AS03-adjuvanted واکسن آنفولانزا در دسترس است از FDA.

محققان قبلا مشاهده شده است که هنگامی که سیستم ایمنی بدن برخوردهای نا آشنا ویروس آنفولانزا که رخ داده است برای بسیاری از افراد در طول سال 2009 H1N1 همه گیر آنتی بادی های تولید شده قادر به خنثی کردن طیف وسیع تری از ویروس ها. این آمد از انحراف از آنتی بادی به سمت “بنیادی” (یا ساقه) منطقه ویروسی شدن پروتئین هماگلوتینین در مقابل “سر.” بنیادی منطقه نمی جهش و تغییر تا آنجا که سر از سال به سال.

پدیده ای مشابه رخ داده در H5N1 مطالعه به دلیل سر منطقه از ویروس ناآشنا بود اما بنیادی منطقه نمی شد. بدون کمکی به پاسخ ایمنی بدن به دوز پایین H5N1 آنفلوآنزا واکسن ضعیف بود محققان دریافتند.

اما با ادجوانت ایمنی بدن پاسخ تغییر به طور قابل توجهی بین اول و دوم دوز. یک هفته پس از اولین adjuvanted دوز واکسن سیستم ایمنی بدن تولید می شود به طور گسترده متقابل واکنش آنتی بادی است که عمدتا علیه بنیادی.

این اولین موج آمد بیشتر از قبل موجود در حافظه سلول های B. پس از دوز دوم آنتی بادی بودند بیشتر علیه سر آمدن از فشار خاص ساده سلول های B.

محققان همچنین ارائه توضیح برای تغییر در پاسخ آنتی بادی پس از دوز دوم: اساسا سیستم ایمنی بدن است در راه خود را. پس از دوم واکسیناسیون آنتی بادی در برابر بنیادی منطقه هنوز در بدن آنها ظاهر می شود به پوشش تا آن قسمت از ویروسی پروتئین هماگلوتینین پدیده ای به نام “اپی تپ صدا می کنن مسدود کردن.”

“این چیزی است که بسیاری از واکسن آنفولانزا مطالعات مشاهده شده اما در حال حاضر ما ممکن است مکانیکی توضیح و شواهد خوبی برای آن” احمد می گوید.

Ellebedy در حال حاضر استادیار پاتولوژی و ایمونولوژی در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. همکاران از دانشگاه استنفورد و دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای کمک به کاغذ.

موسسه ملی آلرژی و عفونی و مراکز تعالی در آنفلوانزا تحقیق و نظارت از طریق بهداشت و خدمات انسانی کار پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه اموری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de