دولت ایالات متحده با توجه به COVID-19 “ایمنی کارت”

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) Anthony Fauci امروز اذعان کرد که دولت آمریکا با توجه به صدور کارت شناسایی که نشان می دهد اگر کسی در حال حاضر آلوده شده است توسط coronavirus — و بنابراین احتمالا تبدیل به ایمنی, سیاسی , گزارش.

“شما می دانید که ممکن است” Fauci گفته سی ان ان‘s “روز جدید” هنگامی که از او پرسیده شد که آیا او می تواند تصور کنید که آمریکایی ها حمل مانند “ایمنی کارت.”

“منظور من این یکی از آن چیزهایی است که ما بحث در مورد زمانی که ما می خواهیم مطمئن شوید که ما می دانیم که مردم آسیب پذیر هستند و نه” Fauci اضافه شده است. “این چیزی است که مورد بحث قرار گرفته. من فکر می کنم آن را در واقع ممکن است برخی از شایستگی تحت شرایط خاصی است.”

این ایده ساده است: گسترده تجویز آنتی بادی آزمایش می تواند ایجاد که تا به حال این ویروس در حال حاضر. از طریق استفاده از یک سیستم شناسایی جوامع می تواند پیگیری از افراد هستند که “سیستم ایمنی بدن” به عنوان یک نتیجه — و کسانی که نیستند.

آنتی بادی آزمایش نشان می دهد اگر ویروس در حال حاضر باعث سیستم ایمنی بدن انسان به تولید آنتی بادی قادر به دفع عفونت های آینده.

Fauci همچنین اشاره کرد که به طور منظم COVID-19 آزمون — یک نوع متفاوت از حال حاضر در دسترس آزمایش نشان می دهد که اگر کسی در حال حاضر حامل ویروس هستند که “به صورت موازی انجام می شود.”

Fauci همچنین سی ان ان گفت که او انتظار “به جای تعداد زیادی از آزمون” در دسترس خواهد بود در یک ماده از یک هفته و اشاره کرد که او “مسلم است که رفتن به اتفاق می افتد.”

تعدادی از شرکت های ایالات متحده نیز در حال حاضر آغاز شده و فروش آنتی بادی آزمایش برای COVID-19 اما هیچ کدام از آنها هنوز به تایید شده توسط سازمان غذا و دارو.

این خبر پس از پژوهشگران آلمانی پیشنهاد استفاده از شبیه “ایمنی گذرنامه” در نهایت اجازه می دهد یک بخش از جمعیت به بازگشت به کار. هنگامی که گله ایمنی به دست آورد و در بخش هایی از کشور, محدودیت می تواند شروع به کاهش و اجازه می دهد این کشور برای بازگشت به حالت عادی جامعه است.

متاسفانه هیچ کس نمی داند چه زمانی این مصونیت در واقع طول می کشد. اما کارشناسان امیدوار هستند.

“این می تواند باشد که این coronavirus علل بسیار قوی پاسخ ایمنی بدن است که با دوام است و محافظ بسیار طولانی و شاید یک سال یا حتی پنج سال اما ما نمی دانیم چرا که این یک ویروس جدید” یک عضو دولت بریتانیا تنفسی ویروس تهدید گروه مشورتی گفته نگهبان هفته گذشته است.

Fauci به نظر می رسد تا حد زیادی موافقم.

“به طور کلی ما می دانیم که با عفونت مثل این است که حداقل برای یک مدت زمان معقول شما در حال رفتن به آنتی بادی است که در حال رفتن به محافظ” Fauci گفت: در مصاحبه با مجله انجمن پزشکی آمریکا ویرایشگر Howard Bauchner در روز چهارشنبه.

“اگر ما آلوده در فوریه و مارس و بازیابی بعدی در ماه سپتامبر که کسی که آلوده — به اعتقاد من — رفتن به محافظت می شود” Fauci اضافه شده در پنج شنبه مصاحبه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>