ما بنیانگذاران ترس از بی اعتمادی خواهد خنثیسازی دموکراسی

ایالات متحده آمریکا جشن گرفته شد به عنوان اولین بار در جهان مدرن دموکراسی اما بنیانگذاران آن می ترسید که بی اعتمادی در دولت می تواند آن را لغو نویسنده یک کتاب جدید می گوید.

دو دهه پیش معترضان مختل نشست سازمان تجارت جهانی در سیاتل با چند روز تظاهرات و تخریب اموال. آنها مربوط اقدامات خود را با یک شرکت-جهان-شعار معروف “این چیزی است که دموکراسی به نظر می رسد!”

از آن پس دیگر فعالان گرفته اند تا این عبارت به عنوان یک فریاد حمایت طلبی برای همه چیز از اعتراض به خشونت پلیس اخیرا در تظاهرات در واکنش به کشته شدن جورج فلوید به دفاع از حقوق زنان و انفجار شرکت های بزرگ. خط حتی در راه خود را به یک تولید مدرن از شکسپیر ژولیوس سزار در پارک مرکزی در سال 2017.

اما آنچه نشانی از دموکراسی در واقع نگاه مانند?

شما نمی خواهد پیدا کردن جواب فقط با نگاه کردن به یک آشنا منشاء داستان در مورد یونان باستان می گوید دیوید Stasavage استاد در سیاست بخش دین برای علوم اجتماعی در دانشگاه نیویورک و نویسنده به تازگی منتشر شده کاهش و افزایش دموکراسی جهانی تاریخ از دوران باستان تا به امروز (انتشارات دانشگاه پرینستون 2020).

در حالی که این شکل از دولت قدمت هزاران سال را پوشش می دهد و متعدد قاره Stasavage تحقیقات نشان می دهد که خطوط آن متفاوت هستند هیچ دو دموکراسی به دنبال دقیقا به طور یکسان. برخی فاقد قانون اساسی و حتی انتخابات Stasavage می گوید اما با این وجود “هنوز هم پایبند به این اصل است که مردم باید به داشتن نوعی از قدرت است.”

سوال در مورد آنچه که یک دموکراسی می تواند و یا باید بسیار زنده در ایالات متحده امروز در میان یک بیماری همه گیر است که آزمایش ایمان محلی و ایالتی و دولت فدرال پاسخ در آنچه در حال حاضر می شده اند ستیز انتخابات ریاست جمهوری سال است. در حالی که بسیاری از شاهد درد و رنج ناشی از COVID-19 به عنوان نتیجه شکست دولت منتخب برای حفاظت و خدمت به شهروندان خود تظاهرکنندگان در بهار امسال در مقایسه با محدودیت های طراحی شده برای توقف این ویروس را به “استبداد”—دلالت آنها دموکراسی را مدافعان واقعی.

بیشتر در سطح جهانی برخی از مورخان مانند مایکل لیند اند ابراز نگرانی در مورد دموکراسی را زنده صدایی زنگ هشدار بیش از آن “فروپاشی” در غرب اروپا و شمال امریکا است. اما دیگران از جمله جیل Lepore باید اذعان کرد که در حالی که در قرن 21 شاهد یک کاهش در تعداد دموکراسی مفهوم است که قبلا جان سالم به در برد وخیم تهدید—مانند در دهه 1930 زمانی که کشورهای صنعتی تبدیل به فاشیسم است.

در اینجا Stasavage توضیح می دهد که در آن دموکراسی است که آن را به رهبری و به همین دلیل او همچنان با احتیاط خوش بینانه در مورد بقای آن—ارائه شده ما با توجه به سابقه این درس:

منبع: NYU

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>