ما راه اندازی پیشرفته ماهواره ای در 1st فضا نیروی امنیت ملی ماموریت

اسکودوی کیپ کاناورال فلوریدا. — ایالات متحده راه اندازی داد (ULA) Atlas V موشک را به آسمان عصر روز پنج شنبه (26 مارس) ارائه بسیار پیشرفته ارتباطات ماهواره به مدار فضایی آمریکا نیروی.

این موشک مجهز به پنج بند در جامد راکت بوستر افتاده خاموش پد از فضای راه اندازی مجتمع 41 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در اینجا در 4:18 p. m. EDT (2018 به وقت تهران) در نزدیکی وسط یک برنامه ریزی دو ساعته پنجره.

نشسته در بالای راکت ششم پیشرفته با فرکانس بسیار بالا (AEHF-6) ماهواره. AEHF-6 نهایی ماهواره ای در AEHF صورت فلکی و آن ارائه خواهد شد جام جم-اثبات ارتباطات — از جمله در زمان واقعی ویدیو — بین ایالات متحده رهبری ملی و اعزام نیروهای نظامی.

مرتبط با: مگس! ما فضا نیروی 1st راه اندازی است AEHF-6 ماهواره ای (تصویری)

تصویر 1 از 2

A United Launch Alliance Atlas V rocket carrying the AEHF-6 military communications satellite launches from Florida's Cape Canaveral Air Force Station on March 26, 2020.

ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک حمل AEHF-6 نظامی ارتباطات ماهواره ای راه اندازی از فلوریدا کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در مارس 26 سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ULA)
تصویر 2 از 2

A United Launch Alliance Atlas V rocket carrying the AEHF-6 military communications satellite launches from Florida's Cape Canaveral Air Force Station on March 26, 2020.

ایالات متحده راه اندازی داد Atlas V موشک حمل AEHF-6 نظامی ارتباطات ماهواره ای راه اندازی از فلوریدا کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در مارس 26 سال 2020 است. (اعتبار تصویر: ایالات داد راه اندازی)

به 1.1 میلیارد دلار AEHF صورت فلکی که ساخته شده توسط لاکهید مارتین و متشکل از شش امن نظامی ارتباطات ماهواره جایگزین نظامی پیری Milstar صورت فلکی. مشغول به کار در پشت سر هم ماهواره ها را ارائه پوشش از geostationary مدار زمین مورد 22,200 مایل (35,700 کیلومتر) بالاتر از این سیاره است. این مدار اجازه می دهد تا فضاپیما را به راندگی همراه همگام با چرخش زمین را ارائه پوشش ثابت بیش همان بخشی از این سیاره است.

امروز راه اندازی نشانه 83 پرواز یک Atlas V و 11 به طور کلی در 551 پیکربندی. قدرتمند ترین نسخه از اطلس V 551 همراه با پنج بوسترهاي سوخت جامد یک 16.5-پا-عرض (5 متر) ظرفیت ترابری fairing و یک موتور تک قنطورس مرحله بالایی.

این 13,600-lb. (6,168 کیلوگرم) AEHF-6 اولین ملی امنیت فضای حمل بار برای راه اندازی زیر به تازگی تاسیس فضایی آمریکا نیروی بود که امضا به وجود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دسامبر 2019. درست مثل دریایی سپاه بخشی از وزارت نیروی دریایی فضا نیروی کار در بخش نیروی هوایی ،

ششم پیشرفته با فرکانس بسیار بالا (AEHF-6) ماهواره ای برای U. S نظامی است محصور در داخل محافظ آن fairing برای مارس 26 سال 2020 راه اندازی بالای ایران راه اندازی داد Atlas V موشک از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا. (اعتبار تصویر: ایالات داد راه اندازی)

به جای استقرار سربازان در فضای جدید شاخه نظامی را به تمرکز بر روی امنیت ملی و حفظ ماهواره ها و وسایل نقلیه است که اختصاص داده شده به ارتباطات بین المللی و مشاهده مقامات ایالات متحده گفته اند.

در اصل برنامه ریزی شده به پرواز در مارس 13, پنج شنبه راه اندازی عقب رانده شد پس از خارج اسمی دریچه خواندن رخ داده در طول prelaunch پردازش. خدمه حذف مظنون سخت افزار و موکول به راه اندازی.

راه اندازی شد و دوم رخ می دهد از فلوریدا Space Coast در گذشته هشت روز با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. در مارس 18, یک SpaceX Falcon 9 rocket تقبل قایق از آب عبور دسته دیگری از این شرکت Starlink ماهواره به مدار آوردن مجموع به بیش از 350.

مرتبط: Atlas V راه اندازی موشک ما milsat و تجربی فضاپیما

در ضمن بسیاری از ناسا در مرکز فضایی کندی در حال کار از خانه پس از یک کارمند در مرکز آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, SARS-CoV-2 باعث می شود که بیماری COVID-19.

این ویروس تا ایجاد اغتشاش ویران در سراسر جهان قریب به اتفاق بیمارستان ها و سنگ زنی بسیار فعالیت های کسب و کار را متوقف کند. اما در حال حاضر این کسب و کار به طور معمول 45 فضایی بال و محدوده شرقی که نظارت همه راه اندازی فعالیت در کیپ است.

صحبت با خبرنگاران در روز سه شنبه (24 مارس), Brig. ژنرال داگ Schiess فرمانده 45 فضایی بال گفت که محدوده شرقی باقی مانده آماده حمایت از همه آینده راه اندازی شد.

“ما قصد داریم برای ادامه به انجام آنچه ما بهترین است که با ارائه مطمئن دسترسی به فضا در حالی که همچنین مراقبت از ما سربازان و خانواده خود را,” او گفت:. “بدیهی است که ما نمی توانیم telework راه اندازی بنابراین ما در اینجا خواهید بود کار آن است.”

Schiess به خبرنگاران گفت که پنتاگون به کارگردانی فرماندهان نظامی برای ادامه ماموریت بحرانی مانند AEHF-6 و آینده از راه اندازی یک ماهواره GPSبرنامه ریزی شده برای ماه آوریل در حالی که اطمینان از سلامت و ایمنی از تیم خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

“وزارت دفاع در اولویت است و برای ادامه این ماموریت, بنابراین ما ادامه ماموریت” Schiess گفت. “من می توانید ببینید این اتفاق می افتد که در آن آنها می گویند, ‘جلوگیری از انجام آن است.’ ما ممکن است فراموش مطلب تست مطلب تست دما و یا چیزی شبیه به آن است, اما من فکر می کنم ما باید برای یک جمعیت قابل توجهی در عملیات مردمی به بیمار به یک وضعیت که در آن ما تاثیر خواهد شد.”

مرتبط: بیماری همه گیر کوروناویروس: کامل صنعت فضایی پوشش

تا کنون وجود داشته است هیچ تایید موارد coronavirus در هر دو پاتریک پایگاه نیروی هوایی یا کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه. Scheiss می گویند که پایه آزمون در دست است و تجویز برخی از آنها اما تا کنون همه باید دوباره منفی.

Scheiss همچنین گفت که راه اندازی تیم در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی در حال حاضر. آنها را کاهش کارکنان ضروری پرسنل تنها و گسترش کار ایستگاه های دورتر از هم جدا. کارکنان نیز در حال نظارت به صورت علائم و تشویق به خود قرنطینه اگر آنها احساس بیمار. هر کسی که می تواند telework تشویق به انجام این کار.

با توجه به Scheiss چند صد نفر مورد نیاز برای حمایت از راه اندازی و برخی از ماموریت های مانند AEHF-6 نیاز به بیشتر محدوده حمایت بیش از دیگران است.

به عنوان مثال راه اندازی یک SpaceX Falcon 9 rocket نیاز به حدود 200 نفر در مقابل بیش از 300 افرادی که نیاز به حمایت از یک Atlas V یا دلتا IV موشک پرتاب. این اعداد عبارتند از اپراتورهای آب و پرسنل ایمنی اپراتور و بیشتر.

به همین دلیل SpaceX راه اندازی تیم های کمی لاغر است چرا که فالکون 9 متکی بر یک خودکار پرواز فسخ سیستم که باعث خود تخریبی به طور خودکار در مقابل با تکیه بر یک انسان به انجام این کار.

مشاهده عمومی مناطق نزدیک نیروی هوایی ایستگاه ورودی بسته شده و در طول این بیماری همه گیر است که کاهش بیشتر در پشت تعدادی از اعضای تیم نیاز به حمایت از راه اندازی.

Scheiss گفت که امنیت ملی محموله اولویت داده خواهد شد بیش از دیگر راه اندازی, اما او نمی پیش بینی هر گونه تاخیر در افق فراتر از نامعلوم نگه SpaceX را SAOCOM 1B ماموریت. میله میله برای راه اندازی این ماه ماموریت در برگزاری با توجه به محدودیت های مسافرتی اجرا شده توسط آرژانتین در پی شیوع کروناویروس. (آرژانتین آژانس فضایی این ماهواره اپراتور و نیاز به نمایندگانی در سایت برای راه اندازی.)

با توجه به Scheiss وجود دارد یک برنامه ریزی تعمیر و نگهداری دوره برنامه ریزی برای آغاز ماه آوریل که در آن وجود خواهد داشت هیچ راه اندازی شد. پس از آن راه اندازی خواهد شد با یک فالکون 9 مجموعه به انبار یکی دیگر از دسته ای از Starlink ماهواره و دوم راه اندازی خواهد شد به روز رسانی ماهواره ای GPS برای ارتش ایالات متحده است. آن دو در حال راه اندازی میله میله برای ماه آوریل است.

اما در ابتدا, SpaceX (و همچنین ناسا و ارتش) است که به دنبال یک موتور ناهنجاری رخ داده است که در این شرکت راه اندازی در مارس 18. در طول صعود یکی از شاهین نه مرلین 1D موتورهای برش که منجر به تقویت کننده از دست رفته خود را هواپیماهای بدون سرنشین کشتی فرود. این پنجمین پرواز برای این خاص Falcon 9 rocket اما SpaceX است که بیش از حد محتاط و نمی خواهد راه اندازی یکی دیگر از موشک تا آن را بررسی آنومالی شرکت بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Elon Musk گفته است.

به دنبال امی تامپسون در توییتر @astrogingersnap. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de