U. N. تغییرات از تغییر آب و هوا به کروناویروس

رمان coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر جهان در اولویت است. تغییر آب و هوا را باید در پشت رایتر قرار داده در حال حاضر.

که پیام تحویل داده شده به خبرنگاران از U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ از طریق بی سابقه ای آنلاین کنفرانس مطبوعاتی او سازمان یافته در هفته گذشته. اشاره به این حادثه تلخ ساخته شده خود را در دسترس است تنها به صورت الکترونیکی از آنجا که او در انزوا.

هر چند اشاره به این حادثه تلخ هنوز هم اصرار کشورها به از دست دادن بینایی از گرمایش جهانی چالش و پاریس آب و هوا توافق هستهای رئیس روشن ساخته است که همه منابع در حال حاضر خواهد شد به کارگردانی به سمت مقابله با بحران همه گیر.

سهام نمی تواند بالاتر, او گفت:.

“ثابت شده است که این ویروس می تواند شامل شود. باید آن را موجود” اشاره به این حادثه تلخ گفت. “اگر شما اجازه دهید این ویروس گسترش مانند آتش سوزی به خصوص در آسیب پذیر ترین مناطق جهان آن را به کشتن میلیون ها نفر از مردم است.”

اشاره به این حادثه تلخ به نام شیوع ویروس یکی از بدترین بحران های سازمان ملل متحد تا کنون با آن مواجه است. او گفت: شیب دار و دردناک رکود اقتصادی جهانی است اما اجتناب ناپذیر است و میلیون ها نفر از خانواده ها در سراسر جهان ایستاده به از دست دادن معیشت خود را.

تلاش برای کاهش فقر می تواند مجموعه ای به عقب دهه.

“ما در مواجهه با جهانی بهداشت بحران بر خلاف هر که در 75 سال سابقه از سازمان ملل متحد است که در حال گسترش است و رنج انسان آلوده کردن اقتصاد جهانی و پایان بخشیدن به زندگی مردم” اشاره به این حادثه تلخ گفت. “یک رکود جهانی شاید از رکورد ابعاد است نزدیک به یقین است.”

یک بحران در این مقیاس خواستار هماهنگ بین المللی پاسخ او اضافه شده است. “مردم درد و رنج بیمار و ترس و زمان پاسخ در سطح کشور نمی خواهد آدرس مقیاس جهانی و پیچیدگی بحران” اشاره به این حادثه تلخ استدلال کرد.

U. N. دفتر مرکزی آن در نیویورک است به طور موثر تعطیل. آن را در حال حاضر در حال اجرا بر روی یک اسکلت خدمه—به عنوان برخی از 95 درصد از کارکنان دستور داده شده است به ماندن در خانه و ارتباط از راه دور که در آن ممکن است. این همان داستان در دیگر U. N. دفاتر منطقه ای از جمله در رم که در آن ملل و برنامه جهانی غذا و سازمان غذا و کشاورزی (FAO) بر اساس هستند.

رمان coronavirus برخورد U. N. سیستم بیشتر ضربه در هفته گذشته زمانی که برنامه جهانی غذا دیوید Beasley یک فرماندار سابق کارولینای جنوبی اعلام کرد او آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس. بیسلی بوده است در بسیج منابع مالی برای مبارزه با یک رکورد خشکسالی و کمبود مواد غذایی در آفریقای جنوبی.

“من شروع به احساس ناخوشی این آخر هفته گذشته پس از بازگشت به خانه در ایالات متحده از یک سفر رسمی به کانادا و من زود تصمیم به رفتن به قرنطینه” بیسلی در بیانیه ای گفت. “تا کنون من علائم شده اند نسبتا نور و من در ارواح خوب است.”

اشاره به این حادثه تلخ نیز تایید کرد که یک عضو U. N. ساکن سپاه مطبوعات دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. خبرنگاران گفت در حال حاضر نگهداری می شود تا به سرعت در U. N. تحولات الکترونیکی—به عنوان آنها قفل شده خارج از منطقه منهتن دفاتر.

U. N. ناظران دیدن این سازمان جدید تمرکز بر روی این ویروس به عنوان یک مایه تاسف است اما لازم است مرحله به خصوص در نور گسترده واکنش در برابر multilateralism.

مارتین ادواردز استاد دیپلماسی و روابط بین الملل در دانشگاه سیتون هال گفت: او قدردانی چقدر دشوار تغییر در شعارهای شده است برای U. N. رئیس.

اما او استدلال اشاره به این حادثه تلخ چاره ای به حال.

“وجود دارد یک نیاز برای بزرگتر بیشتر هماهنگ و همه جانبه پاسخ و دولت خواهد بود که با هم کار در حال حاضر منجر به این—آمریکا و چین و ژاپن و کشورهای اروپایی—تمرکز بیشتر بر بسته شدن مرزها از همکاری” ادواردز توضیح داد. “دبیر کل اتحاد برای مقابله با کاخ سفید است که هرگز قادر به درک آنچه در همکاری های بین المللی است که در وهله اول. بنابراین این چالش و این است که چرا ایشان بر جدیت برای U. N.”

ادواردز گفت: اشاره به این حادثه تلخ می تواند انتظار می رود به انجام حداکثر تلاش خود را برای گرد هم آوردن دولت های ملی برای یک تعاونی رویکرد است. اما ابراز تردید در مورد شانس خود را از موفقیت است.

“اشاره به این حادثه تلخ تنها می تواند کمک به قرار دادن قطعات پازل در کنار هم اما متحده در حال حاضر حتی نمی خواهید به بازی این بازی در وهله اول,” او گفت:.

U. N. مجبور به pivot

طی مجازی کنفرانس مطبوعاتی با اشاره به این حادثه تلخ به اشاره به توافق پاریس. او گفت: همه گیر می تواند ایجاد یک فرصت برای بازسازی اقتصاد جهانی همراه پایدار خطوط. اما او روشن ساخته است که جهان باید تمرکز برای اولین بار در coronavirus بحران است.

آن را به عنوان تلاش برای مقابله با گرمایش جهانی برای یک ربع قرن جهان نیز پیدا کردن خود را سخت تحت فشار برای پاسخ به جهانی همه گیر.

سازمان ملل متحد از این قاعده مستثنی است هر چند مقامات در حال تلاش برای سازماندهی یک پاسخ موثر به رغم محدودیت های مسافرتی و سفارشات به کار از خانه. اشاره به این حادثه تلخ اصرار سازمان ملل شده است جلوتر از منحنی.

اما بحران غرق حتی سازمان بهداشت جهانی (WHO) یکی از U. N. آژانس است که باید بیشتر آماده شده است.

در پاسخ, United Nations Foundation, یک اتاق فکر راه اندازی کرده است مستقل جذب سرمایه ابتکار طراحی شده برای کمک به کسانی که مقابله به تازگی استقبال از کمک های مالی از دره سیلیکون غول Facebook و Google.

هر چند که “در خط مقدم از این حرکت سریع بحران” است و کمک همه دولت ها که در آن می توانید U. N. بنیاد رسمی کیت Dodson گفت: در یک نسخه که از خارج کمک حیاتی است. “این بیماری همه گیر است که بر خلاف هر چیزی که ما تا کنون مواجه شده و نیاز به تعهدات از تمام گوشه و کنار این سیاره به مقابله با” Dodson اضافه شده است.

تا همین اواخر فائو اولویت یک ملخ هجوم در شرق آفریقا, یک بحران است که همچنان به تهدید منابع غذایی. اما فائو در حال حاضر تغییر افزایش توجه به همه گیر. سخنگوی صوفیه ماریا Giannouli گفت: شیوع کروناویروس نشده آسیب ملخ کنترل تلاش ها تا کنون, اما او اذعان کرد FAO منابع در حال مستقر کرده برای کمک به کشورهای کمتر توسعه یافته سر گسترده بهداشت و درمان اضطراری.

Coronavirus موارد تایید شده اند در تعدادی از کشورهای آفریقایی با ضعف عمومی سیستم های بهداشتی از جمله کنیا, تانزانیا, اتیوپی و کنگو و بیش از یک دوجین از کشورهای فقیر در غرب آفریقا. به طور کلی موارد این بیماری تایید شده است در بیش از 30 کشورهای آفریقایی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی.

فائو می گوید این است که در نظارت بر حیوانات کشاورزی با یک چشم و در بیشتر جلوگیری از حیوان به انسان گسترش ویروس و جلوگیری از بیماری های دیگر از پریدن از حیوانات به انسان است. دانشمندان گزارش می دهند که coronavirus سرچشمه همان راه به عنوان سندرم حاد تنفسی (سارس) و دیگر مرگبار ویروس های جدید باید: از باز کردن حیات وحش تجارت در چین است.

فائو خواستار تمرکز بیشتر بر ایمنی. “در حالی که COVID-19 شناخته شده است به یک بیماری منتقله از راه غذا معمول عمل خوب با توجه به اینکه دست زدن به حیوانات و خوب بهداشت مواد غذایی در طول زنجیره مواد غذایی ضروری برای بهداشت عمومی و کمک در پیشگیری و کنترل بیماری های عفونی” این سازمان اعلام کرد.

سازمان ملل متحد اصلی تغییر آب و هوا ابتکارات منتقل شده اند حاضر و یا در انتظار هستند. چندین برنامه ریزی U. N. اقدام آب و هوا گردهمایی لغو شده یا با تاخیر (Climatewire, مارس 12).

دفاتر U. N. چارچوب کنوانسیون تغییر آب و هوا و پنل بین دولتی تغییر آب و هوا باید لغو همه در جلسات حضوری و سفر خارجی و در حال کار به ترتیب همایش آنلاین که در آن ممکن است.

اخیرا سازمان ملل و سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ICAO) در بدن مستقر در مونترال به نام کردن یک سری از جلسات منطقه ای به معنای رول جدید و انتشار برنامه های تجاری به آغاز این ماه است.

ICAO گفت: برنامه ریزی منطقه ای همایش ها و سمینارها برای کربن خود را جبران و کاهش طرح بین المللی حمل و نقل هوایی به سادگی به تعویق افتاده است. اما هیچ تاریخ های جدید ارائه شده است.

با صحبت های که این بحران می تواند گسترش به تابستان و یا فراتر از آن—بیشتر تجمعات می تواند به صورت یک سرنوشت مشابه. کسانی که شامل U. N. اقیانوس کنفرانس برنامه ریزی شده برای پرتغال در اوایل ماه ژوئن و در کنگره جهانی حفاظت در پایان ماه ژوئن به میزبانی اتحادیه بین المللی حفاظت از طبیعت در مارسی, فرانسه.

سازمان ملل و دولت ها در سراسر جهان باید حاضر به فداکاری برای توقف coronavirus همه گیر اشاره به این حادثه تلخ گفت.

“من مرکزی پیام روشن است: ما در یک وضعیت بی سابقه ای و قوانین عادی دیگر اعمال می شود,” او گفت:. “ما نمی توانیم توسل به ابزار معمول در چنین غیر معمول ،

او خواست دولت برای باز کردن کیف پول خود را به عنوان گسترده ای به عنوان ممکن است به صورت اضطراری و هزینه های اقتصادی و تلاش. “ما می بینیم که هر زمان که یک مشکل وجود دارد در سیستم بانکی تریلیون [دلار] به نظر می رسد برای حل مشکلات بانک ها,” او گفت. “و این تریلیون ها باید به نظر می رسد در حال حاضر.”

اشاره به این حادثه تلخ اضافه شده او را به حضور در اورژانس گروه 20 نشست رهبران جهان این هفته است. G-20 جلسه برگزار می شود آنلاین.

اما ادواردز در Seton سالن گفت: او در شک و تردید آن را تولید عمده دستیابی به موفقیت.

“من واقعا نگران است که G-20 نیست برای رفتن به فروم را به کشورهای با هم,” او گفت:. “این است که در آن پوپولیستی دولت ها دارای یک مشکل است. اگر شما تمام نقطه شروع این است که جهان خارج افتضاح است, آن را سخت به طور ناگهانی به نوبه خود بر روی یک سکه و مایل به همکاری. و برای بسیاری از کشورهای اروپایی در حال حاضر آن را سخت به آمریکا جدی است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im