توییتر تایید جعلی کنگره نامزد اختراع توسط نوجوانان

حداقل تلاش

در حدود نیم ساعت یک معلم مدرسه ابتدایی بالا ایجاد یک وب سایت و حساب کاربری توییتر به صورت کاملا داستانی کنگره نامزد به نام اندرو Walz. مدت کوتاهی پس از آن توییتر تایید شده تا سیاستمدار.

دانش آموز گفت: سی ان ان کسب و کار است که او خسته شده بود و پس از خواندن در مورد اطلاعات غلط می خواستم به پا زدن لاستیک از توییتر را تأیید نظام است. این یک تجربه سرگرم کننده — با اخلال نتیجه است که نشان می دهد چگونه از آن آسان است برای دستکاری در رسانه های اجتماعی.

نامشروع انتخابات

دانشجویی که ناشناخته باقی مانده در سی ان ان‘s مقاله گفت که او هرگز تا به حال به ارائه هر گونه شناسایی برای دریافت Walz تایید و یا حتی شواهد نشان می دهد که او در حال اجرا بود برای هر نوع کار. این آزمایش در معرض خودنمایی نقص در توییتر را امنیت و فرایند تایید و نشان می دهد که این شرکت انجام نشده تقریبا به اندازه کافی برای محافظت از تامین امنیت انتخابات.

“من تا به حال هیچ سوء قصد. من فقط می خواستم به سادگی تست کنید که آیا این می تواند اتفاق می افتد” دانش آموز گفت: سی ان ان. “پس در مورد کسی که با نیت بد می خواستم برای انجام این کار توییتر در حال حاضر می داند و می توانید مراحل برای حل این مشکل است.”

رای برای گن

حتی Walz صورت جعلی است — دانش آموز در زمان یکی از خفیف-عجیب و غریب هوش مصنوعی-تولید چهره از سایت ThisPersonDoesNotExist.com که بدان معنی است که سیستم عامل رسانه های اجتماعی نیست حتی مجهز به صفحه نمایش برای مشخصه-تصاویر جعلی.

“اگر من می تواند انجام این کار به عنوان یک معلم مدرسه ابتدایی بالا” دانش آموز گفت: سی ان ان “تصور کنید چه بسیار آموزش دیده تیم از افراد انجام این کار می تواند انجام دهد.”

بیشتر بخوانید: یک دانش آموز دبیرستانی ایجاد شده جعلی 2020 نامزد شده است. توییتر تایید آن [سی ان ان کسب و کار]

بیشتر در توییتر: ده ها تن از کشورها در حال گسترش تبلیغات در رسانه های اجتماعی به گسترش به طور بالقوه خطرناک نهفته است

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de