ما COVID-19 بیماران دیگر بیمارستان از در چین

بستری COVID-19 بیماران در ایالات متحده اقامت در بیمارستان دیگر و چهره نرخ بالاتر از بخش مراقبت های ويژه بستری از بیماران در چین بر اساس یک مطالعه جدید.

نتایج نشان می دهد که این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است آمار بیمارستان در آمریکا سخت تر از در ابتدا فکر می کردم به عنوان بسیاری از پیش بینی های, بار بیماری—ویژه تعداد تخت بیمارستان و در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) تخت مورد نیاز در اوج عفونت—بر اساس داده ها از چین است.

“بیمارستان منابع مورد نیاز برای پاسخگویی به نیازهای به شدت بیمار بیماران قابل توجهی می گوید:” منجر نویسنده: یوسف Lewnard استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. “ما دریافتیم که مشاهدات از چین ممکن است ارائه به طور کافی برای پیش بینی مراقبت های بهداشتی آمریکا را تقاضا است.”

تیم تجزیه و تحلیل های ناشناس سوابق پزشکی نزدیک به 9.6 میلیون Kaiser Permanente اعضا در جنوب کالیفرنیا و شمال کالیفرنیا و واشنگتن است.

این مطالعه متمرکز بر 1,277 Kaiser Permanente اعضای بیمارستان بستری بالینی و یا آزمایشگاهی تایید موارد COVID-19 بین سال شروع و در اوایل ماه آوریل است.

“از آنجا که Kaiser Permanente عضو دریافت جامع مراقبت های بهداشتی از یک واحد ارائه دهنده شبکه ما غلبه بر بسیاری از مشکلات که بوجود می آیند در مطالعات بیماری های درون تکه تکه ما مراقبت بهداشتی می گوید:” Lewnard.

با وجود گریم هوا برای بیمارستان در این گزارش ارائه می کند با روشنایی ضعیف تابیدن از امید: برآورد انتقال شدت بر اساس extrapolations از عفونت نرخ از بستری شدن داده ها نشان می دهد که اجتماعی فاصله اقدامات در منطقه هستند و موفقیت در “مسطح منحنی” از سرایت.

“هنگامی که مردم درگیر در حفاظت از خود و جوامع خود را از طریق اجتماعی فاصله و تلاش خود را ترجمه شده به یک کاهش قابل توجه در توانايی انتقال این بیماری می گوید:” coauthor وینسنت لیو یک دانشمند محقق در Kaiser Permanente بخش تحقیقات در شمال کالیفرنیا.

“کسانی که تلاش می رویم به بحرانی برای این مرحله بعدی است که در آن اجتماعی فاصله اقدامات به تدریج آرام است. ما نیاز جوامع ما به ماندن واقعا درگیر زیرا این داده ها نشان می دهد که حتی اقدامات افراد و گروه های کوچک واقعا می تواند تاثیر گسترش ویروس.”

ما COVID-19 بستری در مقابل جهانی اطلاعات

از 1,277 بیماران محققان مورد مطالعه که در بیمارستان بستری شدند با COVID-19 42 درصد مورد نیاز مراقبت در ICU و 18 درصد فوت ناشی از این بیماری است. مدل سازی برآورد بر اساس مشاهدات در چین معمولا فرض کنیم که تنها حدود 30 درصد از بیماران بستری در بیمارستان نیاز به ICU مراقبت.

به طور مشابه داده ها نشان داد که در بیمارستان باقی می ماند به طول انجامید به طور متوسط 10.7 روز برای بازماندگان و 13.7 روز غیر از بازماندگان در مقایسه با متوسط 7.5 روز در میان غیر بازماندگان در چین است.

Troublingly 25 درصد از بیماران باقی مانده در بیمارستان برای 16 روز و یا بیشتر. در مقایسه یک به طور گسترده ای مورد استفاده در مدل سازی مطالعه از کالج امپریال لندن طرح مراقبت های بهداشتی نیاز به فرض به طور متوسط اقامت هشت روز.

در حالی که دلایل اساسی برای این اختلاف باقی می ماند معلوم نیست نویسندگان استرس نیاز به جمع آوری اطلاعات در مناطق مختلف و در شرايط مختلف مراقبت های بهداشتی تنظیمات و احتیاط در مقابل سنگین تکیه بر مدل بر اساس داده ها از کشورهای دیگر است.

“گسترش COVID-19 و تاثیر آن در محلی سیستم مراقبت های بهداشتی نشان می دهد تفاوت در سراسر جهان” لیو می گوید. “مراقبت های بهداشتی سیستم های متفاوت و قابلیت های خود و ساختار یک اثر در محلی پاسخ و تاثیر افزایش است. پس از آن واقعا مهم است به درک که چگونه داده های خود ما با آن موافق و یا در برخی موارد متفاوت از تجربه دیده ایم در کشورهای دیگر است.”

‘ما باید استراتژیک و هوشیار’

جای تعجب نیست که این تجزیه و تحلیل همچنین نشان داد که این ویروس تمایل به آمار افراد مسن سخت ترین. حدود 50 درصد از موارد بستری شدن در بیمارستان شد و در میان بزرگسالان با سن 60 سال و بالاتر و 25 درصد در میان بزرگسالان در سن 73 و بزرگتر است.

به طور مشابه, در بیمارستان بستری مردان به نظر می رسید ضربه سخت تر از زنان بستری در مردان بیش از سن 80 مواجه 58 درصد خطر مرگ و بستری زنان هم سن و سال مواجه شده تنها 32 درصد خطر مرگ است.

برآورد انتقال شدت در طول زمان نتایج امیدوار کننده ای به همراه داشت. این تیم متوجه شد که نرخ انتقال این ویروس به طور قابل توجهی کاهش یافته و با افت آغاز کرد و کمی قبل از ایالت پناهگاه در محل سفارشات به اثر رفت در اواخر ماه مارس است. این اثر به احتمال زیاد با توجه به اجرای کوچکتر در مقیاس اجتماعی فاصله اقدامات مانند محدودیت های محلی در تجمعات و افراد با رعایت توصیه های ایمنی در هفته قبل از ایالت سفارشات نویسندگان می گوید.

در حالی که داده ها نشان می دهد که اجتماعی فاصله است موفقیت نویسندگان هشدار می دهند که ما نباید انتظار بازگشت به حالت عادی در هر زمان به زودی.

“این داده ها نشان می دهد که اگر ما به آزادی همه ما اقدامات کاهش در یک زمان بیماری شروع می شود به سرعت در حال گسترش دوباره” لیو می گوید. “ما باید واقعا استراتژیک و هوشیار در مورد چگونگی و زمانی که ما عقب اجتماعی ما فاصله گرفته است. آن را برای رفتن به نیاز به هماهنگی بین سیستم مراقبت های بهداشتی جامعه شرکای دولتی و عمومی بهداشت و درمان, سازمان, موسسات دانشگاهی و صنعت.”

“ما همچنین باید به فکر چقدر شدید این بیماری است” Lewnard می افزاید. “ما یک 18 درصد به طور کلی مرگ و میر در میان تمام افرادی که در حال گرفتن بیمارستان بستری شده و 42 درصد تا پایان در ICU بنابراین تاثیر انتقال در شرایط بیماری شدید و بیمارستان بار بسیار بالا است.”

نتایج به نظر می رسد در BMJ. اضافی نویسندگان از قیصر Permanente امپریال کالج لندن و دانشگاه برکلی.

Kaiser Permanente بودجه پژوهش.

منبع: دانشگاه برکلی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de