بارگذاری می گوید رانندگان به ماندن در خانه اگر آنها Coronavirus

Uber هشدار داده است تمام درایور آن به ماندن در خانه اگر آنها علائم مرگبار COVID-19 coronavirus.

روز جمعه شرکت با ارسال یک یادداشت از توصیه های مانند اغلب شستن دست و پوشش عطسه و همچنین تشویق رانندگان به نوبه خود به دور از مسافران که آنها را احساس ناامنی با توجه به کسب و کار خودی.

اما حال بارگذاری مشاوره زده رانندگان به عنوان تن-ناشنوایان: این شرکت توصیه رانندگان به ماندن در خانه اگر آنها شروع به تجربه coronavirus علائم مانند تب و یا مشکل تنفسی. که جامد و محل کار مشاوره از بهداشت عمومی نظر, اما آن را نیز به عهده می گیرد که بیمار کارگران می توانیم به خانه ماندن تا زمانی که آنها احساس بهتر است.

شایان ذکر است که بارگذاری ارائه نمی رانندگان بیمار را ترک کنند. در واقع, آن را نمی کند آنها را در نظر کارکنان در همه. بنابراین مانند دیگر فرفره, اقتصاد, کارگران, اگر یک راننده توقف مسافران در نظر گرفتن آنها همچنین توقف ساخت پول است. در آن نور شرکت اصرار پیمانکاران خود را به ماندن در خانه را منعکس نمی کند واقعیت های زندگی بدون درآمد ثابت.

این یک مشکل قطع. کنند شیوع در جوانه حداقل می تواند تا حدی پایین آمده به رفتار روزمره اما بسیاری از همین حالا باید این منابع به سادگی متوقف هنگامی که آنها احساس نه 100 درصد.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im