دو مطالعه پیدا کنید که رطوبت مانع از Coronavirus گسترش

دو مطالعه مستقل را شناسایی کرده اند یک ابزار مفید برای توقف coronavirus: هوای مرطوب.

با توجه به تحقیقات و خشک را نه تنها مانع ریه های ما توانایی پاک کردن ویروس های تنفسی مانند SARS-CoV-2 اما همچنین باعث می شود آن را سخت تر برای سیستم ایمنی بدن ما برای مبارزه با آن را خاموش هنگامی که ما آلوده شده است, عصر ایران , گزارش.

و بر خلاف رطوبت نسبی بین 40 و 60 درصد به نظر می رسد به آن را بسیار سخت تر برای coronavirus را نگه دارید — یک اپیدمیولوژیک سرنخی که ما می تواند تسلیحاتی در برابر ویروس.

“ما صرف 90 درصد از زندگی ما در داخل خانه که در آن هوا بسیار خشک در زمستان” ییل immunobiologist Akiko Iwasaki منجر شد که یکی از این مطالعات گفت: عصر ایران. “این دقیقا همان زمانی که ویروس بهترین زنده می ماند و انتقال.”

Iwasaki همکاری با سوئیس پزشک والتر Hugentobler که متوجه شده است که خلبانان و خدمه پرواز گرفتار آنفولانزا در غیر منتظره ای-نرخ بالا در نهایت ارتباط این پدیده بسیار خشک هوای کابین با توجه به انتخاب. اخیرا MIT مهندس Hazhir Rahmandad یافت که COVID-19 بیشتر به سرعت در حال گسترش در مناطق خشک ایران از کسانی که با رطوبت بیشتری.

در حالی که این اخبار به نظر می رسد نشان می دهد که این بیماری همه گیر ممکن است رها کردن در طول تابستان رهبران دولتی و عمومی را که به عنوان نشانه ای برای استراحت محافظ مستند اقدامات و بازگشت به زندگی عادی است. اگر که اتفاق می افتد, عصر ایران theorizes که وجود دارد می تواند حتی بیشتر خوشه و شیوع زمانی که هوا خشک کردن دوباره.

اما در عین حال Iwasaki گفت نیوزویک او را در لابی سازمان بهداشت جهانی به برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید داخلی رطوبت به عنوان یک محافظ اندازه گیری به خصوص در مکان هایی مانند خانه های پرستاری — اما این سازمان هنوز به پاسخ می دهند.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>