“بشقاب پرنده ها-مانند” موجود دریایی ساخته شده از “میلیون ها نفر از کلون”

اعماق دریا, غول

با توجه به نیوزویک گزارش محققان دریافتند عجیب و غریب در اعماق دریا زنده کردن هزینه های غربی استرالیا است. و آن را مطلق ماموت.

“چک کردن این زیبا *غول* siphonophore Apolemia ثبت شده در #NingalooCanyons سفر” نوشت: حساب رسمی توییتر برای اشمیت اقیانوس موسسه (SCI). “به نظر می رسد احتمال وجود دارد که این نمونه است, بزرگترین تا کنون ثبت شده و در بشقاب پرنده عجیب و غریب مانند تغذیه استقرار.”

غول پیکر, احمقانه-رشته-مانند دریا موجود است که حدود 49 متر قطر و در نتیجه در مجموع طول حلقه بیرونی 154 ، اما “کل موجود است بسیار طولانی” لوگان مدل پارچه سست بافت پرچمی یک سخنگوی اشمیت اقیانوس موسسه گفت: عصر ایران. “خدمه است که برآورد آن به بیش از 120 متر و در مجموع از ظهر — احتمالا بیش از 390 پا طولانی است.”

مستعمره موجودی

آن موجود بود و طبقه بندی شده به عنوان یک siphonophore یک اعماق دریا درنده است که در واقع یک “استعمار ستیز” ساخته شده تا میلیون ها بسیار کوچکتر موجودات زنده. برخی از این موجودات کوچکتر حتی بوسیله سلول های است که می تواند کشتن siphonophore را طعمه.

دانشگاه کارولینای شمالی اشویل استاديار ربکا راس رسیده پاپ sci-fi برای توضیح آنچه این موجودات هستند.

“آن را ساخته شده از میلیون ها نفر از ارتباط تنگاتنگ کلون بود و اگر بورگ و جنگ های کلون به حال یک نوزاد با هم,” او نوشت: در اخیر توییتر موضوع پاسخ به مصدوم را کشف. “وجود دارد حدود ده شغل های مختلف یک کلون می توانید در مستعمره و هر کلون تخصصی است برای یک کار خاص.”

“اجازه دهید من به شما بگویم که این چیست و چرا از آن است که باد ذهن من,” او اضافه شده است. “بسیاری از siphonophore مستعمرات من دیده ام در حال شاید 20 سانتی متر طولانی شاید یک متر. اما این حیوان عظیم است. و نه فقط عظیم مستعمره برگزاری نمایشگاه خیره کننده رفتار: شکار است.”

“Siphonophores نادر است فقط شکننده و از راه دور” راس نوشت. “همانطور که ما کشف اقیانوس تر است که می داند چه موجودات دیگر ما را ببینید.”

ادامه مطلب: آخرتی رشته-مانند ارگانیسم خال در اعماق دریا ساخته شده است ‘میلیون ها نفر از ارتباط تنگاتنگ کلون’ [عصر ایران]

بیشتر در زیر آب موجودات دریایی: آبهای عمیق افق نشت ایجاد وحشتناک موجودات جهش یافته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>