دو صفت ممکن است لینک افسردگی و وابستگی به الکل

تحقیقات جدید ممکن است کشف کلید پيش بينی کننده ترکیبی از اختلال افسردگی اساسی و استفاده از الکل وابستگی—اطلاعات است که می تواند کمک به پیشگیری و درمان است.

برای افراد مبتلا به اختلالات روانپزشکی همبودی—یا حضور دو یا بیشتر اختلالات در یک بیمار—کاملا رایج است. یکی از شایع ترین بیماریهای همراه است که استفاده از الکل اختلال افسردگی اساسی اختلال است. در واقع مردم با استفاده از الکل وابستگی تقریبا چهار برابر بیشتر احتمال نیز اختلال افسردگی اساسی. مطالعات نشان داده آن دسته از بیماران تمایل به تجربه نتایج بدتر و بالاتر از میزان عود پس از درمان.

“این بخشی از یک مطالعه بزرگتر به دنبال در چگونه مردم تابع در بستری ماده با استفاده از امکانات” می گوید coauthor جولیا Felton, استادیار در دانشکده طب انسانی بخش بهداشت عمومی در دانشگاه ایالتی میشیگان. “ما علاقه مند بودند اگر ما می تواند پیدا کردن پيشبينيکنندههای از همبودی. ما می خواستم به دانم اگر وجود دارد ویژگی های است که ما می تواند شناسایی در مصرف کمک خواهد کرد که به ما بگویید که چه کسی در خطر ابتلا به همبودی.”

تکانشگری و تحمل پریشانی

در این بررسی که به نظر می رسد در مجله بین المللی سلامت روان و اعتیادبه طور خاص مورد بررسی قرار زجر تحمل و یا چگونه به خوبی مردم را تحمل موقعیت های استرس زا و تاخیر تنزیل یک نوع تکانشگری است که باعث می شود مردم برای انتخاب فوری پاداش بیش از به تاخیر افتاد اما با ارزش تر پاداش. مطالعه نگاه به نقش زجر تحمل و تاخیر تنزیل بازی در همبودی استفاده از الکل و اختلالات افسردگی اختلالات است.

“تاخیر تنزیل شده است همراه با بسیاری از فقیر سلامت, اما آن را هرگز نگاه در زمینه زجر تحمل” Felton می گوید. “این چیزی است که ما مجموعه ای را به انجام در این مطالعه است.”

برای مطالعه دانشمندان استخدام 79 نفر (که آنها نیز بخشی از یک مطالعه بزرگتر در معرض خطر-مصرف و استفاده از مواد مخدر) در یک کم درآمد بالغ بستری ماده استفاده از تسهیلات در واشنگتن DC در عرض یک هفته از ورود به درمان است.

اکثریت شرکت کنندگان مرد بودند کم درآمد و شناسایی به عنوان سیاه و سفید/آمریکایی آفریقایی; 77 درصد گزارش شده حداقل یک ماده با استفاده از تشخيص اختلال و 64% ملاقات معیارهای حداقل یک اختلال روانی. محققان با انجام یک سری از آزمون و مصاحبه برای اندازه گیری تاخیر تنزیل زجر تحمل و استفاده از الکل و افسردگی اختلالات است.

در پایان این مطالعه آنها دریافتند که میزان بالای تاخیر تنزیل و کم توانایی تحمل استرس نه تنها باعث افزایش احتمال که یک فرد می توانست یکی از این بیماری ها را نیز افزایش احتمال که یک فرد می توانست هر دو بیماری است. به طور خاص, بالاترین تعداد شرکت کنندگان 23 درصد گزارش شده داشتن هر دو الکل استفاده اختلال افسردگی اساسی اختلال است. تنها 22 درصد گزارش شده داشتن الکل استفاده اختلال به تنهایی 15 درصد گزارش شده دچار اختلال افسردگی اساسی به تنهایی.

افسردگی و مصرف الکل

“خط پایین این است که افرادی که بیشتر ضربه—بنابراین باید نرخ بالاتر از تاخیر تنزیل—اما همچنین که کمتر متحمل استرس بودند بیشتر احتمال دارد که هر دو استفاده از الکل اختلال افسردگی عمده به طور جداگانه. بلکه آنها بیشتر احتمال دارد به اختلالهای همبود,” Felton می گوید.

Felton می گوید این یافته ها مهم هستند و می تواند مفید باشد در شناسایی بیمارانی که در معرض خطر برای کسانی که اختلالات همراه و کمک به موفقیت درمان آن دسته از بیماران به خصوص در ماده با استفاده از امکانات درمان.

“این واقعا شایع در بیماران بستری و سرپایی نمونه که اگر شما یک اختلال مصرف مواد شما اغلب یک اختلال در سلامت روان—به طور خاص یک اختلال خلقی—در کنار آن” Felton می گوید. “ما امیدواریم که برای هدف قرار دادن این ویژگی های شخصیتی را به دیدن اگر ما می تواند جلوگیری از شروع به استفاده از الکل و اختلالات عمده افسردگی و یا درمان آن را پس از آن را در حال حاضر شروع.”

همانطور که برای مراحل بعدی Felton امید بیشتر به بررسی گزینه های مداخله که هدف تاخیر تنزیل و زجر تحمل و همچنین به عنوان نگاه به چه کسانی مداخلات اقتباس می تواند به بستری ماده با استفاده از تنظیمات. و در حالی که او توضیح می دهد که نتایج حاصل از این مطالعه “یافته های اولیه” است که باید از تکرار آنها باز کردن برخی از هیجان انگیز راه را برای انواع دیگر درمان است.

منبع: اما وبستر برای دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de