واکسن باید به شدت کاهش یافته و در سراسر کشور در طول COVID-19 همه گیر

پس از coronavirus همه گیر شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده و دولت های ایالتی صادر stay-at-home سفارشات میلیون ها نفر از آمریکایی ها جدا شده و خود را برای ماه, برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض. یک نتیجه این است که پدر و مادر در سراسر کشور را لغو اطفال معاینات و واکسیناسیون سطح قابل پیشگیری با واکسن بیماری ها کاهش یافت, a Scientific American بررسی پیدا کرده است.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت: ممکن است که روال سفارشات از اطفال واکسن کاهش یافته بود به دلیل بیماری همه گیر. بعد که ماه آژانس منتشر شد گزارش نشان می دهد که در مقایسه با سال های گذشته میشیگان پوشش واکسيناسيون در میان کودکان زیر دو سال کاهش یافته و در ماه های پس از فرماندار گرچن Whitmer صادر اقامت در خانه سفارش دهید. آنجلا شن بازدید از تحقیقات دانشمند در بیمارستان کودکان فیلادلفیا و یک کاپیتان بازنشسته از خدمات بهداشت عمومی آمریکا که همکاری CDC گزارش در میشیگان می گوید که محققان دیدم قطره در واکسیناسیون به عنوان به خوبی. به دلیل کاهش, او می گوید: “ما باید به فکر که ما نمی وزش نسیم تا با یک بیماری قابل پیشگیری با واکسن بیماری است.”

برای ساخت یک تصویر دقیق تر از چگونه همه گیر نهفته است ایمن سازی سطح برای بیماری هایی مانند سرخک ، آبله مرغان و فلج اطفال در سراسر کشور, Scientific American درخواست اطلاعات از ادارات بهداشت در تمام 50 ایالت و واشنگتن دی سی سی-چهار سازمان های عرضه شده داده های قابل استفاده در زمان برای این داستان.

متحده به طور کلی مسیر واکسن با شمارش تعداد کل اداره دوز واکسن است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی گزارش به ثبت و درخواست از طریق بودجه فدرال واکسن برای کودکان برنامه. (برنامه توزیع رایگان واکسن از طریق دولت در بخش بهداشت و درمان برخی از منطقه ای سازمان بهداشت و درمان.) علمی آمریکا خواسته برای تعداد کسانی که برای اولین بار چهار ماه از میزبانی 2018 2019 و 2020. اکثر پاسخ متحده ارائه شده در مجموع برای یک مجموعه از واکسیناسیون به طور معمول در برنامه داده می شود قبل از 24 ماه سن. کشورهای دیگر به مجموع که شامل همه noninfluenza واکسن صادر شده قبل از 35 ماه. و چند عرضه آن برای همه تجویز واکسن به کودکان زیر سن 18.

داده ها نشان می دهد که در طول ماه و نیم پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد بیماری همه گیر واکسن کاهش یافته است کاملا در سراسر ایالات متحده این گذشته مارس واکسیناسیون به عنوان یک درصد از مارس 2019 بالغ شد و کمترین در واشنگتن, d. C. (44.4 درصد). نزدیک پشت بودند تگزاس (44.7 درصد) و مونتانا (46.8 درصد). در مقایسه با آوریل 2019 واکسیناسیون در مارس سال 2020 کمترين در مریلند (42.1 درصد) مونتانا (44.2 درصد) و پنسیلوانیا (48.1 درصد).

vaccine rate graphic
اعتبار: Amanda Montañez; منابع: جیم دیلی; اطلاعات از دولت و یا منطقه ای مقامات بهداشتی

شهر نیویورک که با مته سوراخ کردن فشار از همه گیر در بهار تعطیل با بقیه ایالت نیویورک در مارس 22. این شهر در بخش بهداشت و درمان را ارائه نمی دهد داده های خام در واکسیناسیون سطوح. اما در بیانیه ای به علمی آمریکا گفت که دو ماه پس از آغاز خاموش “تجویز واکسن دوز [بودند] پایین 63 درصد” در مقایسه با سال گذشته—که برای کودکان بزرگتر از دو واکسن کاهش یافته است 91 درصد است. با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط نیویورک وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, اما, پوشش واکسیناسیون کودکان زیر دو خارج از شهر ثابت باقی مانده است—و حتی کمی افزایش یافته است در مقایسه با سال 2019 سطوح.

هاوایی که در آن فرماندار David Ige دستور ساکنان به ماندن در خانه ابتدا در مارس 25, در واقع شمارش بیشتر واکسن در طول ماه است که از در ماه مارس 2019 هر چند آنها کاهش یافت و در ماه آوریل است. هاوایی تا به حال تعداد نسبتا کمی از موارد این ویروس. پنسیلوانیا واکسیناسیون بالغ نیز در آنجا ماند comparably بالا از طریق مارس قبل از انداختن در ماه آوریل است.

شن می گوید متحده تلاش های امداد رسانی عمومی ممکن است متنوع در تاکید بر اهمیت ادامه با کودک-سلامتی بازدید و گرفتن عکس در طول قرنطینه. که واریانس—همراه با شدت محلی شیوع بیماری و اینکه آیا و هنگامی که ماندن در خانه و دستور صادر شد—ممکن است توضیح برخی از اختلافات بین دولتها.

کلر Hannan مدیر اجرایی انجمن غیر انتفاعی از ایمن سازی مدیران می گوید: هر دولت نیز متفاوت واکسیناسیون اطلاعات سیستم. هر یک از آهنگ های واکسن های متفاوت تولید منحصر به فرد گزارش می دهد که شامل مقادیر مختلف از داده ها ، “من واقعا به امید این بیماری همه گیر خواهد شد ما فشار رو به جلو و کمک به ما در مقابله با برخی از چالش های [در] به اشتراک گذاری داده ها در سراسر متحده و گرفتن آنها را در یک سطح میدان بازی” Hannan می افزاید.

بسیاری از پاسخ متحده نیز ایمن سازی اعداد ممکن است و آنها به نظر می رسد نشان می دهد کودک واکسن ممکن است در حال حاضر شروع به دوباره بجای اول برگشتن کمی. در حالی که هنوز به خوبی زیر 2019 سطح در مجموع در این کشورها به طور معمول چند درصد بالاتر ممکن است از آنها در ماه آوریل است. تنها در مینه سوتا به کاهش خود ادامه داد و حتی پس از آن خود را رها در مه بود به مراتب کمتر از ماه قبل است. شن می گوید شدن واکسن در مسیر برگشت بسیار مهم است به رفع یک بیماری قابل پیشگیری با واکسن بیماری است. دولت بهداشت و درمان سازمان می تواند با استفاده از ایمن سازی ریجستری و کار با ارائه دهندگان برای شناسایی خانواده هایی که نیاز به گرفتن عکس و یادآوری آنها را به انجام این کار او می افزاید.

“به این کشور باز می شود تا دوباره ما نمی خواهید به سقوط” Shen می گوید. “پیامدهای داشتن شیوع بیماری های قابل پیشگیری با واکسن بیماری در همان زمان ما در حال مبارزه با چالش های COVID-19 و نزدیک شدن به آنفولانزا در فصل پاییز است که یک دستور العمل برای بسیاری از مشکلات سلامتی.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا در اینجا. و به عنوان خوانده شده پوشش از شبکه های بین المللی ما از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de