آمریکا: هکرهای چینی در حال هدف قرار دادن واکسن تحقیقات

با توجه به یک گزارش جدید توسط وال استریت ژورنالو چینی و ایرانی هکرها با هدف قرار دادن ما در تلاش برای توسعه یک coronavirus واکسن.

“چین به مدت طولانی درگیر در سرقت از تحقیقات پزشکی و COVID-19 پژوهش در این زمینه را مقدس در حال حاضر” دستیار دادستان کل برای امنیت ملی جان Demers گفت: وال استریت ژورنال. “در حالی که آن ارزش تجاری است که از اهمیت جغرافیای سیاسی اهمیت بودن برای اولین بار به منظور توسعه یک درمان یا واکسن به معنی چینی را امتحان کنید به استفاده از هر ابزار — هر دو سایبر رسوخ و خودی — آن را دریافت کنید.”

مقامات آمریکایی به این روزنامه گفت که این دو کشور شده اند نرم طیف وسیعی از شرکت های آمریکایی و موسسات آنجا که در اوایل ژانویه — هر چند این مهم است که توجه داشته باشید که سازمان های اطلاعاتی هنوز به نشان دادن هر گونه شواهدی از حملات سایبری.

برخی از مقامات نگران هستند که به اتهام حملات مشاهده می شود می تواند به عنوان یک عمل جنگ پس از هک می تواند در راه پیدا کردن یک درمان برای این بیماری همه گیر در حال انجام.

یک واکسن است که از بالاترین اهمیت در تلاش های ما برای مبارزه با کروناویروس از آن می تواند در جلوگیری از گسترش آن و اجازه می دهد تا جوامع در سراسر جهان برای بازگشت به حالت عادی — اما کارشناسان هشدار یک واکسن است که هنوز هم حداقل 12 تا 18 ماه است.

یک اطلاعیه منتشر شده توسط دفتر تحقیقات فدرال (FBI) و امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت (CISA) امروز اشاره می کند که آژانس “تحقیق در مورد هدف قرار دادن و سازش از ایالات متحده سازمان انجام COVID-19-پژوهش های مرتبط با [چین]-وابسته سایبر بازیگران و غیر سنتی جمع.”

با توجه به اف بی آی این بازیگران شده است “اقدام به شناسایی و بە دست آوردن مالکیت معنوی با ارزش و بهداشت عمومی اطلاعات مربوط به واکسن درمان و تست از شبکه و پرسنل وابسته COVID-19-مربوط به تحقیقات است.”

با توجه به کاخ سفید اطلاعاتی ایران و یا دولت وابسته به بازیگران نیز با هدف قرار دادن برخی از ما امکانات وال استریت ژورنال گزارش.

مقامات هنوز به صورت عمومی انتشار هر گونه شواهد از جمله هک و یا اگر آنها مانع هر گونه تلاش برای پیدا کردن واکسن و چین است که در حال حاضر هل دادن به عقب در برابر اتهامات.

“این غیر اخلاقی است برای هر کسی که برای شرکت در شایعه طلبی بدون ارائه هر گونه شواهد چینی” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: در جلسه روز شنبه به نقل از وال استریت ژورنال.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>