ایالات متحده اعلام کرد اضطراری ملی بیش از Coronavirus

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فقط اعلام وضعیت اضطراری ملی بیش از شیوع کروناویروس در حال حاضر فراگیر در کشور و جهان است.

“به از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال به این تلاش امروز من رسما اعلام ملی اضطراری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک جمعه کنفرانس مطبوعاتی آغاز شده است که 30 دقیقه دیر است.

“اورژانس ملی” او اضافه شده است. “دو بسیار بزرگ کلمات.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار بوده است از نمایندگان مجلس به استناد استافورد عمل را تا 50 میلیارد دلار از امداد رسانی صندوق در دسترس برای ایالات متحده با توجه به بلومبرگ.

“ما باید بسیار قوی اورژانس قدرت تحت استافورد عمل” مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: با توجه به NPR. “من باید آن را حفظ و عملا به عنوان قدرت در آن عمل می کنند. و اگر من نیاز به انجام چیزی است که من آن را انجام دهد.”

با اعلام ملی اضطراری دولت می تواند متحده منابع بیشتر به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری از شیوع بیماری و همچنین تست و درمان بیماران. در طول کنفرانس مطبوعاتی تهمت خواست هر دولت ایالات متحده به راه اندازی اورژانس در مراکز به منظور هماهنگ کردن خود را مهار کردند.

به تازگی سازمان جهانی بهداشت صدا خود را به بالاترین زنگ اعلام شیوع جهانی یک تمام عیار در گیر با استناد به یک مشکل عدم پاسخ از برخی از کشورها را تحت تاثیر قرار به عنوان بخشی از آن استدلال است.

زمانی که جدید کروناویروس اولین رسیده متحده تهمت بود به خصوص سبک و گفت که او انتظار می رود آن را به “به طور معجزه آسایی از بین برود.” او همچنین مراحل را به نگه داشتن تعداد موارد گزارش شده را به شیوع کمتر به نظر می رسد شدید از آن جمله عنوان کرد و گفت: او می خواهم به جای نگه داشتن شهروندان به دام افتاده در یک کشتی کروز از اجازه می دهد تا آنها را به بازگشت به خانه.

آن را هنوز به طور کامل روشن چه ملموس اثرات اضطراری اعلام خواهد شد اما امیدوارم این بدان معنی است که ما می توانید انتظار بیشتر بسیج در برابر coronavirus.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im