دبیر کل سازمان ملل متحد: “باد از جنون است که جارو جهان”

پیام شوم

آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ, دبیر کل سازمان ملل متحد به اشتراک گذاشته یک چشم انداز تیره و تار از وضعیت جهان در یک شنبه کنفرانس.

پیام اصلی سخنرانی او را که جامعه جهانی ما باید تلاش خود را در مورد صلح آمیز و مرفه آینده NPR گزارش. اما تا زمانی که یک تغییر بزرگ اتفاق می افتد, پیش آگهی خود را یکی از وخیم تر شدن خشونت, جنگ, جهانی, بی ثباتی و فروپاشی زیست محیطی.

“باد از جنون است که جارو جهان” اشاره به این حادثه تلخ گفت: مطبوعات.

نقطه اوج

اشاره به این حادثه تلخ هشدار داد که رهبران جهان اغلب نقض و یا به طور کامل چشم پوشی از U. N. قطعنامه به معنای کاهش بی ثباتی جهانی و ترویج صلح آمیز قطعنامه های بین متناقض سازمان ملل.

“به عنوان چشم انداز آینده نگاه تلخ پوپولیستی قومی و ملی روایات به دست آوردن تجدید نظر” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

“به عنوان بی ثباتی افزایش می یابد سرمایه گذاری خشک و توسعه چرخه پایین” او ادامه داد. “هنگامی که درگیری های مسلحانه باقی بماند جوامع خطر ناک رسیدن به نقاط اوج. و به عنوان حکومت رشد ضعیف تروریست ها قوی تر تصرف در [خلاء.]”

یک نتیجه

در طول سخنرانی خود اشاره به این حادثه تلخ صحبت کرد و در طول در مورد بدتر شدن آب و هوا اضطراری رو به سیاره NPR گزارش. اما او همچنین گفت که او با تشویق رشد آگاهی عمومی از مسائل زیست محیطی و این واقعیت است که برخی از رهبران گرفتن مشکل جدی است.

اشاره به این حادثه تلخ خواست رهبران جهانی به “شکستن دور باطل فقر و نابرابری” با توجه به NPR.

از طریق بهبود, بهداشت و درمان, برابری, و آموزش و پرورش گفت: جهان می تواند ایجاد “دایره با فضیلت ما می دانیم ممکن است و که می تواند نقطه راه به سوی رشد و رفاه برای همه است.”

بیشتر بخوانید: “باد از جنون’ فراگیر زمین U. N. دبیر کل می گوید [NPR]

بیشتر در بی ثباتی جهانی: تحقیقات جدید: تغییر آب و هوا باعث مهاجرت و جنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im