آه دلتا فقط انداخت پایین 1 میلیارد دلار کربن خنثی تعهد

پرواز پرنده

روز جمعه دلتا متعهد یک میلیارد دلار صرف بیش از ده سال آینده برای تبدیل شدن به اولین بار در جهان به طور کامل عاری از کربن هواپیمایی.

ایده های بزرگ? “کاهش تولید گازهای گلخانه ای” از تمام بخش های کسب و کار آغاز مارس سال 2020 است. این مساله در پی JetBlue ژانویه تعهد به هر JetBlue پرواز کربن خنثی است.

این شرط بندی بزرگ

هر Delta air travel حساب برای دو درصد از جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای (دیگران قرار داده است که رقم نزدیک به 2.5 درصد و اگر آن را به طور کلی مورد توافق است که این تولید گازهای گلخانه ای را افزایش می دهد به “یک چهارم از جهان کربن بودجه” سال 2050).

اکثر دلتا را صرف خواهد شد برای جبران کربن با بقیه رفتن به سمت تکنولوژی و فرایند R&D از جمله “[an] بلند پروازانه ناوگان نوسازی برنامه بهبود عملیات پرواز کاهش وزن و افزایش توسعه و استفاده از پایدار حمل و نقل هوایی سوخت.”

الماس وضعیت?

بنابراین آنچه در آن است برای دلتا و آن کار خواهد کرد ؟ آنها را در مورد انجام درست این است که هر دو برای کسب و کار خوب و خوب برای جهان (آن نمایان منطق پشت خود را کارمند سود-به اشتراک گذاری برنامه که, توزیع, در, دلتا, یک رکورد تنظیم 1.6 میلیارد دلار به نیروی کار خود را).

همانطور که برای دومی DealBook نویس اندرو راس Sorkin اشاره کرد که “پایداری خرید شیپور خاموشی برای یک دهه است که یک سوال باز است.”

او اشتباه نیست: آن را به طور کامل تست نشده. منتقدان و cynics خواهد توجه داشته باشید که پر کربن-بی طرفی در حال حاضر پیش بینی به عنوان غیر قابل تحمل برای کسب و کار و هر چیزی کمتر از یک تلاش واقعی است “greenwashing.” و آن است که به چالش خواهد دلتا را در آسمان بالا جاه طلبی بود صاف ده سال پرواز به جایی بهتر و یا فقط یکی دیگر از بیش با تاخیر سوار ناراحت کننده از یک بد جای خود را به دیگری ؟

ادامه مطلب: خود را به انجام برسانند کربن خنثی وعده های هواپیمایی باید آماده به تحمل هزینه های [کوارتز]

مرتبط با: U. N. دانشمندان: ما می تواند به توقف گرم شدن کره زمین با 300 میلیارد دلار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im