ایالات متحده کارگران مزرعه را ببینید ناامن داغ روز دو تا سال 2050

کارگران کشاورزی را ببینید خشن فصل تابستان شرایط آب و هوایی بدتر به طور قابل توجهی در دهه های آینده محققان گزارش.

خود را مطالعه جدید به نظر می رسد در درجه حرارت را افزایش می دهد در شهرستانهای سراسر ایالات متحده که در آن محصولات رشد می کنند. همچنین به نظر می رسد در استراتژی های مختلف این صنعت می تواند اتخاذ برای محافظت از سلامت کارگران.

“مطالعات تغییرات آب و هوایی و کشاورزی به طور سنتی با تمرکز بر عملکرد محصول پیش بینی به خصوص اصلی محصولات کشاورزی مانند ذرت و گندم می گوید:” منجر نویسنده میشل Tigchelaar یک پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه استنفورد است که کار در حالی که در دانشگاه واشنگتن است. “این مطالعه می پرسد چه گرمایش جهانی به معنی برای بهداشت و سلامت کارگران کشاورزی چیدن میوه ها و سبزیجات است.”

متوسط جمع کن تجارب 21 روز هر سال که روزانه شاخص حرارت—ترکیبی از درجه حرارت و رطوبت—که بیش از استانداردهای ایمنی در محل کار.

با استفاده از پیش بینی های از مدل های آب و هوایی این مطالعه نشان می دهد که تعدادی از ناامن روز در محصول در حال رشد شهرستان را به 39 روز در هر فصل کمتر از 2 درجه سانتیگراد (3.6 درجه فارنهایت) گرم شدن می رود تا سال 2050 و به 62 ناامن روز زیر 4 درجه سانتیگراد (7.2 درجه فارنهایت) گرم شدن می رود توسط 2100.

“من شگفت زده شد توسط مقیاس تغییر—شاهد دو برابر شدن ناامن روز در اواسط قرن پس از آن سه برابر با 2100. و ما فکر می کنم که یک کم برآورد” Tigchelaar می گوید.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که امواج گرما طولانی مدت امتداد از سه یا بیشتر از داغترین روز برای هر شهرستان رخ خواهد داد و پنج بار به عنوان اغلب به طور متوسط کمتر از 2 درجه سانتیگراد گرم.

کارگران کشاورزی در معرض خطر

تقریبا 1 میلیون نفر رسما کار برداشت محصولات کشاورزی در ایالات متحده است. محققان با استفاده ایالات متحده آمریکا اداره آمار نیروی کار شغل کدهای برای تعیین مکان خود را. در 20 شهرستان هایی که بیشترین چینان هستند همه در کالیفرنیا, Washington, اورگان و فلوریدا. کارشناسان تخمین می زنند که تعداد واقعی کارگران کشاورزی در ایالات متحده در بیش از 2 میلیون نفر است.

این کارگران در حال حاضر در معرض خطرات بهداشتی. کارگران کشاورزی تمایل به درآمد پایین و کمتر پوشش بهداشت اکثریت می گویند که به زبان انگلیسی مسلط نیست و بسیاری از نمی حقوقی وضعیت کار در آمریکا و معنی آنها کمتر به احتمال زیاد به دنبال مراقبت های پزشکی. Farmworkers در حال حاضر گزارش بیشتر بیماری های کلیوی و سایر شرایط مربوط به استرس حرارتی.

Tigchelaar شروع مطالعه پس از یک سال 2017, مرگ در ایالت واشنگتن که یک زغال اخته جمع درگذشت طول و دودی دوره است. که باعث Tigchelaar سپس یک پژوهشگر فوق دکترا به فکر می کنم در مورد چگونه به تغییر آب و هوا به خصوص قرار می دهد کارگران کشاورزی در خطر است.

“افرادی که آسیب پذیر ترین خواسته به بالاترین خطر ابتلا به طوری که ما به عنوان مصرف کنندگان می توانید غذا خوردن سالم, رژیم غذایی مغذی” Tigchelaar می گوید.

چگونه برای محافظت از کارگران

نویسندگان نیز در نظر گرفته چه مراحل ممکن است محافظت از کارگران کشاورزی. این تیم چند رشته ای با استفاده از تجزیه و بهداشت شغلی مقدار آستانه برای استرس حرارتی است که ترکیبی از فعالیت های فیزیکی تولید گرما با خارجی درجه حرارت و رطوبت.
آنها در نظر گرفته چهار استراتژی های انطباق برای کارگران:

  • کار به طور قابل توجهی کمتر با شور و نشاط
  • را می شکند دیگر
  • پوشیدن نازک تر و بیشتر تنفس لباس
  • استراحت در پناهگاه سرد

“این اولین مطالعه ای است که من آگاه است که تلاش برای تعیین کمیت اثر مختلف سازگاری در محیط کار سطح برای کاهش خطر ابتلا به افزایش قرار گرفتن در معرض حرارت با گرمایش جهانی برای کارگران کشاورزی می گوید:” coauthor ژوئن Spector دانشیار بهداشت محیط و حرفه ای, علوم.

نتایج نشان می دهد که در حال توسعه سبک لباس های محافظ که هنوز سپر کارگران از آفت کش ها و یا سایر خطرات را مثبت اثر است. با استفاده از هر سه نفر از چهار استراتژی های انطباق در ترکیب خواهد بود همچنین به اندازه کافی برای جبران درجه حرارت را افزایش می دهد.

بسیاری از محل های کار در حال حاضر محافظت از کارگران از گرما Spector می گوید. این مطالعه جدید می تواند کمک به کارفرمایان و کارگران پیش بینی شرایط آینده و فکر می کنم در مورد چگونه برای آماده سازی.

نویسندگان احتیاط که مطالعه است نه بهانه ای برای جلوگیری از کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. کاهش تولید گازهای گلخانه ای نمی تواند اجتناب از افزايش دما پیش بینی شده تا سال 2050 اما در دراز مدت انطباق اقدامات در نظر گرفته خواهد یک تاثیر بزرگ در مزرعه بهره وری و سودآوری است.

“آب و هوای علم جامعه شده است با اشاره به جهانی غرب, کشورهای در حال توسعه, به عنوان مکان هایی خواهد شد که به طور نامتناسبی تحت تاثیر تغییر آب و هوا می گوید:” coauthor دیوید Battisti استاد علوم جوی.

“این نشان می دهد که شما لازم نیست برای رفتن به جنوب جهانی برای پیدا کردن افرادی که صدمه دیده با حتی مقدار متوسطی از گرمایش جهانی—شما فقط باید برای نگاه در حیاط خلوت خود ما.”

این مقاله به نظر می رسد در تحقیقات محیط زیست نامه. اضافی نویسندگان از دانشگاه استنفورد و دانشگاه واشنگتن کمک کند.

این Tamaki بنیاد و مرکز کنترل بیماری را موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی بودجه کار می کنند.

منبع: دانشگاه واشنگتن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de