نظامی آمریکا ممکن است شروع به حرکت به سمت راه اندازی ناوگان ماهواره های کوچک

با مقدار زیادی از فضای تجاری صنعت با تمرکز بر قرار دادن ماهواره های کوچک به مدار زمین کم (LEO) چگونه به سرعت به ارتش ایالات متحده ،

شرکت های در حال تغییر به دور از سنتی بزرگ ماهواره نسبت به ماهواره های کوچک. cubesats در لئو شده اند به طور فزاینده ای مورد استفاده در فضای پس از 1990s شروع شد. در سال های اخیر پیشرفت های در تکنولوژی دوربین و کامپیوتر کوچک سازی باید اجازه شرکت به انجام تصویربرداری نوری و یا مشاهدات رادار با استفاده از کوچکتر و کوچکتر ماهواره. این باعث شده است تا به امروز که در آن شرکت ها اعم از OneWeb به SpaceX و سیاره شده اند استقرار بزرگ ناوگان ماهواره (ناوگان است که در نهایت می تواند شامل هزاران فرد ماهواره) برای برنامه های کاربردی اعم از ارتباطات از راه دور به زمین مشاهده است.

لئو ارائه تعدادی از مزایای. حال در پایین مدار ماهواره ها می توانند با وجود سنسور کوچکتر از اندازه را با وضوح بهتر و تشخیص و همچنین کوتاه تر انتقال تاخیر بین فضا و زمین است. قدرت کمتر نیز مورد نیاز است برای انتقال سیگنال ها به و از لئو به عنوان مخالف به بالاتر از مدار. کوچک ماهواره در ناوگان نیز آسان تر و ارزان تر برای راه اندازی از واحد بزرگ به ماهواره ارسال به یک مدار بالاتر. علاوه بر این, آن را آسان تر است برای دوباره پر کردن و به روز رسانی یک صورت فلکی ماهواره به تغییرات فن آوری.

مرتبط: خطرناک ترین سلاح های فضایی تا کنون
بیشتر:
فضای نظامی — آخرین راه اندازی تکنولوژی و ویدئوها

برای مقاصد نظارت لئو همچنین اجازه می دهد تا برای ماهواره ها به جریان در مدار در سراسر جهان به جای اینکه ثابت در یک نقطه. که ممکن است طبیعی مناسب برای ایالات متحده نظامی شمال آسمان تحلیلگر تحقیقات براد Grady گفت: Space.com. “از آنجا که ایالات متحده آمریکا است که در همه جا آن را به یک جهانی رد پای مقیاس جهانی و منافع همه جهان است,” او گفت:. “جهانی که نیاز است ایجاد یک لئو مبتنی بر معماری است.”

و ارتش ایالات متحده است که توجه به هر دو ارتش و وزارت دفاع را به فضای جدید توسعه سازمان (SDA) در حال ارزیابی استفاده از صور فلکی لئو ماهواره برای برنامه های کاربردی که می تواند شامل ارتباطات پیشرفته دفاع موشکی و یا یک جایگزین سیستم ناوبری GPS جورج Nacouzi یک مهندس ارشد با رند گفت: Space.com در یک ایمیل. دفاع پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان (DARPA) تاکتیکی دفتر فناوری همچنین آغاز پروژه در سال 2018 به نام بزور و با تهدید است که به دنبال تست چگونه مفید LEO صور فلکی می تواند برای ارتش.

“اگر به درستی انجام لئو ماهواره لزوما نه در برخواهد داشت خطر امنیتی است. این امر در واقع افزایش انعطاف پذیری سیستم — اگر به درستی انجام می شود” Nacouzi گفت. “بر اساس منحصر به فرد این ماهواره ها ممکن است آسیب پذیر تر از آنها آسان تر برای دسترسی به. اما تعداد زیادی و سهولت برای جایگزینی و پر کردن آنها را می دهد قابل اندازه گیری استفاده بیش جغرافیایی [ماهواره های همزمانی],” او گفت:.

نظامی ماهواره LEO ناوگان ممکن است ایجاد نمی شود حق دور به عنوان یکی از نظامی آینده صورت فلکی برنامه هنوز خواستار یک ناوگان از همزمانی مبتنی بر ماهواره. نسل بعدی سربار مداوم مادون قرمز (OPIR) سیستم در حال حاضر در مرحله طراحی و تحویل انتظار می رود تا سال 2025 Nacouzi گفت. علاوه بر این SDA و دفاع وزارت دفاع موشکی آژانس هستند eyeing بیرونی و بالستیک ردیابی فضای سنسور است که می تواند شامل یک صورت فلکی کوچک ماهواره در مدار زمین کم, Nacouzi اضافه شده است.

ظهور تجاری فلکی ارائه یکی دیگر از گزینه نظامی برای اجاره فضا در این ماهواره (یک گزینه ارزان تر از خرید و ساخت و ساز آنها) تا زمانی که امنیت را به خطر نمی اندازد.

“فضا نیروی یکی از این کاتالیزور از تفکر جدید” بردی گفت: با اشاره به این شاخه جدید از ارتش ایالات متحده است که با تمرکز بر فضای دامنه. “این را قادر می سازد آن را [نظامی] می گویند” من نمی نیاز به آن را خود به منظور به آن اعتماد کنند. وجود دارد راه های دیگر من می توانم تایید صحت این اطلاعات است.’ “

یک مثال از اجاره فضا در ماهواره می تواند در تجاری ماهواره ارتباطات برامدگی لبه طبقات سنگ را Nacouzi گفت. او با اشاره به “بیشتر تلاش هماهنگ” به اهرم فضای تجاری قابلیت های زیر ملی فضای سیاست دستورالعمل.

چالش وجود دارد به لئو ،

برای ماهواره ها در لئو وضوح سنسور نیست به عنوان بالا به عنوان ماهواره های همزمانی و میدان دید کوچکتر است که می تواند یک نقطه ضعف اگر شما می خواهید به پوشش نوار زیادی از خاک همزمانی ماهواره می توانید از یک مدار بالاتر. کم زمین و ماهواره ها نیز در عمل در صور فلکی که نیاز به نخستین دوره اگر شما در حال تلاش برای پایدار ارتباطات است. خوشبختانه این فناوری تا به عنوان یک بازیکن بزرگ در فضای صنعت ایریدیوم است که در حال حاضر انجام آن Nacouzi گفت.

یکی از بدترین حالات برای یک مجموعه ای از لئو ماهواره می تواند چیزی شبیه به ارتفاع بالا انفجار هسته ای است که دست کشیدن از یک مجموعه بزرگ از ماهواره ها در یک بار. Nacouzi گفت که این یک “روز قیامت” سناریو که البته نظامی خواهد بحث در مورد آن را به عنوان نظامی کار به نگه داشتن عامل تحت شرایط نامطلوب است. در این مورد او اضافه کرد: یکی از راه های جلوگیری از مسائل در این وخیم است و خواهد بود مطمئن شوید که لئو صور فلکی هستند که نه تنها راه اجرای یک ماموریت بسیار مهم.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>