ما فضای فعالیت های نیرو هنوز هم مرموز با وجود خانه شنیدن

کنگره به تنها کارمند ایالات متحده فضایی نیروی کاملا کباب این هفته, اما هنوز نمی دانید که بسیار در مورد جدید شاخه نظامی فعالیت های.

در طول یک جلسه در روز چهارشنبه (4 مارس) اعضای مجلس نمایندگان’ کمیته خدمات مسلح خواسته فضا فرمانده نیروی ژنرال جان ریموند در مورد مسائل از جمله راه اندازیرزرو و نیروهای کار در آینده.

در پاسخ ریموند گفت که او بیرون ساختمان فضایی نیروی نظامی و نیروی کار آن در آوردن دیگر مردم به حمایت از او.

مرتبط با: چه فضایی نیروی?

رئیس کمیته آدام اسمیت D-واشنگتن گفت که توافق با ارزیابی و ابراز بارها و بارها به تازگی توسط ارتش ایالات متحده و مقامات است که تفکر جدید است که نیاز به آدرس رو به رشد قابلیت در فضای سلاح توسط ارتش های خارجی. اما اسمیت اضافه کرد که او مطمئن نیست اگر کل جدید شاخه نظامی لزوما آدرس مشکل است.

“فقط یک بوروکراسی ؟ آیا ما بهتر و بیشتر متمرکز نگاه کنید که چگونه ما را مراقبت از نیازهای ملی دفاع؟” اسمیت خواسته در 3 ساعت livestreamed شنوایی.

چالش اصلی اسمیت اضافه شده است به مطمئن شوید که فضای نیروی کار در یک راه موثر.

دیگر سوالات مطرح شده توسط اعضای کمیته شامل استفاده از نیروهای ذخیره (که به نظر می رسد به چیزی خواهد شد که خطاب به زودی) و فضا چگونه نیروی سازماندهی خواهد شد.

فضا نیروی نظامی جداگانه شعبه در ایالات متحده آمریکا است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به محل قرار در ماه دسامبر 2019پس از یک سری از اطلاعیه ها که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده ابتدا در اوایل 2018.

خدمات مسلح شعبه است که به منظور حفاظت از منافع ایالات متحده در فضا دلسرد کردن دیگران (به خصوص چین و روسیه) از پرخاشگری و برای انجام به موقع عملیات فضایی به عنوان مورد نیاز مقامات نظامی گفته اند.

چهارشنبه شنوایی متمرکز بود در سال مالی 2021 دفاع ملی مجوز درخواست بودجه برای این بخش از نیروی هوایی به عنوان بخشی از دولت آمریکا سالانه بودجه روند. بیشتر از آن بود که اختصاص داده شده به پیدا کردن بازده در نیروی هوایی برنامه های خود را. برای مثال بسیاری از سوالات مطرح شده در مورد کمبود خلبان و محاصره F-35 جت تهیه برنامه که شامل مسائل مربوط به سخت افزار مانند ترک خوردگی و نرم افزار است که گزارش شده است که نزدیک به 900 اشکالات با توجه به محبوب مکانیک.

مرتبط با: مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای $25 میلیارد دلار برای ناسا به افزایش ماه و مریخ اهداف

اما وقتی که می آید به فضای نیروی تنها چند جزئیات تا کنون آزاد شده اند.

چرا که فراتر از اعلامیه بر روی لباس و آرمبسیار از آنچه در فضا نیروی در حال انجام است به نظر می رسد طبقه بندی می شود. مثلا ریموند بارها و بارها در پاسخ به پرسش در طول جلسه با گفتن نمایندگان او نیاز خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با آنها بخش خصوصی در دفاتر خود را.

اما وجود دارد برخی از چیزهایی که ریموند می تواند نقطه به نقطه. اولین شماره: ریموند گفت: پیشنهاد بودجه اولویت فضای پس از آن اختصاص $15.4 میلیارد دلار به فضا-مبارزه با دامنه و یا حدود 9 میلیارد دلار بیشتر از سال گذشته است. او به نام این یک “قوی محوری به فضا به عنوان یک اولویت” و گفت: داشتن یک شاخه جدید از خدمات مسلح یک “فرصت بی سابقه ای” برای ساخت چیزی جدید نامحدود با گذشته بوروکراسی و بنابراین قادر به حرکت “در سرعت است.”

در حالی که ریموند تنها فضایی نیروی کارمند در لحظه ای که او پیش بینی بسیاری دیگر ملحق خواهد شد به زودی. به عنوان یک شروع: چهل غیر نظامی پوزیشن های باز در پنتاگون و جذب 5,000 متقاضیان وجود خواهد داشت و نزدیک به 65 نفر در حال حرکت به طور مستقیم به فضا زور از دانشکده افسری بال نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی مقامات نظامی گفته اند. در حالی که 80 درصد از عملیات های پشتیبانی ارائه خواهد شد توسط نیروی هوایی این شاخه جدید است که انتظار می رود به تمرکز بر روی مسائل مانند مهندسی اطلاعات و امنیت, مرتبط با کار در فضا است.

وجود دارد حال سوال در مورد که در آن به پایگاه فضایی نیروی قبیل که آیا برای استفاده از زیرساخت های موجود در کلرادو اسپرینگز (که در آن عملیات برای آمریکای شمالی فرماندهی دفاع هوافضای یا استقرار در حال انجام). ریموند گفت: مدارک او را به دنبال عبارتند از: دسترسی به اطلاعات, دسترسی به تخصص و توانایی برقراری ارتباط و تقویت روابط با “متفقین همکاران.”

فضای نیرو نیز به دنبال افزایش تعداد حمله نظامی ایالات متحده انجام, در حالی که کاهش هزینه های ساخت آن را آسان تر برای رسیدن به فضا است. چگونه این اتفاق خواهد افتاد این است که هنوز هم مورد بحث است, اما آن را می تواند شامل تکیه بیشتر بر شرکای تجاری و ایجاد یک نوع “وصل و بازی” رابط برای بیشتر اتوماسیون در طول راه اندازی ریموند گفت. فضا نیروی شرکت کننده در بین میز ورزش در ماه نوامبر سال 2019 به بحث در مورد حالات مختلف اما ریموند صحبت نمی کنم آنچه که اتفاق افتاده فراتر از آن.

“ما نیاز به سرعت است که او گفت:” از فضا راه اندازی شد. وقتی پرسید که آیا او را در نظر کالیفرنیا Vandenberg پایگاه نیروی هوایی به عنوان ممکن است سایت برای بسیاری از این راه او به سادگی پاسخ داد که این محل است که “بخش مهمی” از زمان فضای نظامی زیرساخت ها است.

گزارش های رسانه ای اخیر را با اشاره به تحولات دیگر در فضا نیروی چنین به عنوان استفاده از 5G در عملیات خود و تلاش برای جذب بیشتر زنان. هوافضا غول شرکت بوئینگ و لاکهید مارتین نیز اعطا قرارداد مربوط به ارتباطات ماهواره ای بر روی کامپیوتر کاربر.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im