Uber سواران متهم رانندگان از رانندگی در حال مستی برای سفرهای

سوار رایگان

برخی از rideshare رانندگان در حال پیدا کردن خود را به طور ناگهانی از کار پس از حساب خود را غیر فعال کنید. به چه دلیل ؟ آنها می گویند که آنها بوده ام به دروغ متهم به رانندگی در حال مستی توسط مسافران به دنبال بازپرداخت را انجام دهید.

هر دو Uber و Lyft, باید صریح و روشن “تحمل صفر” سیاست های در محل برای رانندگان که رانندگی تحت تاثیر الکل یا مواد مخدر دیگر CNET گزارش. و در حالی که مسافران باید آسان برای استفاده و ابزار برای نگه داشتن آنها را امن آن می تواند ویرانگر برای رانندگان برخورد با آنها چه می گویند در حال اتهامات نادرست به معنای نمره مسافر بازپرداخت را انجام دهید.

عمده عواقب

وجود دارد برخی از پادمان در محل برای رانندگان که می گویند که آنها بوده ام به ناحق متهم کرده است. Lyft, به عنوان مثال را ببینید اگر یک مسافر یک الگوی تشکیل پرونده های مشابه ، اما حال بارگذاری خواهد شد به طور معمول با طرف مسافر حق دور CNET گزارش — حتی در برابر یک راننده که بلافاصله زد به پرداخت هزینه برای خود سم شناسی آزمون که برگشتم منفی است.

“در حالی که مسافران ممکن است صرفه جویی چند دلار رانندگان صورت موقت یا دائم از کار افتادگی,” برایانت سبز یک وکیل است که اغلب نشان دهنده غیر فعال رانندگان گفت: CNET. “آنها از دست دادن توانایی کار کسب درآمد و ارائه برای خانواده ها همه به خاطر یک مسافر فریب خوردن سیستم.”

شایعات

مشکل این است که گزارش مارس در آمده و پردازش می شود و پس از سوار شدن. اگر اتهامات جعلی وجود ندارد و راه روشن برای جمع آوری شواهد بتن.

“این بود که من منبع اصلی درآمد” یکی راننده گفت CNET. “من واقعا هیچ گزینه های دیگر.”

ادامه مطلب: رانندگان در حال از دست دادن شغل خود را بیش از جعلی DUI شکایت [CNET]

بیشتر در حال بارگذاری: بیش از حد مست به رانندگی ؟ شما همچنین ممکن است بیش از حد مست به سوار شدن در یک Uber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de