دو چیز قطع تکان مغزی در جوانان فوتبال

پوشیدن خالی کلاه و با استفاده از امن مقابله و مسدود کردن روش تا حد زیادی کاهش احتمال آسیب به سر و ضربه مغزی for middle-school-aged, جوانان, فوتبال, بازیکنان, گزارش محققان.

با بازیکنان جوان به نمایندگی از 70 درصد از همه آماتور و حرفه ای فوتبال شرکت کنندگان بیشتر توجه شده است تبدیل به ایمنی این ورزش برای بازیکنان جوان است.

تکان مغزی و سایر آسیب به سر در فوتبال و سایر ورزش در میان ورزشکاران مسن تر شده اند مربوط به مشکلات شناختی از جمله زوال عقل و افسردگی مزمن پس از سانحه انسفالوپاتی های دژنراتیو مغز بیماری است.

“پدر و مادر هستند و طبعا نگران آن است که خود را جوان بازیکنان فوتبال در حال قرار دادن خود در معرض خطر برای همین طولانی مدت مغز یا سیستم عصبی آسیب هستند که گزارش شده در بازیکنان می گوید:” رابرت Heary مدیر مرکز جراحی ستون فقرات و تحرک در دانشگاه راتگرز نیوجرسی دانشکده پزشکی.

“اگر چه تکان مغزی باعث به آسانی قابل مشاهده علائم و نشانه ها از نگرانی های بزرگ به پزشکان در بررسی بازیکنان فوتبال در طول و بعد از بازی ها اثر دیگر از ضربه به سر با کمتر علائم همچنین می تواند در دراز مدت آسیب” Heary می گوید.

محققان نظارت 20 نفر از اعضای یک تیم فوتبال جوانان در نیوجرسی که عینک کلاه ایمنی مجهز به سیستم ردیابی تعداد و شدت اثرات است که هر بازیکن پایدار در طول 20-تمرین هفت بازی فصل.

یک مقابله مربی تدریس بازیکنان و مربیان امن روش برای مسدود کردن شکست بلوک و مقابله با آن کاهش می یابد و سر تماس برای هر دو تهاجمی و دفاعی بازیکنان. در شیوه های بازیکنان عینک نگهبان کلاه, کلاه مجهز به یک پوشش خالی می باشند که کاهش تعداد بالا-انرژی اثرات سر.

وجود دارد 817 ثبت آثار در طول فصل به طور متوسط 41 اثرات هر بازیکن و حدود 20 دقیقه از تماس کامل در هر تمرین—اما هیچ ضربات مغزی است.

“استفاده از نگهبان کلاه, امن, تکنیک های مقابله و سن شرکت کنندگان ممکن است منجر به کم بودن تعداد آثار ثبت شده و فقدان کامل از صدمات می گوید:” Heary.

این مطالعه به نظر می رسد در جراحی مغز و اعصاب.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de