ایالات متحده به قرنطینه 195 آمریکایی از تخلیه ووهان

آمریکا مقامات بهداشت گفت: جمعه آنها را قرنطینه 195 شهروندان ایالات متحده که تخلیه شدند از ووهان چین در میان شیوع یک رمان coronavirus—اولین بار در 50 سال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را به خود گرفته است عمل است.

منظور موثر خواهد بود به مدت 14 روز از تاریخ تخلیه.

دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت: مقامات بهداشتی آماده شد برای امکان وجود دارد که شیوع کروناویروس می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر جهانی گسترش یک بیماری است. “ما در حال آماده سازی به عنوان اگر این است که بعد از همه گیر” او گفت: تاکید بر این که این سازمان امیدوار است آن را نمی خواهد تبدیل به یکی.

“اگر ما را قوی اقدامات در حال حاضر ما ممکن است قادر به بلانت تاثیر این ویروس در ایالات متحده” r. schultze ، گفت:.

او افزود: “لطفا اجازه ندهید که ترس و وحشت راهنمای اقدامات خود را.”

مسافران وارد پایگاه هوایی رزرو مارس در جنوب کالیفرنیا دوشنبه پس از پرواز از ووهان با یک توقف در لنگرگاه است. مسافران بوده و تحت نظارت علائم—از جمله سرفه و تب در قبل ، حین و بعد از پرواز است.

مقامات ایالات متحده روز چهارشنبه گفت که همه مسافران داوطلب بود به ماندن در پایه در انزوا برای چند روز در حالی که آنها می تواند ارزیابی می شود اما یک نفر سعی به ترک این پایگاه که در شب و در زیر قرار داده شده 14 روز در قرنطینه توسط مقامات محلی است.

فدرال قرنطینه موضوع دستور داده شد برای تعدادی از دلایل, CDC, مقامات گفت. در میان آنها: تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر در چین شروع به پریدن کرد و هر روز این هفته; بیشتر کشورهای در حال گزارش عفونت از جمله حوادث از انسان به انسان انتقال ویروس; و شواهد مستند در این هفته توسط محققان آلمانی نشان داد که یک فرد بدون علائم این ویروس انتقال آن به دیگران است.

این ویروس شناخته شده موقت به عنوان 2019-nCoV باعث شده نزدیک به 9,700 تایید عفونت کشته و 213 نفر در چین است. حدود 100 عفونت های اضافی گزارش شده در 18 کشور دیگر و هیچ مرگ و میر. اکثریت زیادی از موارد خارج از چین آمد از افرادی که برداشت این ویروس در چین و سپس سفر به دیگر کشورها است.

CDC مقامات قاب قرنطینه تصمیم به عنوان بهترین راه برای مانع بالقوه گسترش ویروس به افراد خانواده ها و جوامع است. آنها گفتند که نظارت مردم برای 14 روز همچنین بدان معنی است که باید هر یک از آنها را تبدیل به بیمار می توان آنها را به سرعت شناسایی شده است.

CDC دانشمندان توسعه داده اند یک آزمون برای coronavirus اما r. schultze ، گفت: آن را نمی ممکن است به اندازه کافی پیشرفته برای تشخیص ویروس اگر مردم در حال نشان دادن علائم نشده است. قرنطینه برای 14 روز است که به دلیل طولانی ترین مقدار از زمان این ویروس است که تصور می شود قادر به “جوجه کشی” در یک فرد قبل از ایجاد علائم است.

Quarantining مردم شامل محدود کردن جنبش از مردم که ممکن است در معرض پاتوژن اما هنوز بیمار است; آن است که متفاوت از انزوا که اشاره به شامل افرادی که بیمار هستند. آخرین بار فدرال قرنطینه سفارش صادر شده برای موارد بالقوه در دهه 1960 برای آبله ارزیابی CDC مقامات گفت.

CDC همچنین تایید جمعه که چین موافقت کرده بود اجازه می دهد تا برخی از کارشناسان آن به کشور “برای حمایت از” چینی پاسخ و کمک به مطالعه انتقال ویروس و طیف وسیعی از شدت دیده می شود و با عفونت سخنگوی گفت. سازمان بهداشت جهانی ارسال یک ماموریت دیگر به چین برای همکاری در پاسخ و بررسی است.

به مسافران عودت شده بود تخلیه از ووهان مرکزی شهرستان چینی از 11 میلیون نفر از مردم که در آن مواردی از این ویروس برای اولین بار مستند در ماه گذشته و در جایی که شیوع محور است. مقامات ایالات متحده مرتب پرواز به عنوان ویروس گسترش و چین تحمیل مستندات در ووهان و دیگر شهرها تعطیل, سفر و از مناطق و اساسا quarantining ده ها میلیون نفر از مردم است.

یک نفر با یک تب بود مجاز به هیئت مدیره پرواز در ووهان مقامات ایالات متحده روز چهارشنبه گفت.

R. schultze ، به نام قرنطینه “یک اقدام بی سابقه.” اما او گفت: “ما بی سابقه ای مواجه بهداشت عمومی را انتخاب کنید.”

CDC مقامات اذعان کرد که قرنطینه آمد و با جنبه های منفی از جمله پتانسیل برای ترس و انگ زدن از مردم تحت قرنطینه. “ما در حال گرفتن هر اندازه گیری به مطمئن شوید که مردم با عزت و احترام رفتار,” گفت: دکتر مارتین Cetron CDC مدیر جهانی مهاجرت و قرنطینه.

شده اند وجود دارد شش تایید ایالات متحده در موارد عفونت کروناویروس. پنج نفر مربوط به سفر. ششم پنج شنبه اعلام کرد مشخص شده برای اولین بار در ایالات متحده مورد از انسان به انسان انتقال; یکی از سفر موارد مربوط به یک زن در ایلینوی منتقل می شود این ویروس به همسرش قبل از او جدا شد.

آمریکا مقامات بهداشت گفت: پس از وقوع آغاز شده است که از آنها انتظار می رود سفر مربوط به موارد و برای برخی از این بیماران به ویروس تصویب به نزدیک خود را تماس با ما. اگر آنها می تواند محدود کردن ویروس به موارد محدود گسترش در میان مخاطبین و جلوگیری از ویروس از گردش گسترده تر از آن است که بسیار آسان تر به انفیه کردن ویروس.

روز پنج شنبه وزارت امور خارجه به افزایش آن هشدار سفر به آمریکایی ها اصرار آنها برای جلوگیری از سفر به چین است. وزیر امور خارجه مایک Pompeo اشاره کرد که این بیانیه از شیوع بیماری به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی به عنوان بخشی از منطق برای هشدار. اما مقامات تاکید کرده اند اعلام شد که ساخته شده برای تشویق کشورها به تحمیل سفر و محدودیت های تجاری در چین است.

چندین خطوط هوایی باید متوقف پرواز و از سرزمین اصلی چین از جمله به عنوان پنج آمریکایی دلتا و ایران.

چاپ با اجازه از آمار. این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ژانویه 31 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de