سازمانهای اطلاعاتی آمریکا هشدار داد “زمین شناسی” کروناویروس در نوامبر

گزارش های جدید نشان می دهد که ارتش ایالات متحده می دانستند در مورد کوروناویروس پخش از طریق چین به عنوان دور برگشت به عنوان در اواخر ماه نوامبر به طور قابل توجهی طولانی تر از جدول زمانی رسمی از شیوع نشان می دهد.

مرکز ملی پزشکی هوش (NCMI) یک سازمان فراهم می کند که گزارش های اطلاعاتی به ارتش کشف شیوع کروناویروس و جریان های متعدد سازمان های دولتی به خوبی در پیشبرد دو ناشناس مقامات آشنا با این گزارش گفت: ABC News.

آنها گفت که آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع پنتاگون مشترک کارکنان و کاخ سفید بودند همه آگاهی از شیوع این بیماری در ماه نوامبر ساخت دولت آمریکا را با تاخیر و بی ربط پاسخ به همه گیری بیشتر از همه نگران کننده است.

“تحلیلگران به این نتیجه رسیدند آن می تواند یک رویداد زمین شناسی” یکی از مقامات گفت: ABC News.

دولت چین فاش نمی شیوع تا دسامبر 27, معنی, ایالات متحده آمریکا به حال ماه اضافی را امتحان کنید و آماده شدن برای یورش.

در ماه ژانویه ایالات متحده خود را تایید اولین مورد از COVID-19. مغلوب ساختن پیشی جستن عنوان شیوع و نمی یک وضعیت اضطراری اعلام کرد تا اواسط ماه مارس. آزمایش و درمان برای این بیماری هنوز هم غیر قابل دسترس باقی می ماند.

اگر ABC News‘ منابع در حال گفتن حقیقت در مورد NCMI گزارش پنتاگون را رد میکند که در آن وجود دارد — که بدان معنی است که دولت ایالات متحده تصمیم به چشم پوشی از تهدید جدید کروناویروس برای ماه می باشد.

“این برای من تعجب آور بود که جامعه اطلاعاتی شناسایی شیوع” سابق وزارت امنیت داخلی وزارتخانه و زمان ABC News نویسندگان جان کوهن گفت: ABC. “آنچه تعجب آور و ناامید کننده است که کاخ سفید را نادیده روشن علائم هشدار دهنده شکست خورده به دنبال ایجاد پاندمی پاسخ پروتکل بودند و آهسته به در محل قرار داده و یک دولت گسترده تلاش برای پاسخ دادن به این بحران است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>