Tyrannosaurus rex شد terrifyingly خوب در راه رفتن

در حالی که دایناسورها کوچکتر مورد نیاز سرعت شکارچیان بزرگ مانند تیرانوسور رکس حال بدن بهینه سازی شده برای صرفه جویی در انرژی, پیاده روی, بر اساس یک مطالعه جدید.

Theropod دایناسورها شامل غالب دوپا شکارچیان از Mesozoic دوران و مقدار زیادی از تحقیقات به بررسی رابطه بین فن و شیوه زندگی است.

خیلی از این کار این است که با تمرکز بر سرعت در حال اجرا است اما این مطالعه جدید استدلال می کند که سرعت ممکن است دارای رتبه به عنوان مهم ترین عامل به خصوص برای بزرگترین theropods.

برای یک مطالعه جدید محققان داده های جمع آوری شده در اندام نسبت توده بدن و gaits بیش از 70 گونه از theropod دایناسورها. آنها پس از اعمال انواع روش های برآورد هر یک دایناسور سرعت بالا و همچنین چقدر انرژی آنها را صرف در حالی که در حال حرکت در اطراف در آرام تر رفتن سرعت.

کوچکتر به متوسط گونه به نظر می رسد به اقتباس کرده اند دیگر برای سریع تر در حال اجرا در خط با نتایج قبلی. اما برای واقعی تیتان با وزن بیش از 1000 کیلوگرم (بیش از 2,204 پوند) اندازه بدن محدود بالا در حال اجرا سرعت پا دیگر به جای ارتباط با انرژی پایین رفتن.

“استفاده از نقل و انتقال مدل از طیف گسترده ای از حیوانات زندگی می کنند, ما قادر به جدا برخی از تفاوت چشمگیر در هر دو سرعت در حال اجرا و در حال اجرا بازده گوشتخوار دایناسورها می گوید:” هانس لارسون مدیر دانشگاه مک گیل Redpath موزه و یکی از نویسندگان این مطالعه جدید که در مجله PLOS ONE.

در حال اجرا مهم است برای شکارچیان اما آنها به طور کلی صرف زمان بیشتری رومینگ در اطراف در جستجوی غذا است. نویسندگان نشان می دهد که در حالی که با سرعت یک مزیت عمده برای دایناسورها که نیاز به شکار طعمه و همچنین فرار شکارچیان بزرگترین theropods تکیه بیشتر بر بهره وری در حالی که در جستجوی غذا.

Tyrannosaurus rexکه پاهای ظاهرا اقتباس خوبی برای کاهش مصرف انرژی در حالی که تکاپو برای شکار ایستاده بود به عنوان قهرمان غول theropods.

“بزرگ سالم tyrannosaurs بود و مجزا کارآمد نقل و انتقال و حتی چند تن ترازو می گوید:” لارسون. “همراه با برآورد ما از آنها در حال اجرا در حدود 20 متر/ثانیه (بیش از 12 مایل در ساعت) را ساخته اند و آنها را وحشتناک استقامت شکارچیان—نوع مانند یک بسته از گرگ ها اما با شش اینچ طولانی دندان ها در دهان است که می تواند درهم شکستن ماشین.”

محققان از مونت مارتی کالج در داکوتای جنوبی کمک کند.

منبع: دانشگاه مک گیل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>