نظامی آمریکا بارهای انفجاری-خرناس دلفین ها به هواپیمای باری

Cetacean مورد نیاز

عکس های پدید آمده در این هفته در رسانه های اجتماعی از دلفین ها لود شده به حمل و نقل نظامی جت, سرد, شبیه, توفو, در وان کم عمق از آب است.

آره این برای تلفن های موبایل مانند یک جعل است. اما یک سخنگوی نیروی هوایی 60 درجه تحرک بال تایید به وبلاگ وظیفه و هدف (و یا باید ما می گویند که “وظیفه & گراز دریایی) این هفته که عکس ها حلال هستند — و این که bottlenose دلفین ها بخشی از یک تیم آموزش دیده برای تشخیص مواد منفجره در زیر آب.

غلاف برکت

نیروی دریایی بوده است, آموزش دلفین و شیر دریایی برای شناسایی معادن زیر آب و از 1960s.

“معادن و دیگر برنامه به طور بالقوه خطرناک اشیاء در کف اقیانوس است که دشوار است برای شناسایی الکترونیکی سونار به خصوص در سواحل shallows یا به هم ریخته بنادر می توان به راحتی یافت می شود توسط دلفین ها” می خواند نیروی دریایی صفحه وب در مورد برنامه.

Dolph Pundren

دلفین ها نشان داده شده در عکس یک سخنگوی نیروی دریایی جنگ اطلاعات سیستم فرمان گفت: وظیفه و هدفبودند به رهبری به یک نیروی دریایی ایستگاه در فلوریدا “خود را برای حفظ تلفن همراه معدن شکار قابلیت.”

نیروی دریایی می گوید: دلفین ها به خوبی مراقبت از آنها در حمل و نقل پشم گوسفند وجانوران دیگر اندود مخازن آن را می گوید در یک صفحه اطلاعات و پروازهای نظارت روت دامپزشکان.

ادامه مطلب: عکس ها نشان می دهد نیروی دریایی معدن-خرناس دلفین ها حمل و نقل در نیروی هوایی هواپیمای باری [وظیفه و هدف]

بیشتر در دلفین ها: زبان دلفین ها می تواند ترجمه شده توسط 2021

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im