‘بشقاب پرنده’ ویدئوها محرمانه توسط نیروی دریایی ایالات متحده

سه فیلم از هوا تعاملات نظامی با کامپیوتر که قبلا منتشر شده بدون اجازه رسمی توسط یک بشقاب پرنده گروه تحقیقاتی بودند محرمانه و به اشتراک گذاشته آنلاین امروز (27 آوریل) توسط نیروی دریایی ایالات متحده ،

فیلم گرفته شده توسط نیروی دریایی ایالات متحده خلبانان سال پیش نشان می دهد مرموز بدون بال هواپیما سفر در hypersonic سرعت با به هیچ وجه قابل رویت نیروی محرکه است. UFO گروه تحقیقاتی به ستاره آکادمی علوم و هنرهای انتشار این کلیپ در سال 2017 و 2018; در آن فیلم گفته می شود محرمانه زنده علم که قبلا گزارش شد. اما در سپتامبر سال 2019 یوسف Gradisher یک سخنگوی معاون عملیات نیروی دریایی برای جنگ اطلاعات گفت که این فیلم تا به حال پاک نشده است برای انتشار رسمی.

امروز سه کلیپ — “FLIR,” “GOFAST” و “حلقه” — به نظر می رسد برای اولین بار در این Naval Air Systems Command سایتدر دسترس برای دانلود از طریق قانون آزادی اطلاعات.

مرتبط با: بشقاب پرنده ها به کنترل ذهن: 22 محرمانه نظامی و اسرار سازمان سیا

نیروی دریایی ایالات متحده ویدئوها از اتهام UFO sightings قبلا در دسترس بود اما نه به طور رسمی محرمانه. (اعتبار تصویر: نیروی دریایی ایالات متحده)

در انتشار این ویدئوها نیروی دریایی ایالات متحده به طور رسمی اذعان دارد که در آن خلبانان مواجه می شوند به اصطلاح ناشناس هوایی پدیده با توجه به نظامی اخبار سایت Military.com.

سه رؤیت که صورت گرفت در نوامبر 2004 و در ژانویه 2015ثبت شد توسط F/A-18 هورنت جنگنده خلبانان در طول تمرین نظامی آموزش در حریم هوایی محدود. بر خلاف جت های جنگنده هوابرد پیشرو به حال “هیچ متمایز بال هیچ متمایز دم هیچ متمایز اگزوز plume,” نیروی دریایی خلبان ستوان دنی Accoin گفت: در سال 2019 History Channel مجموعه مستند “ناشناس: در داخل آمریکا UFO بررسی.”

وزارت دفاع مقامات تصمیم به انتشار این ویدئوها پس از تعیین که فیلم “را آشکار نمی کند هر گونه حساس قابلیت ها و یا سیستم می کند و تجاوز در هر بعدی تحقیقات نظامی هوا فضا تاخت و تاز شده توسط ناشناس هوایی پدیده” سخنگوی پنتاگون سو گاف در بیانیه ای گفت.

به ستاره آکادمیتاسیس سابق Blink-182 خواننده Tom DeLonge مشترک Flir و Gimbal کلیپ در دسامبر 2017 و مشترک GoFast در مارس سال 2018 است. هر چند تصویری توضیحات / کنترل ادعا کرد که هر سه کلیپ به حال “شده است از طریق رسمی declassification بررسی روند دولت ایالات متحده و تایید شده برای انتشار عمومی” این فیلم تا به حال نشده است به درستی محرمانه و باید به اشتراک گذاشته شده برای عموم Gradisher گفت: در سال 2019.

وجود دارد که هنوز هیچ توضیح و یا شناسایی رسمی یا نه — برای مرموز هواپیما که خلبانان ثبت شده است.

در اصل منتشر شده در Live علم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im