نظامی آمریکا مسائل اجرایی به منظور جلوگیری از COVID-19 همه گیر

آمریکا رهبران نظامی با صدور یک فرمان اجرایی در این هفته است که بسیج کل وزارت دفاع به آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر در سطح شیوع کروناویروس COVID-19.

سفارش اشاره شده در یادداشت ارسال به نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی مقامات این هفته با توجه به نظامی بار. این شامل برنامه ای برای اعمال چهارده روز قرنطينه برای اعضای که به تازگی از سفر به چین همراه با کسانی که در تماس با آنها را به عنوان به خوبی به عنوان طرح درمان برای هر مورد تأیید.

“ما در حال بدست گرفتن تمام مناسب اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از هر گونه پتانسیل گسترش ویروس” نیروهای ایالات متحده و کره جنوبی فرمانده ارتش ژنرال رابرت آبرامز در هفته گذشته گفت: در هر نظامی بار. “کلید برای هر کس به دنبال استاندارد پروتکل های بهداشت و اگر نه به خوبی احساس — نمایش دریافت ASAP!”

در مطبوعات وقت ایالات متحده را تایید کرد و تنها 15 مورد از COVID-19. اما با پایگاه نظامی در سراسر جهان, وزارت دفاع با صدور گسترده خدمات گسترده ای هشدارها و دستورات به طوری که می توان آن را آماده در پیشبرد باید شیوع بیماری را بدتر کند.

مایک هتفیلد, ستوان نیروی دریایی, فرمانده گفت: ارتش بار که بسیج نیست و نشان میدهد که شیوع این بیماری در واقع بدتر — آن را فقط به معنای مطمئن شوید که ارتش آماده است فقط در مورد.

“به عنوان نظامی حرفه ای, برنامه ریزی, برای طیف وسیعی از احتمالات چیزی است که ما مدیون مردم آمریکا” هتفیلد گفت: ارتش بار.

“ما هماهنگ با دیگر مبارز دستورات برای ارزیابی پتانسیل اثرات در صورت همه گیر و ما اطمینان حاصل شود که ارتش آمریکا آماده است برای پاسخ به نیاز” هتفیلد اضافه شده است. “ارتش حرفه ای و ترویج فرهنگ, برنامه ریزی, و این واقعیت که ما در حال هماهنگی برنامه ریزی و تلاش در سراسر جغرافیایی مبارز دستورات سازگار با چگونه ما آماده به پاسخ اگر به کارگردانی.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su