کاربران دریافت درجه عدم در شاهدانه فواید و خطرات

زمانی که محققان سوال شاهدانه کاربران در مورد باورهای خود را در مورد اینکه آیا این دارو موثر است در درمان شرایط خاص پزشکی اکثر 500 نفر مورد بررسی موفق به تست.

“وجود دارد یک اختلاف بین آنچه شواهد تجربی است گفت: آنچه که مردم باور می گوید:” منجر نویسنده دانیل کروگر یک پژوهش دانشيار گروه بهداشت جامعه و سلامت رفتار دانشگاه بوفالو در دانشکده بهداشت عمومی و بهداشت حرفه ای به عنوان به خوبی به عنوان یک پژوهش محقق با جمعیت مرکز مطالعات و تحقیقات در دانشگاه میشیگان.

“ما به عقب رفته به قرن 19 درمان معجزه. مردم با استفاده از شاهدانه و کانابینوئیدهای برای همه چیز و هر چیزی و ما به اندازه کافی ندارد سیستماتیک تحقیقات در مورد اینکه آیا آن را موثر برای این شرایط. مردم در حال توقف یا کاهش داروهای تجویزی برای استفاده از شاهدانه پزشکی. این یک مسئله جدی است.”

و دقیقا به همین دلیل محققان احساس مهم بود که به بررسی کاربران ماری جوانا.

آنچه 500 هش Bashers اشتباه کردم

محققان راه اندازی یک جدول در هش باش سالانه ماری جوانا حمایت رویداد های صورت گرفته در محوطه دانشگاه میشیگان برای چند دهه گذشته.

تیم تحقیقاتی—که شامل جسیکا کروگر بالینی دستیار استاد در دانشگاه بوفالو در دانشکده بهداشت عمومی و بهداشت حرفه ای—انجام چندین مطالعات قبلی با داده های جمع آوری شده در هش باش و از جمله در یک مقاله منتشر شده در بهار گذشته که نشان داد که munchies وجود دارد وجود دارد و آن را یک نیاز برای متناسب تغذیه آموزش و پرورش به عنوان جمعیت کاربران ماری جوانا رشد می کند.

برای مطالعه نزدیک به 500 هش باش شرکت کنندگان در تکمیل نظر سنجی که در مورد خواسته خود را از شاهدانه استفاده و جایی که آنها به دست آمده و اطلاعات خود را در مورد ماری جوانا.

محققان همچنین از آنها خواست تا برای پاسخ به سوالات از جمله “کدام یک از شرایط زیر آیا شما فکر می کنم ماری جوانا در درمان موثر است (چک کنید که تمام اعمال)?” و “کدام یک از شرایط زیر/رویدادهای آیا شما فکر می کنم استفاده از ماری جوانا را افزایش می دهد خطر ابتلا به (چک کنید که تمام اعمال)?”

محققان سپس در مقایسه با شرکت کنندگان دانش خود را با آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی (NASEM) نتیجه گیری در مورد پزشکی اثربخشی و خطر مرتبط با حشیش استفاده کنید.

علاوه بر آشکار قطع ارتباط بین جریان اصلی بهداشت و پزشکی و استفاده دارویی از ماری جوانا نتایج این مطالعه همچنین مشخص شده عدم آگاهی از خطرات بالقوه درگیر است.

برای مثال تنها 22 درصد از پاسخ دهندگان فکر می کردم که حشیش مصرف در دوران بارداری می تواند مخاطره آمیز. “که واقعا قابل توجه” دانیل کروگر می گوید: “شواهدی وجود دارد که استفاده از ماری جوانا می تواند منجر به کاهش وزن هنگام تولد.”

شاهدانه دانش فاصله

بیشتر اکثریت پاسخ دهندگان به نظرسنجی گفته حشیش بود و موثر در درمان سرطان, علائم افسردگی و صرع. این NASEM ارزیابی و اما نتیجه گیری شواهد محدودی که حشیش یا کانابینوئیدهای به طور موثر کاهش علائم افسردگی و یا شواهد کافی است که آن را با این نسخهها کار برای سرطان و بیماری صرع.

شرکت کنندگان همچنین گفت: ماری جوانا می تواند در درمان سندرم روده تحریک پذیر با وجود فقدان داده های تجربی حمایت از این نتیجه گیری.

دانیل کروگر سریع به نکات زیر توجه کنید نکته: ماری جوانا باقی مانده برنامه من ماده ممنوع است که دانشمندان از انجام آزمایش های بالینی لازم برای درست اطلاع رسانی NASEM نتیجه گیری.

اکثریت شرکت کنندگان در مطالعه گزارش با استفاده از ماری جوانا در هر روز و 85 درصد گفت: آنها با استفاده از آن برای سلامتی یا دلایل پزشکی. حدود 78% گفت: دانش خود را از حشیش ناشی از تجربه شخصی در مقایسه با تنها 23 درصد از شاهدانه پزشکی مراقب یا درمانگاه و 18% از یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه.

دانش شکاف های شناسایی شده در این مطالعه قابل توجهی از ديدگاه بهداشت عمومی, محققان می گویند و اضافه کرد که به عنوان یک تعداد زیادی از کشورها قانونی—و یا از نظر قانونی—بزرگسالان استفاده تفریحی از ماری جوانا, گفتگو نیاز به تغییر.

“این نتایج برجسته قطع ارتباط بین ماری جوانا حمایت و سیاست و عدم وجود شواهد علمی می گوید:” coauthor R. لورن کالینز کاردانی دین پژوهش در دانشگاه بوفالو در دانشکده بهداشت عمومی و بهداشت حرفه ای و کمک کننده به NASEM گزارش.

“ما باید بیشتر علمی تحقیقات دقیق به اطلاع رسانی پیام های بهداشتی که ارائه راهنمایی در مورد استفاده و اثربخشی شاهدانه و کانابینوئیدهای برای طیف گسترده ای از شرایط پزشکی.”

مسئله این است که در حال حرکت در یک سرعت سریع با توجه به شهروند محور رای گیری ابتکارات و هل از مقامات دولتی کروگر می گوید. برای مثال فرماندار نیویورک Andrew M. کومو در حالت اخیر دولت آدرس به نام دوباره برای قانونی کردن ماری جوانا برای بزرگسالان تفریحی استفاده کنید. رأی دهندگان میشیگان به تصویب یک لایحه در سال 2018 تصویب قانونی تنظیم و مالیات بر ماری جوانا وجود دارد.

با توجه به این تلاش های آن زمان را برای بهداشت عمومی برای رسیدن به سرعت دانیل کروگر می گوید. “پرهیز نمی خواهد کار به عنوان تنها هدف دیگر. ما نیاز به حداکثر رساندن منافع و به حداقل رساندن هزینه ها و خطرات و آسیب به افراد و جامعه است. ما امیدواریم که ما مطالعه گسترش گفتگو.”

این مقاله به نظر می رسد در مجله آمریکایی ارتقاء سلامت.

منبع: دانشگاه بوفالو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de