آزمایش ادرار برای تشخیص سرطان پروستات استفاده می متابولیت

آن را ممکن است یک روز ممکن است برای تشخیص سرطان پروستات از ساده و غیر تهاجمی آزمایش ادرار یک مطالعه جدید نشان می دهد.

محققان می گویند آنها به پیشرفت های قابل ملاحظه ای نسبت به توسعه این آزمون که با استفاده از RNA و خاص دیگر سوخت و ساز مواد شیمیایی در ادرار.

همانطور که در گزارش های علمی, گزارشمحققان با استفاده از RNA عمیق-تعیین توالی و اسپکترومتری جرمی برای شناسایی ناشناخته مشخصات رنس و غذایی محصولات فرعی شناخته شده به عنوان متابولیت میان 126 بيمار و سالم مردم عادی.

این گروه شامل 64 بيمار مبتلا به سرطان پروستات 31 با هیپرپلازی خوش خیم پروستات و درمان بیماری و 31 سالم مردم با هیچ یک از این شرایط است. RNA به تنهایی کافی نیست به مثبت شناسایی سرطان, اما علاوه بر این از یک گروه از بیماری خاص متابولیت های ارائه شده جدایی از سرطان از بیماری های دیگر و افراد سالم.

“یک روش ساده و غیر تهاجمی آزمایش ادرار سرطان پروستات می تواند یک گام مهم رو به جلو در تشخیص. نمونه بافت مهاجم هستند و بدنام دشوار است زیرا آنها اغلب از دست سلول های سرطانی موجود و آزمون مانند PSA (prostate-specific antigen) ارتفاع بسیار مفید در شناسایی سرطان می گوید:” نویسنده ارشد Ranjan Perera استادیار انکولوژی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی دانشگاه جانز هاپکینز کیمل مرکز سرطان عضو.

“ما کشف سرطان-تغییرات خاص در ادرار رنس و متابولیت های آن—در صورت تایید در یک بزرگتر جداگانه گروه از بیماران به ما اجازه خواهد داد به منظور توسعه یک ادراری تست سرطان پروستات در آینده می گوید:” اولین نویسنده Bongyong لی و یک دانشمند ارشد در حوزه سرطان و خون اختلالات موسسه.

محققان تاکید می کند که این یک proof-of-اصل مطالعه برای آزمون و باید آن را اعتبار اضافی بزرگتر مطالعات قبل از آن آماده برای استفاده بالینی.

اضافی نویسندگان از AdventHealth دانشگاه فلوریدا سانفورد برنهام Prebys پزشکی کشف, موسسه و شانگهای دوم موسسه پزشکی.

موسسه ملی بهداشت فلوریدا وزارت بهداشت Bankhead-Coley برنامه تحقیقات سرطان 5BC08 و بین المللی سرطان پروستات بنیاد جنوب شرقی مرکز به صورت یکپارچه Metabolomics بودجه کار می کنند.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de