ارتش ایالات متحده به نظر می رسد برای جلوگیری از تکرار 2019 میانه سیل

سپاه مهندسان ارتش قصد دارد یک مطالعه عمده از راه هایی برای کاهش جاری شدن سیل همراه بخش پایین تر از رودخانه میسوری که در آن رکورد آسمانی و شکست خورده levees را ویران جوامع در گذشته سال است.

مطالعه را تجزیه و تحلیل یک 735-مایل span ملت را طولانی ترین رودخانه و انشعابات آن — کشش است که اجرا می شود از نبراسکا شمال شرقی به گوشه شرقی میسوری که در آن Missouri River خالی به رودخانه می سی سی پی.

سرریزهای و levee نقض باعث میلیاردها دلار خسارت پس از آخرین مارس در آیووا و کانزاس میسوری و نبراسکا. دولت فدرال اعلام کرده است حوادث و 321 از 411 شهرستان در آن چهار متحده — 78 درصد از شهرستانهای ساخت آنها واجد شرایط اضطراری فدرال کمک های سازمان مدیریت اضطراری فدرال سوابق نشان می دهد.

جاری شدن سیل همچنین تحت فشار قرار دادن ارتش سپاه برای بهبود مدیریت خود را از رودخانه میسوری شبکه گسترده ای از levees سدها و مخازن به منظور کاهش آسیب های سیل.

مطالعه “است که شناخت ضرورت است که بیان شده است به ما توسط دولت و خود ما با آگاهی از چالش های مدیریت یک سیستم شبیه به این گفت:” مت Rabe سخنگوی ارتش سپاه’ غربی تقسیم خواهد شد که انجام این مطالعه.

میانه مقامات مورد ستایش قرار داد ارتش سپاه’ حرکت می کند.

“ما بسیار هیجان زده در مورد آن. ما می دانیم که ما باید برای انجام کاری متفاوت است. ما فقط دیده می شود, جاری شدن سیل بیشتر و بیشتر گفت:” تام آبهای رئیس میسوری Levee و زهکشی منطقه در ارتباط است.

“ما باید یک سیستم است که شکسته. آن نگهداری نشده است تا در طول زمان با مقدار آب که پایین آمدن رودخانه” اضافه شده آب که شهادت قبل از کنگره در ماه جولای.

سناتور. مایک دور (R-S. D.) ستایش, ارتش, سپاه,’ بررسی و در بیانیه ای گفت به E&E News: “ما می خواهم برای دیدن این مطالعه ارائه سپاه با توصیه های در مورد چگونه به بهترین ساخت بیشتر انعطاف پذیر levee سیستم در آینده بنابراین جوامع در امتداد رودخانه میسوری می توانید از عمده جاری شدن سیل.”

این مطالعه مهم است برای آنچه که ارتش سپاه را — نمی — بررسی.

ارتش و سپاه را به تمرکز بر روی ساخت کنترل سیل در امتداد رودخانه میسوری بیشتر انعطاف پذیر و در بهبود جریان رودخانه به طوری که آب فروکش کردن سریع تر. برخی از میسوری رودخانه های فرعی مانند جیمز رودخانه در داکوتای جنوبی باقی مانده در سیل مراحل برای نزدیک به 300 روز از شروع گذشته سال است.

اما ارتش سپاه قصد ندارد به تجدید نظر در آن رودخانه مدیریت استراتژی تاکید بر کنترل سیل بیش از سایر اهداف مانند حفظ منابع آب شهری حفاظت از گونه های در معرض خطر و امکان بارج ترافیک در امتداد رودخانه میسوری. میانه قانونگذاران مانند بهداشت ، چاک Grassley (R-Iowa) فشرده شده اند ارتش و سپاه رهبران را کنترل سیل اولویت بالا در امتداد رودخانه میسوری.

Brig. ژنرال پیتر Helmlinger فرمانده نیروی زمینی سپاه’ نورث وسترن بخش گفت: در یک مجلس سنا در جلسه در ماه اوت که یک مطالعه “را به دنبال سیل مدیریت ریسک اقدامات با حداقل اگر هر گونه اثرات منفی در ناوبری و دیگر مجاز اهداف Missouri River پروژه است.”

“چنین یک مطالعه بسیار مهم است اگر ما به آماده شدن برای آینده سیل در این حوضه” Helmlinger اضافه شده است.

با تمرکز بر روی رودخانه میسوری پایین 735 مایل ارتش سپاه تا حد زیادی جلوگیری خواهد شد با تمرکز بر بالا از 1600 مایل است که از طریق اجرای Dakotas و مونتانا و که شامل یک سری از عظیم مخازن و سدها که کنترل رودخانه جریان زیر Sioux City, Iowa.

مطالعه بخش پایین تر از رودخانه میسوری است “گذارد” گفت: آبهای levee انجمن به آن اجتناب درگیری های منطقه ای است که می تواند آشکار اگر ارتش سپاه نگاه به تجدید نظر در آن مدیریت کل 2,341 دفاع کرد گرفته شد-مسیر رودخانه.

“هنگامی که شما شروع به صحبت کردن در مورد تغییر منتشر شده در [فوقانی میسوری] مخازن و سپس شما شروع به گرفتن به بالا و پایین حوضه داد و بیداد ما در گذشته دیده ام. آن را می شود سخت تر به انجام کارها” آب گفت.

ارتش سپاه شروع به کاوش عمده Missouri River مطالعه در مدت کوتاهی پس از نادر “بمب طوفان” رها گسترده باران در غرب و ناشی از برف به ذوب شدن زودتر از معمول است. شرایط تولید سیل عظیم در سراسر منطقه است.

ارتش و سپاه در انتخابات گفت: در آن زمان که آنها نیاز به کنگره اجازه جامع Missouri River مطالعه است. اما مقامات آژانس تصمیم گرفت که آنها تا به حال قدرت برای انجام مطالعه خود تحت فدرال کنترل سیل عمل گفت: Rabe سخنگوی.

برخی از جزئیات این مطالعه در حال ناشناخته مانند هزینه های آن مدت و منبع مالی. ارتش سپاه کاوش های مختلف بودجه گزینه ها — از جمله با استفاده از پول آن را در دست دارند و به دنبال یک جدید تخصیص بودجه از کنگره Rabe گفت.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im