“بی سابقه” ملخ تهاجم رویکردهای بحران تمام عیار

ملخ swarms از کتاب مقدس نسبت به تهدید محصولات در سراسر نوار گسترده ای از آفریقا و جنوب غربی آسیا و ترغیب زنگ در میان مقامات بین المللی است.

یک نگرانی عمده این است که قحطی. سازمان ملل متحد هشدار داده است که توده swarms از بیابان ملخ در حال به خطر انداختن منابع غذایی در شرق آفریقا است. در پاسخ مقامات در رم, بسیج, جلسه اضطراری روز گذشته در تلاش برای جمع آوری پول—با اشاره به وضعیت دارای پتانسیل بالا برای محول به یک بحران تمام عیار.

“این یک وضعیت بی سابقه ای که ما با آن روبرو هستیم” گفت: دومینیک Burgeon اضطراری مدیر خدمات در U. N. غذا و کشاورزی سازمان است.

او گفت: هجوم ملخ در آفریقا در حال حاضر فائو اولویت است.

فائو مدیر کل Qu Dongyu گفت: او تحویل شخصی درخواست برای کمک به ایالات متحده آمریکا وزیر کشاورزی سانی پردو و دریافت اطمینان از پشتیبانی ایالات متحده است. آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی می گوید آن را منتشر 800.000 دلار برای حمایت فائو پاسخ در شرق آفریقا است.

طوفان که زده خشک ترین قسمت شبه جزیره عربستان در سال گذشته باعث بحران کنونی ایجاد شرایط ایده آل برای بیابان ملخ گونه به ضرب. از چپ به نژاد جدا شده در گوشه و کنار عربستان سعودی و یمن ملخ swarms عبور به شاخ آفریقا که در آن به آنها داده می شود حمایت بیشتر توسط یکی دیگر از طوفان.

بیشتر پرورش چرخه انتظار می رود. Swarms افزایش در اندازه twentyfold با هر نسل های پی در پی و می تواند به هند در ماه ژوئن.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ را به توییتر دیروز در تلاش برای جلب توجه جهانی به بدتر شدن شیوع. Swarms در حال حاضر تهدید مزارع در بخش های از اتیوپی و کنیا و سومالی اما انتظار می رود به گسترش به کشورهای همسایه به زودی.

U. N. رئیس دوخته مقصر بحران مستقیما در گرم شدن کره زمین. “بیابان ملخ بسیار خطرناک است” اشاره به این حادثه تلخ نوشت. “باعث بحران آب و هوا که شیوع ساخت وخیم امنیت غذایی وضعیت در شرق آفریقا حتی بدتر است.”

بیابان ملخ است به خصوص گرسنه گونه است که می توانید بخورید وزن خود را در مواد غذایی در هر روز است. Swarms به راحتی مصرف در تمام زمینه ها و به شکل توده ابر به اندازه کافی بزرگ برای جلوگیری از خورشید است. آنها سریع و بیش از حد—حرکت تا 150 کیلومتر در یک روز.

“این قطعا خطرناک ترین آفات مهاجر در جهان, بیابان ملخ” گفت: Keith Cressman فائو ارشد کشاورزی افسر. “ازدحام به اندازه رم می خوردن مواد غذایی به اندازه کافی در یک روز که همه در کنیا.”

“فصل رشد بعدی است در اطراف گوشه” Cressman اضافه شده است. “که همزمان با نسل جدیدی از swarms بنابراین در اینجا ما باید فوق العاده ای تهدید.”

Cressman گفت: دولت در حال تلاش برای جلوگیری از swarms با هوایی و زمین پاشش اما اشاره کرد که یکی از این تلاش در اتیوپی غرق شد حجم عظیم از swarms.

Cressman گفت: فائو در حال حاضر طبقه بندی وضعیت به عنوان “قیام است که یک مرحله قبل از کامل طاعون.”

سازمان ملل متحد’ مرکزی پاسخ اضطراری صندوق در حال حاضر مجاز به انتشار 10 میلیون دلار برای کمک به دولت شامل آلودگی. فائو به دنبال حداقل 70 میلیون دلار در کمک های اضافی و اصرار دارند که پول مورد نیاز است بلافاصله.

وضعیت در حال حاضر بدترین آنها را دیده ام در 25 سال “و بدترین کنیا دیده است برای 70 سال” سرف مدیران اضافه شده است.

در رم فائو رهبری گفت: این وضعیت برای تماس های فوری بین المللی مورد توجه است. آنها وعده داده شده جلسات به طور منظم و برنامه ریزی شده اند یکی دیگر از به روز رسانی دوشنبه در ژنو است.

“این بسیار مهم زمان” ملکه گفت. “جامعه بین المللی باید به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im