توییتر تماس با شما را برای به اشتراک گذاری مقالات شما را خوانده نشده

توییتر در حال آزمایش یک ویژگی جدید در اندروید است که کاربران بپرسید اگر آنها می خواهند را کلیک کنید و در واقع خواندن دنگ مقاله آنها در حال برنامه ریزی برای پاسخ.

“به اشتراک گذاشتن یک مقاله می تواند جرقه گفتگو بنابراین شما ممکن است بخواهید به خواندن آن قبل از اینکه شما صدای جیر جیر آن را” می خواند مختصری به روز رسانی از این شرکت پشتیبانی از توییتر حساب.

این خبر را رسانه های اجتماعی شبکه پرچم توییتهایی به قلم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نماینده مت Gaetz (R-FL) برای ستایش خشونت در حال انجام Black Lives Matter تظاهرات.

توییتر نبرد با مطالب گمراه کننده در جریان بوده است برای سال. تا کنون این شرکت رویکرد شده است بسیار دست:

مسلما نه بسیار تغییر کرده است بر روی پلت فرم با وجود آن تلاش. اطلاعات غلط و ربات مزارع هنوز اجرا شایع است. Coronavirus مربوط به تئوری های توطئه نمی خواهید در هر نقطه.

یکی از توییتر را آخرین تلاش برای حذف نادرست اطلاعات مربوط به یک تئوری توطئه ادعا 5G مسئول گسترش ویروس اما آن را شکست خورده چشمگیری, وقتی, واقعی, سرخط خبرها, طنز و شکایت در مورد خبر جعلی شروع به پایین گرفته شده است به عنوان به خوبی.

امروز اتحادیه اروپا اعلام کرد که می خواهد به نگه دارید توییتر در کنار Facebook و Google مسئول خواستار گزارش ماهانه در مورد چگونه آنها در حال مبارزه با اخبار جعلی.

در پایان روز قرار دادن تا به راحتی نادیده گرفته و پرچم به سرزنش کردن کاربران توییتر بعید است برای بیان هر گونه تغییر معنی دار — به خصوص با توجه به این که کسانی که مایل به پاسخ یک لینک به احتمال زیاد در حال حاضر قفل شده است و به اعتقادات خود.

در واقع اغلب این تغییرات بار بر روی کاربر است. به جای برگزاری خود را مسئول کمک به گسترش اطلاعات غلط در آن سایت توییتر در تلاش است به offload که مسئولیت را بر روی مشتریان خود را.

این یک حرکت است که مستقیما از Facebook و Google rulebooks به عنوان به خوبی — توییتر نیست به تنهایی در این مبارزه است.

بیشتر در توییتر: Facebook کارگران “راه رفتن” بیش از انفعال در مغلوب ساختن پیشی جستن پست

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de