ما خندق تیم جهانی کمک به توسعه COVID واکسن

ایالات متحده در حال غرق یک ابتکار جهانی به رهبری سازمان بهداشت جهانی برای سرعت بخشیدن به همکاری در یک coronavirus واکسن و آشکارا به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد امکان درمان و فن آوری به عنوان نگهبان ،

“وجود خواهد داشت هیچ مقام آمریکایی مشارکت” سخنگوی ماموریت ما در ژنو گفت: عصر ایران.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus با اشاره به اهمیت همکاری های بعد از ما ساخته شده تصمیم به پیوستن به.

“ما در مواجهه با یک تهدید مشترک است که ما فقط می توانیم شکست با یک رویکرد مشترک,” او گفت:. “جهان نیاز به این ابزارها و نیازهای آنها سریع است.”

تعدادی از رهبران جهان و مشاهیر — از جمله صدر اعظم آلمان آنجلا مرکل رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و نیکوکار بیل گیتس — تصمیم به ایجاد یک تعهد از طریق مجازی کنفرانس تلفنی موافقت خود را برای به اشتراک گذاری تحقیقات بدون تردید.

به اشتراک گذاری دانش علمی است مهم تر از همیشه به عنوان تعدادی از جهانی مرگ و میر همچنان به افزایش است. دانشمندان در جستجوی درمان ممکن است در یک رکورد سرعت.

یک واکسن نیز می تواند کلید در نهایت اجازه می دهد جوامع به بازگشت به حالت عادی — و متوقف کردن اقتصاد جهانی از خونریزی.

این خبر پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفت به طور کامل بکشید که بودجه در هفته گذشته یک عمل به طور گسترده ای مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته. بیل گیتس به نام حرکت “به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل” استدلال می کند که “جهان نیاز دارد که در حال حاضر بیش از همیشه است.”

آمریکا در واکنش به بحران شده است خدشه دار خطرناک نظرات مغلوب ساختن پیشی جستن, برنامه ای برای بازگشایی تمام متحده در اوایل این هفته با وجود متعدد هشدار تماس از کارشناسان و یک شکست به تعداد کافی از COVID-19 آزمون در دسترس برای همه شهروندان است.

پاکسازی با انتقاد از آمریکا تصمیم به خروج از برنامه.

“ما همچنان در حال حاضر به بسیج همه G7 و کشورهای G20 به طوری که آنها پشت این ابتکار عمل” پاکسازی گفت: در این جلسه. “و من امیدوارم که ما قادر خواهد بود برای آشتی دادن این ابتکار مشترک چین و آمریکا به دلیل این است که در مورد گفت: مبارزه با Covid-19 مشترک انسانی خوب است و باید وجود داشته باشد هیچ بخش به منظور پیروزی در این نبرد است.”

برخی از وعده های رهبران جهان ساخته شده در طول تماس شامل دسترسی به تحقیقات جدید در مورد درمان و واکسن در سطح جهان و به ارتکاب به جمعی تصمیم گیری.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>