منحصر به فرد مغز الگوهای آتش را خاموش هنگامی که شما کراوات های مختلف knots

محققان رمزگشایی گام به گام پردازش است که در مغز اتفاق می افتد زمانی که مردم کراوات های مختلف knots.

“بستن گره باستانی است و اغلب انجام عمل انسان است که مظهر روزمره رویه دانش می گوید:” نویسنده ارشد مارسل فقط یک استاد روانشناسی در دانشگاه کارنگی ملون.

هر عصبی امضا شد بنابراین مشخص است که محققان می تواند شناسایی گره شرکت کنندگان فکر از زمانی که آنها در بررسی اسکن.

“درک چگونه مغز یاد می گیرد و نشان دهنده رویه وظایف بخش مهمی از علم یادگیری است.”

محققان استخدام هفت نفر و تدریس آنها را به کراوات هفت متمایز گره. هر یک از شرکت کنندگان بود اسکن شده در یک دستگاه fMRI در حالی که آنها تصور بستن گره یا جسمی انجام وظیفه.

فقط و رابرت ماسون ارشد تحقیقات دانشیار توسعه یادگیری ماشین الگوریتم برای پردازش تصاویر fMRI به شناسایی ارتباط بین هر گره مربوطه امضا عصبی.

محققان دریافتند که هر گره تولید یک مجموعه ای متمایز از امضا عصبی است که تولید یک الگوی منحصر به فرد در طول مقید روند. هر یک از شرکت کنندگان تولید یک الگوی مشابه برای هر یک منحصر به فرد گره.

در هر عصبی امضا شد بنابراین مشخص است که محققان می تواند شناسایی گره شرکت کنندگان فکر بود که با بررسی اسکن.

“هنگامی که ما شناسایی عصبی نمایندگی از مراحل چگونه به کراوات هر گره ما قادر به پیش بینی که گره آنها در مورد کراوات قبل از آنها شروع به بستن آن می گوید:” میسون. “که ممکن بود چرا که ما یک برنامه برای بستن هر گره یک برنامه است که فعال می شود فقط قبل از روش واقعی اجرا شده است.”

این کار متمایز از مطالعات گذشته به دلیل آن تمرکز بر “دانستن” جزء از یک وظیفه است. محققان honed در خاص دنباله ای از اعمال به عنوان اسیر عصبی فوری در اسکن fMRI است که نشان دادن الگوی “دانستن” است که آتش در مغز حتی زمانی که عمل بستن گره است تصور است.

با توجه به فقط توانایی شناسایی عصبی نمایندگی از یک روش ممکن است مفید باشد در حال توسعه آموزشی تکنیک های تدریس روش با راندمان بالا و در حال توسعه مغز-کامپیوتر رابط است که ترجمه روان به روش روباتیک عملکرد.

این تحقیق به نظر می رسد در علم روانشناسی. دفتر تحقیقات نیروی دریایی حمایت از پژوهش است.

منبع: دانشگاه کارنگی ملون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de