“دو رو’ مولکول دارای سرنخ به باکتری های روده

محققان کشف کرده اند که قبلا ناشناخته در پاسخ به متابولیت ایندول که در آن به نظر می رسد به هر دو دفع و جذب باکتری است.

به عنوان پاتوژن در تلاش برای آلوده کردن آنها را نشانه از مولکول—یا متابولیت—در روده. پاتوژن تفسیر متمایز متابولیت های متفاوت و یا جذب یا دفع آنها.

ایندول یک مثال از یک میکروبیوم-تولید مولکول کوچک است که فراوان در روده و قدرتمند دافع برای باکتری است. محققان می خواستند بدانند چرا ایندول نمی دفع باکتری های خوب روده همراه با بد.

برای پاسخ به این سوال آنها مورد مطالعه پاسخ های مفید روده باکتری Escherichia coli به ایندول.

این Janus پاسخ—پس از نام خدا روم Janus که تا به حال دو چهره یک نگاه به آینده و نگاه به گذشته آنها کشف شده است که با راه باکتریایی شیمی-گیرنده تفسیر ایندول.

“ما دریافتیم که وجود دارد دو گیرنده در E. coli که حس ایندول می گوید:” Pushkar Lele, دستیار استاد در تگزاس A&M دانشگاه مهندسی شیمی بخش. “یکی از حواس ايندول به عنوان یک دافع و یکی از حواس ايندول به عنوان جلب. پایدار و قرار گرفتن در معرض غلظت بالای اسید ایندول desensitizes گیرنده است که تفسیر آن را به عنوان یک دافع. این منجر به ایندول بودن, احساس تنها به عنوان یک جلب.”

به گفته پروفسور Arul Jayaraman های Janus پاسخ نمایش یک مقدار زیادی از پختگی و این کشف می تواند منجر به درک بهتری از پیچیدگی روده میکروبیوم.

“باکتری های مفید دانه در سطوح درون روده بر اساس برخی از ویژگی های مشترک,” Jayaraman می گوید. “ما پیشنهاد می کنیم که یکی از این ویژگی توانایی تولید و یا حس ایندول. باکتری هایی است که تولید ایندول می تواند گروه با هم و با توجه به سوله که در آن ایندول غلظت بالا هستند.”

از آنجا که باکتری ها است که برای تولید ایندول در روده به طور معمول در حال ادغام در مخاط لایه در میان دیگر باکتری غلظت ايندول قطره به عنوان یکی دورتر از منبع. پس از پاتوژن تمایل به عبور از روده نسبتا دور از باکتری هایی است که تولید ایندول آنها به احتمال زیاد به روبرو می شوند و غلظت بالای آن برای یک دوره پایدار. آنها حساس به ایندول و هر ایندول آنها روبرو می شوند آنها نیز همین طور.

مطالعات همچنان به نشان می دهد که این مهم است که ترکیبی متنوع از باکتری های مفید در روده. با توجه به Lele این تحقیق یک گام به سوی درک چگونه میکروبیوم روده ممکن است تغییر با زمان.

“سوال اصلی این است که” چگونه آیا گونه های مختلف باکتری استعمار سوله های خاص?’ ما خطاب بخشی از این سوال” Lele می گوید. “گام بعدی این است برای بررسی پاسخ های چند گونه از باکتری ها به ترکیبی از متابولیت های مختلف هستند که در روده یافت.”

این یافته ها به نظر می رسد در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

موسسه ملی علوم پزشکی عمومی ایالات متحده و وزارت دفاع آمریکا ارتش توسعه پژوهش و مهندسی فرماندهی ارتش آزمایشگاه تحقیقاتی کار پشتیبانی می کند.

منبع: Texas A&M University

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im