کولیت اولسراتیو شامل این از دست رفته میکروب

باکتری ها که به طور معمول زندگی سالم مردم و روده و ضد التهابی متابولیت های این باکتری تولید—نایاب در بیماران مبتلا به کولیت اولسراتیو, پژوهش می یابد.

حدود 1 میلیون نفر در ایالات متحده به کولیت اولسراتیو یک بیماری جدی روده بزرگ با هیچ درمان. به علت آن مبهم است. در حال حاضر یک مطالعه روابط این بیماری به از دست رفته میکروب.

این میکروب باعث می شود متابولیت های است که کمک به نگه داشتن روده سالم است.

“این مطالعه به ما کمک می کند به درک بهتر این بیماری می گوید:” آیدا Habtezion استاد گوارش و کبد ایران در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد. “ما امیدواریم که آن نیز منجر به آن شود که ما قادر به درمان آن با یک به طور طبیعی تولید متابولیت است که در حال حاضر در حال حاضر در مقادیر بالا در روده سالم.”

زمانی که محققان با مقايسه دو گروه از بیماران یک گروه با کولیت گروه دیگر با نادر noninflammatory بیماری—که تا به حال تحت یکسان اصلاحی عمل جراحی آنها کشف کردند که یک خانواده خاص از باکتری ها تخلیه شد در بيماران مبتلا به کوليت اولسرو. این بیماران نیز دچار کمبود در یک مجموعه ای از ضد التهابی موادی که باکتری ها را دانشمندان گزارش.

اکتشافات بالا بردن چشم انداز است که مکمل بیماران مبتلا به کولیت اولسراتیو با کسانی که از دست رفته متابولیت—یا شاید روزی بازگرداندن روده-خانه باکتری است که آنها را تولید می کند—می تواند به طور موثر درمان التهاب روده در این بیماران و شاید کسانی که مرتبط با بیماری به نام بیماری کرون می گوید Habtezion ارشد نویسنده یک مقاله در این یافته ها در مجله Cell Host & Microbe.

یک کارآزمایی بالینی برای تعیین اینکه آیا کسانی که متابولیت به نام اسیدهای صفراوی ثانویه هستند موثر در درمان این بیماری در حال حاضر در جریان است در دانشگاه استنفورد. شرکت سرب نویسنده Sidhartha سینها, استادیار, گوارش و کبد ایران است محاکمه اصلی محقق و Habtezion همکاری محقق اصلی.

عمل جراحی برای کولیت

کولیت اولسراتیو یک بیماری التهابی است که در آن سیستم ایمنی بدن حمله بافت در راست روده یا روده بزرگ است. بیماران می توانند دچار خونریزی شدید و اسهال و از دست دادن وزن, و اگر روده بزرگ می شود به اندازه کافی سوراخ تهدید کننده زندگی سپسيس.

وجود دارد هیچ درمان شناخته شده است. در حالی که ایمنی مواد مخدر می تواند در حفظ و کولیت در خلیج آنها قرار دادن بیماران در افزایش خطر ابتلا به سرطان و عفونت است. نه همه بیماران پاسخ دهند و حتی زمانی که ایمنی مواد مخدر کار می کند در ابتدا اثر خود را می توانید با گذشت زمان محو شدن. حدود یک پنجم بیماران مبتلا به کولیت اولسراتیو پیشرفت به نقطه جایی که آنها نیاز به توتال کولکتومی های جراحی برای برداشتن روده بزرگ و راست روده و به دنبال آن تغییر از پایان پایین تر از روده کوچک به شکل J-شکل کیسه است که در خدمت به عنوان یک رکتوم است.

این “کیسه بیماران” می تواند کاملا به زندگی عادی. اما به عنوان بسیاری به عنوان نیمی را توسعه pouchitis بازگشت از التهاب و علائم آنها با تجربه خود را در شرایط اولیه.

این مطالعه جدید آغاز شد و با مشاهدات بالینی. “بیماران مبتلا به یک بیماری نادر ژنتیکی به نام familial adenomatous polyposis یا FAP در بسیار بالا خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ” Habtezion می گوید. “برای جلوگیری از این کار آنها تحت همان روش جراحی بیماران مقاوم به درمان کولیت انجام دهد.” در عین حال FAP کیسه بیماران به ندرت اگر هرگز تجربه التهابی حملات خود باقی مانده پایین دستگاه گوارش است که اولسراتیو-بیماران مبتلا به کولیت با یک کیسه انجام, او می گوید.

دانشمندان تصمیم گرفت برای پیدا کردن چرا. اولین سرنخ ذخیره کردن در یک تفاوت بزرگ در سطح یک گروه از مواد به نام ثانویه اسیدهای صفراوی در روده هفت FAP بیماران در مقایسه با 17 بيماران مبتلا به کوليت اولسرو که تا به حال تحت عمل جراحی کیسه. محققان با اندازه گیری این متابولیت سطوح با بررسی شرکت کنندگان نمونه مدفوع.

اولیه صفراوی و اسیدهای تولید شده در کبد ذخیره شده در کیسه صفرا و منتشر شد به دستگاه گوارش به کمک بحالت تعلیق دراوردن چربی. اکثریت قریب به اتفاق ترشح اسیدهای صفراوی اولیه گرفته تا در روده که در آن ساکن باکتری انجام یک سری از عملیات آنزیمی به تبدیل آنها به اسیدهای صفراوی ثانویه.

تحقیقات قبلی نشان داده بدون مقدار پیچیدگی و یا پیگیری که ثانویه اسیدهای صفراوی در حال تخلیه در بیماران مبتلا به کولیت اولسراتیو و در آن با مرتبط با بیماری کرون بیماری است که در آن بافت های از بین بردن التهاب می تواند رخ دهد در هر دو روده بزرگ و روده کوچک.

محققان تایید کرد که سطح این دو برجسته ترین ثانویه صفرا و اسیدهای deoxycholic اسید و lithocholic اسید شد بسیار پایین تر در نمونه مدفوع گرفته شده از کولیت کیسه بیماران از از FAP کیسه بیماران. واضح است که این عمل جراحی تا به حال باعث کاهش.

کارآزمایی بالینی تست های مکمل

این یافته شد آینه توسط دانشمندان مشاهده است که تنوع میکروبی در نمونه از کولیت کیسه بیماران کاهش یافته است. علاوه بر این محققان نشان داد که یک باکتری خانواده—Ruminococcaceae شد به طور قابل توجهی کمتر در کولیت کیسه بیماران در مقایسه با FAP کیسه بیماران. یک تجزیه و تحلیل ژنوم از تمام باکتری های روده در شرکت کنندگان نشان داد که ژن برای ساخت آنزیم است که تبدیل اسیدهای صفراوی اولیه به ثانویه اسیدهای صفراوی بودند کمتر ، Ruminococcaceae اما برخی دیگر از باکتری های روده حمل کسانی که ژن.

“تمام افراد سالم باید Ruminococcaceae در روده” Habtezion می گوید. “اما در UC کیسه بیماران از اعضای این خانواده به طور قابل توجهی تخلیه شده است.”

انکوبه اولیه اسیدهای صفراوی با نمونه مدفوع از FAP کیسه بیماران, اما نه از کولیت کیسه بیماران منجر به کسانی که مواد’ موثر تبدیل به اسیدهای صفراوی ثانویه.

در سه مدل موش کولیت مکمل با lithocholic اسید و deoxycholic اسید کاهش نفوذ توسط التهابی سلول های ایمنی و سطوح مختلف التهابی سیگنالینگ پروتئین ها و مواد شیمیایی در موش روده محققان نشان داد. این مکمل همچنین کاهش علائم کلاسیک کولیت در موش مانند از دست دادن وزن و یا نشانه هایی از روده بزرگ آسیب شناسی.

هر سه مدل موش در نظر گرفته نماینده نه فقط کولیت اما بیماری التهابی روده به طور کلی در یک دسته است که همچنین شامل بیماری کرون ، بنابراین این یافته ها ممکن است به بیماری کرون بیماران و همچنین Habtezion می گوید.

در حال انجام فاز 2 آزمایش در دانشگاه استنفورد سینها, Habtezion و همکاران خود در حال بررسی اثرات ضد التهابی در 18 – به 70 سال کولیت کیسه بیماران از مصرف مکمل اسید ursodeoxycholic به طور طبیعی ثانویه اسید صفراوی مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان اولیه صفراوی مبتلا به مولتيپل اسکلروزيس برای مدیریت سنگ صفرا. اطلاعات در مورد آزمایشی که هنوز هم در استخدام افراد در دسترس است در اینجا.

محقق فوق دکتری Yeneneh Haileselassie همکاری نویسنده سرب از مطالعه. اضافی از محققان دانشگاه استنفورد و بیمارستان کودکان فیلادلفیا نیز به این کار می کنند.

کمک های مالی از موسسه ملی بهداشت ، ان و لایحه Swindells خیریه اعتماد کنت Rainin پایه و لسلی و داگلاس Ballinger. استنفورد بخش پزشکی نیز کار پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de