ارتش آمریکا: بعید است COVID-19 ایجاد شده در آزمایشگاه به عنوان Bioweapon

کلی علامت Milley بالا پنتاگون گفت در طول یک شنبه جلسه توجیهی که “وزن شواهد” امتیاز نسبت coronavirus داشتن “طبیعی” ریشه — به عبارت دیگر آن را در ایجاد یک آزمایشگاه مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک bioweapon به عنوان برخی از تئوری های توطئه نشان می دهد.

“در بسیاری از شایعه ها و گمانه زنی ها در طیف گسترده ای از رسانه های, وبلاگ, سایت و غیره” Milley به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه به نقل توسط نگهبان. “باید آن را به شما است که ما گرفته ایم علاقه زیادی که ما تا به حال مقدار زیادی از اطلاعات در آن نگاه کنید.”

“و من فقط می گویند در این مرحله آن را مجمل اگر چه وزن از شواهد به نظر می رسد نشان می دهد, طبیعی,” او اضافه شده است. “اما ما نمی دانیم که برای برخی.”

برخی از تئوری های توطئه پخش از طریق رسانه های اجتماعی در چین ادعا می کنند که ویروس کشنده پخش شد توسط ارتش ایالات متحده.

Milley نظر آمد و در همان روز واشنگتن پست منتشر شده یک داستان در مورد 2018 وزارت خارجه کابل هشدار داد که از نگرانی های ایمنی در ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) یک آزمایشگاه بود که در زمان تحصیل coronaviruses در خفاش ها.

تقریبا دو سال بعد ووهان شد کانون از زمان شیوع کروناویروس.

“کابل به ما می گوید که مدت طولانی است که نگرانی ها در مورد احتمال خطر برای بهداشت عمومی است که از این آزمایشگاه تحقیقات اگر آن را نمی شود به اندازه کافی انجام شده و محافظت شده” شیائو Qiang یک دانشمند محقق در دانشکده اطلاعات در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی گفت: پست.

در حالی که وجود ندارد هیچ گونه قطعی اثبات این که زمان coronavirus نشات گرفته از خفاش ها بیشتر دانشمندان معتقدند که این یک سناریو به احتمال زیاد.

2018 کابل هشدار داد که محققان در ووهان آزمایشگاه نشان داد که “سارس-مانند coronaviruses از خفاش ها را می توان به انسان به علت سارس-مانند بیماری” به نقل از پست. “از ديدگاه بهداشت عمومی این باعث می شود ادامه داد: نظارت سارس-مانند coronaviruses در خفاش ها و مطالعه حیوانات-رابط انسان حیاتی برای آینده در حال ظهور شیوع کروناویروس پیش بینی و پیشگیری است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>