دوقلو خطرات ناشی از سوزان روز و سوزان شب در حال افزایش

وجود دارد هیچ چیز مانند سرد تسکین شب هنگام پس از یک تابستان سوزان در روز است.

به عنوان جهان گرم این تعادل طبیعی ممکن است تغییر. تحقیقات جدید نشان می دهد که یک روند جدید در حال افزایش است—گرمای شدید در طول روز به دنبال گرمای شدید یک شبه.

یک مطالعه منتشر شده در این هفته در ارتباطات طبیعت در می یابد که این روز/شب افراط و تفریط تبدیل شده اند و هر دو تر و شایع تر از سال 1960. در سراسر نیمکره شمالی آنها به شدت در حدود 2 و نیم درجه فارنهایت و آنها رخ می دهد حدود پنج روز بیشتر در هر سال است.

ادامه داد: گرم شدن آن را حتی بدتر تحقیقات نشان می دهد. در یک سناریو مربوط به حدود 3 درجه سانتیگراد در سرتاسر قرن (یا حدود 5.5 F) این ترکیب زیاد اتفاق می افتد و در مورد چهار بار بیشتر از آنها امروز—افزایش از حدود هشت روز در هر تابستان به عظیم 32.

که حدود مقدار گرم شدن جهان است و در مسیر برای امروز کارشناسان می گویند اگر انتشار گازهای گلخانه ای نمی شروع به سقوط در یک سرعت سریع تر.

در آینده “یک روز همراه با یک شب بدون امداد برای انسان[s] ممکن است یک” هنجار جدید,'” گفت: مطالعه همکاری نویسنده یانگ چن از آکادمی علوم چین در یک ایمیل به E&E News. “این سریع افزایش می دهد تا حد زیادی نادیده گرفته شده در مطالعات قبلی.”

روز و شب افراط بیش از فقط یک ماده از آسایش و نویسندگان می گویند. آنها همچنین یک تهدید بالقوه برای سلامت انسان و مناظر طبیعی.

مطالعه نمی به طور مستقیم بررسی سلامت انسان اثرات. اما تحقیقات دیگر نشان داده است که طولانی مدت قرار گرفتن در معرض حرارت شدید می تواند بدتر شانس سکته گرما یا دیگر گرما بیماری های مرتبط با, و می تواند بر رشد گیاه است. بدون تاخیر از یک شب سرد زندگی, چیزهایی که ممکن است کمتر فرصت برای بهبود یافتن از اثرات درجه حرارت نویسندگان نشان می دهد.

در حالی که هیچ تعریف واحد از “گرمای شدید” نویسندگان این مطالعه جدید به رهبری توسط Jun Wang از آکادمی چینی علوم متمرکز در دماهای که بیش از 90 درصد برای آن محل در هر روز از سال.

پس از بررسی تاریخی و آب و هوا اطلاعات آنها پیش بینی آینده با استفاده از گروه های از مدل های آب و هوا.

جای تعجب نیست بیشتر گرم شدن کره زمین مرتبط است با بیشتر افراط. در بعید بدترین سناریو—شامل حدود 5 C از گرم شدن کره زمین تا پایان قرن—روز و شب گرما افراط را افزایش می دهد بیش از هشت برابر در مقایسه با چهار برابر افزایش به پيشنهاد بیشتر از متوسط سیر.

برخی مناطق به نظر می رسد ضربه سخت تر از دیگران است. پس از دهه 1960 به عنوان مثال بزرگترین تغییرات در فرکانس رخ داده است در بخش هایی از جنوب آمریکا و شمال غربی و جنوب شرقی کانادا و غرب اروپا و جنوب مغولستان و جنوب شرقی چین است.

نویسندگان برخی از نظریه ها در مورد به همین دلیل است. آنها گمان می کنند که تغییرات در برخی از الگوهای گردش جوی ممکن است با افزایش احتمال ترکیب گرما و حوادث و برخی از مناطق ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به آنها را بیش از دیگران است.

در هر صورت یانگ اشاره کرد: “این مناطق نیاز به توجه نزدیک به احتمالا بزرگتر افزایش در تعداد از ترکیب داغ افراط در آینده است.”

این مطالعه جدید است که برای اولین بار به بررسی روز و شب گرما افراط—اما این یکی از جامع ترین تجزیه و تحلیل به تاریخ نویسندگان می گویند.

هنوز هم وجود دارد به طور پیوسته رشد پژوهش در ترکیب آب و هوا حوادث به طور کلی و نه فقط محدود به شب و روز و گرما و حوادث. اینها متعدد مربوط به آب و هوا افراط رخ می دهد در یک بار, آیا مربوط به گرما آسمانی و یا عوامل دیگر.

تحقیقات اخیر به طور فزاینده ای نشان می دهد که تغییر آب و هوا است به احتمال زیاد به علت افزایش در ترکیب افراط در سراسر جهان است. دانشمندان به بررسی احتمال شدید گرم و خشک شرایط رخ می دهد در یک بار به طور همزمان از طوفان موج و رودخانه و جاری شدن سیل در مناطق ساحلی از بازگشت به عقب رویدادهای شدید آب و هوا ،

این رو موضوع در تحقیقات آب و هوا تا حد زیادی به دلیل پیامدهای آن برای آب و هوا انعطاف پذیری و سازگاری. با چند شدید حوادث رخ داده در همان زمان هر دو جوامع و اکوسیستم های طبیعی ممکن است آسیب بیشتر در یک بار و یا کمتر زمان برای بازیابی بین حوادث.

تمرکز بیشتر بر روی این نوع از ارتباط افراط و می تواند کمک به جوامع آماده شدن برای تغییر آینده و اطلاع رسانی بهتر انطباق استراتژی.

“[C]urrent دانش در مورد ترکیب روز-شب داغ افراط باقی می ماند بیش از حد پراکنده به اطلاع توسعه از نوع خاص سازگاری و مقابله با استراتژی” مطالعه جدید می گوید. “مشرف به این ترکیبات اثر ممکن است منجر به جدی دست کم از حرارت ناشی از عواقب.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>