رئیس دانشگاه پیش بینی کرد “بالاتر اشکال زندگی” در اروپا

دکتر هشت پا

مونیکا گریدی این معاونت در دانشگاه لیورپول امید در انگلستان می گوید: این احتمال وجود دارد پیشرفته حیات بیگانه بر روی سیاره مشتری قمر اروپا, با توجه به بیانیه اخیر.

“اگر چیزی وجود دارد در مریخ آن را به احتمال زیاد بسیار کوچک — باکتری,” او گفت:. “اما من فکر می کنم ما شانس بهتری برای داشتن کمی بالاتر اشکال زندگی در اروپا, شاید شبیه به هوش از یک هشت پا.”

Big Tits, شاخک حساس

Grady معتقد است موجودات می تواند زندگی در یخبندان اقیانوس زیر یک پوسته سخت از یخ که تا 15 مایل ضخامت به مشتری بسیار سرد ماه.

دانشمندان از مدت ها مشکوک وجود این عمیق اقیانوس زیرسطحی در اروپا — و شاید حتی زندگی. در واقع ناسا در ماه اوت اعلام کرد که آن را تکمیل نهایی طرح برای اروپا محدود فضاپیما به نام Europa Clipper که به دنبال نشانه هایی از زندگی است.

زیر دریا

تا آنجا که وجود دیگر انسان مانند بیگانگان در منظومه شمسی خود ما را Grady است و نه خوش بینانه است.

“من نسبتا خاص ما همه وجود دارد در سطح ما از هوش در این سیاره, سیستم,” او گفت:. “و حتی اگر وجود دارد اختاپوس در اروپا نیست که ما یک دلیل برای از بین بردن سیاره ما است.”

ادامه مطلب: ‘مسابقه یقین وجود دارد زندگی در اروپا و مریخ می گوید پیشرو بریتانیا فضای دانشمند [دانشگاه لیورپول امید]

بیشتر در اروپا: دانشمندان تایید بخار آب بالاتر از سطح قمر اروپا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>