پلیس آمریکا تست “همه گیر هواپیماهای بدون سرنشین” که نظارت اجتماعی فاصله

در همکاری با هواپیماهای بدون سرنشین تولید کننده Draganfly به اداره پلیس در وست پورت تست شده است “همه گیر هواپیماهای بدون سرنشین” طراحی شده برای نظارت بر اینکه آیا مردم در حال پیوستن به اجتماعی فاصله, قوانین, به عنوان اولین خال خال توسط CNET.

با توجه به آزادی مطبوعات از هواپیماهای بدون سرنشین’ آگهی قابلیت های گسترده. آنها از ویژگی های “تخصصی سنسور و کامپیوتر سیستم های بینایی است که می تواند صفحه نمایش تب/حرارت قلبی و تنفسی نرخ و همچنین شناسایی افراد عطسه و سرفه در جمعیت و در هر کجا که گروه از افراد ممکن است در محل کار و یا جمع.”

هواپیماهای بدون سرنشین حتی نمی باید برای به دست آوردن نزدیک به شناسایی علائم.

“این فن آوری می تواند با دقت شناسایی عفونی شرایط از فاصله 190 پا و همچنین اندازه گیری اجتماعی فاصله برای فعال عمومی و شیوه های ایمنی” می خواند مطبوعاتی.

این خبر پس از چین و اسپانیا اجرا بلندگو مجهز به هواپیماهای بدون سرنشین از راه دور به عموم شرم مردم برای شکستن قرنطینه.

“ما با هم برای اولین بار در آمریکا برای پیاده سازی این دولت از هنر و تکنولوژی برای تجزیه و تحلیل داده ها در یک راه است که کارشناسی شده و بالینی تحقیق برای صرفه جویی در زندگی” گفت: کامرون Chell مدیر عامل شرکت Draganfly در آزادی مطبوعات.

ایده این است برای نگه داشتن اولین پاسخ دهندگان و ماموران امن با به حداقل رساندن تماس با مردم است.

“در وستپرت اداره پلیس همراه با اولین پاسخ دهندگان در سراسر جهان به دنبال راه های موثر برای سهولت گسترش COVID-19 و حفظ جوامع امن” گفت: Westport رئیس پلیس Foti Koskinas در بیانیه ای.

“این تکنولوژی نه تنها باعث افزایش امنیت ما افسران و اما مفهوم با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین باقی مانده رفتن به تکنولوژی برای رسیدن به دور افتاده ترین مناطق با کمی به هیچ نیروی انسانی مورد نیاز” Koskinas اضافه شده است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im