نظامی آمریکا و انتشار اطلاعات جدید در مورد نیروی دریایی, فیلم بشقاب

پنتاگون منتشر کرده است اطلاعات جدید در مورد یک سری از جذاب برخوردهای بین نیروی دریایی ایالات متحده خلبانان و پرواز اشیاء ناشناس.

این “خطر گزارش” شامل جزئیات مورد اندازه و شکل “ناشناس هوایی پدیده.”

“ناشناخته هواپیما به نظر می رسد در اندازه کوچک تقریبا به اندازه یک چمدان و نقره ای رنگ” می خواند گزارش توصیف 2014 حادثه است. در آن زمان نیروی زمینی “گذشت در 1000 [پا] از جسم است اما قادر به مثبت تعیین هویت هواپیما.”

متفاوت گزارش در سال 2013, توصیف یک شی دیگر که “تا به حال حدود 5 فوت بال بود و رنگ سفید با دیگر تشخیص ویژگی های. با توجه به اندازه کوچک این هواپیما مشخص شد به یک [ناشناس سیستم های هوایی].”

در این گزارش اشاره کرد که این اشیاء می تواند هواپیماهای بدون سرنشین, اگر چه هیچ نزدیکی و اپراتور می تواند شناسایی شود.

این خبر پس از یک سری از فیلم بشقاب ظاهر با تشکر 2017 بررسی توسط نیویورک تایمز. سه ویدئوها نشان داد به طرز عجیبی به شکل اشیاء زیپ در سراسر سطح اقیانوس در حالی که دیگران به نظر می رسد به شلیک به آسمان بدون هیچ گونه آشکار روش نیروی محرکه است.

ماه گذشته پنتاگون در نهایت به طور رسمی منتشر شد سه طبقه بندی نشده ویدئوها اشاره کرد که “پس از بررسی کامل این گروه تعیین کرده است که مجاز به انتشار این طبقه بندی نشده ویدئوها را آشکار نمی کند هر گونه حساس قابلیت یا سیستم.”

“[وزارت دفاع] است انتشار این ویدئوها به منظور روشن کردن هر گونه تصورات غلط عمومی در مورد اینکه آیا یا نه این فیلم شده است که در گردش واقعی بود و یا اینکه آیا یا نه وجود دارد بیشتر به فیلم” سو گاف یک سخنگوی وزارت دفاع گفت: CBS News در ماه گذشته. “هوایی پدیده های مشاهده شده در ویدئوها مشخص باقی می ماند به عنوان” ناشناس.'”

فقط بیش از یک سال پیش نیروی دریایی ایالات متحده نیز اعلام کرد که شروع به کار در دستورالعمل جدید خود را برای پرسنل به گزارش رؤیت و دیگر برخورد با “ناشناس هواپیما” به عنوان سیاسی گزارش شده در زمان.

ادامه مطلب: به تازگی منتشر شده گزارش حادثه جزئیات ظریف ‘بشقاب پرنده’ برخورد [ایسنا]

بیشتر در مرموز ویدئوها: پنتاگون رسما منتشر شده در سه فیلم بشقاب

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de