‘فوق سریع” انسولین ممکن است 4X سریعتر از منظم مسائل

جدید انسولین فرمولاسیون شروع به اثر را تقریبا بلافاصله پس از تزریق محققان گزارش.

آن را به طور بالقوه ممکن است کار چهار بار به عنوان سریع به عنوان زمان تجاری انسولین سریع اثر فرمولاسیون.

“…ما می خواستیم برای ایجاد یک “سحر و جادو پری گرد و غبار” است که شما اضافه کردن به یک ویال کمک خواهد کرد که برای رفع مشکل ثبات.”

محققان با تمرکز بر به اصطلاح مونومر انسولین است که ساختار مولکولی آن با توجه به نظریه باید اجازه می دهد آن را به عمل سریع تر از دیگر اشکال از انسولین است. گرفتن این است که مونومر انسولین بیش از حد ناپایدار برای استفاده عملی است. به منظور تحقق بخشیدن به پتانسیل فوق سریع از این انسولین محققان با تکیه بر برخی از مواد علم سحر و جادو.

“انسولین مولکول های خود خوب هستند بنابراین ما می خواستیم برای ایجاد یک” سحر و جادو پری گرد و غبار “است که شما اضافه کردن به یک ویال کمک خواهد کرد که برای رفع مشکل ثبات” می گوید: ارشد نویسنده اریک Appel استادیار علوم و مهندسی مواد در دانشگاه استنفورد.

“مردم اغلب تمرکز بر عوامل درمانی در مبارزه با مواد مخدر فرمولاسیون اما با تمرکز تنها بر عملکرد مواد افزودنی و قطعات است که یک بار به عنوان ‘غیر فعال مواد تشکیل دهنده’—ما می توانیم رسیدن به واقعا بزرگ پیشرفت در به طور کلی اثر بخشی دارو.”

پس از غربالگری و تست یک کتابخانه بزرگ از افزودنی پلیمرهای محققان دریافتند که می تواند ثبات مونومر انسولین برای بیش از 24 ساعت در تاکید کرد شرایط. (مقایسه تجاری انسولین سریع اثر باقی می ماند پایدار برای شش تا ده ساعت تحت همان شرایط است.)

سپس محققان تایید فوق سریع عمل خود فرمول در دیابتی خوک.

ثبات فوق سریع انسولین

زمان تجاری فرمولاسیون انسولین حاوی ترکیبی از سه فرم: مونومر dimers و hexamers. دانشمندان فرض کرده اند مونومر ترین خواهد بود به آسانی مفید در بدن است اما در ویال های انسولین مولکول های کشیده شده به سطح مایع که در آن آنها جمع و تبدیل به غیر فعال است. (Hexamers ثبات بیشتر در ویال اما دیگر به کار می کنند در بدن از آنجا که آنها برای اولین بار به شکستن به مونومر به فعال شوند.) این جایی است که “سحر و جادو پری گرد و غبار”—یک سفارشی پلیمر است که جذب air/water interface—در می آید.

“ما متمرکز بر پلیمرها که ترجیحا رفتن به آن رابط و عمل به عنوان یک مانع بین هر یک از مولکول انسولین در تلاش برای جمع آوری وجود دارد می گوید:” شرکت سرب نویسنده: یوسف مان یک دانشجوی کارشناسی ارشد در فراخوان آزمایشگاه. مهمتر پلیمر می توانید این کار را بدون تعامل با مولکول انسولین خود اجازه می دهد که مواد مخدر را به اثر بلامانع.

پیدا کردن فقط حق پلیمری با خواص مورد نظر بود یک فرایند طولانی است که درگیر در سه هفته سفر به استرالیا, که در آن یک حرکت سریع ربات ایجاد شده در حدود 1500 اولیه نامزدها. این بود که پس از پردازش و تست به صورت جداگانه با دست به شناسایی پلیمرها که با موفقیت به نمایش گذاشته مورد نظر مانع رفتار است.

اولین 100 نامزد نمی تثبیت تجاری انسولین در آزمون اما محققان فشرده. آنها سحر و جادو خود را پلیمری تنها چند هفته قبل از آنها برنامه ریزی برای اجرای آزمایش های دیابتی با خوک ها.

“این احساس وجود دارد هیچ چیز اتفاق می افتد و سپس همه ناگهانی وجود دارد روشن این لحظه… و یک مهلت یک زن و شوهر از ماه دور می گوید:” مان. “لحظه ای ما رو دلگرم نتیجه ما تا به حال به آمار زمین در حال اجرا است.”

“زمانی که من فرار آزمایش خون و شروع به توطئه اطلاعات من تقریبا نمی توانستم باور کنم که چقدر خوب آن را نگاه کرد.”

در تجاری انسولین—که به طور معمول پایدار باقی می ماند برای حدود 10 ساعت در تسریع پیری آزمون—پلیمر به شدت افزایش مدت از ثبات بیش از یک ماه است. گام بعدی بود تا ببینید که چگونه پلیمر تحت تاثیر قرار مونومر انسولین که خود را در آن مصالح در 1-2 ساعت. آن را به یکی دیگر خوش آمدید, پیروزی, زمانی که محققان تایید کرد که فرمولاسیون آنها می تواند پایدار باقی می ماند برای بیش از 24 ساعت تحت استرس است.

“در شرایط ثبات ما در زمان یک گام بزرگ رو به عقب با ساخت انسولین مونومر. سپس با اضافه کردن ما پلیمر ملاقات ما بیش از دو برابر ثبات فعلی تجاری استاندارد می گوید:” شرکت سرب نویسنده Caitlin Maikawa یک دانشجوی کارشناسی ارشد در فراخوان آزمایشگاه.

سپس محققان در ارزیابی جدید خود را مونومر انسولین فرمول در دیابتی خوک ها—پیشرفته ترین و غیر انسانی در مدل حیوانی—و دریافتند که انسولین خود را برتر از 90 درصد از اوج خود فعالیت در عرض پنج دقیقه بعد از تزریق انسولین.

به طور تجاری انسولین سریع اثر شروع به نشان دادن قابل توجهی از فعالیت تنها پس از 10 دقیقه. بعلاوه مونومر فعالیت انسولین به اوج خود رسید و در حدود 10 دقیقه در حالی که تجاری انسولین مورد نیاز 25 دقیقه. در انسان این تفاوت می تواند ترجمه به چهار برابر کاهش زمان انسولین طول می کشد برای رسیدن به اوج فعالیت است.

“زمانی که من فرار آزمایش خون و شروع به توطئه اطلاعات من تقریبا نمی توانستم باور چگونه به خوبی این نگاه می گوید:” Maikawa.

“این واقعا بی سابقه ای می گوید:” Appel. “این بوده است که یک هدف اصلی برای بسیاری از بزرگ شرکت های دارویی برای چند دهه.”

این مونومر انسولین نیز به پایان رسید و در عمل آن هر چه زودتر. هر دو شروع و پایان فعالیت دیر می سازد آن را آسان تر برای مردم را به استفاده از انسولین در هماهنگی با صرف غذا قند خون به سطح مناسب مدیریت سطح قند خون خود را.

حرکت رو به جلو

محققان طرح درخواست غذا و داروی آمریکا برای تصویب به تست انسولین فرمول در کارآزمایی های بالینی با شرکت کنندگان در انسان (اگر چه بدون محاکمه در حال برنامه ریزی نشده است و آنها به دنبال شرکت کنندگان در این زمان). آنها همچنین با توجه به استفاده های دیگر برای خود پلیمر داده شده چگونه آن را به طور قابل توجهی افزایش ثبات در تجاری انسولین است.

از آنجا که انسولین خود را با فرمول را فعال می کند تا به سرعت—و در نتیجه بیشتر شبیه به انسولین در یک فرد بدون دیابت—محققان در حال هیجان زده امکان آن می تواند کمک به توسعه یک لوزالمعده مصنوعی دستگاهی است که توابع بدون نیاز به بیمار مداخله در زمان.

محققان در حال انجام تست های اضافی به امید مقدماتی برای آزمایش های بالینی در انسان است.

نتایج به نظر می رسد در علم پزشکی ترجمه. اضافی نویسندگان از دانشگاه استنفورد و CSIRO تولید در استرالیا.

بودجه تحقیقاتی از موسسه ملی بهداشت یک خلبان و امکان سنجی دانه گرانت از دانشگاه استنفورد دیابت مرکز تحقیقات استنفورد بهداشت مادر و کودک موسسه تحقیقات انجمن دیابت آمریکا این Iea پایه وزارت دفاع آمریکا یک فارغ التحصیل دانشگاه استنفورد یاران علوم طبیعی و مهندسی شورای تحقیقات ملی کانادا (دانشگاه استنفورد زیستی-X Bowes دانشجوی تحصیلات تکمیلی کمک هزینه تحصیلی به Novo Nordisk بنیاد استنفورد زیستی-X و کرون شورای پژوهش مستقل.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *