تاسکیگی Airman افتخار توسط رئیس جمهور بازديد NASA HQ

100-year-old تاسکیگی Airman ساخته شده یک سفر ویژه به مقر ناسا در واشنگتن روز چهارشنبه (فوریه. 5) بعد از او ذکر شده در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه.

Brig. ژنرال چارلز مک گی — که به خدمت در جنگ جهانی دوم جنگ کره و جنگ ویتنام صحبت در مقابل یک سالن بسته بندی شده در مورد تجربه خود را در نیروی هوایی به عنوان یکی از اولین آمریکایی آفریقایی خلبانان نظامی برای خدمت در مبارزه با.

مک گی عاشق پرواز از سمت راست اولین درس او گفت: در livestreamed رویداد در یوتیوب. “هنگامی که من به نام … که برای اولین بار سوار من قلاب شده بود,” او گفت:. “من عاشق پرواز و قادر به دریافت زمین و انجام یک حلقه و رول و چرخش و قرار دادن پای خود را بر روی زمین دوباره آن را برای من است.”

تصویری: تاسکیگی Airman چارلز مک گی, مذاکرات در مورد آموزش های خود را و بیشتر
مرتبط با: Northrop Grumman نام Cygnus فضاپیما برای اولین آفریقایی آمریکایی فضانورد

بازنشسته نیروی هوایی ایالات متحده افتخاری Brig. ژنرال چارلز مک گی صحبت می کند با ناسا فضانورد آلوین درو در طول یک ماه تاریخ سیاه برنامه با عنوان “پیشگامان داستان یک تاسکیگی Airman,” on Feb. در 5 سال 2020 در مقر ناسا در واشنگتن است. (اعتبار تصویر: Joel Kowsky/ناسا)

اما او ساخته شده نیز اشاره به این سختی است که او و همکار خود را در نیروی هوایی مواجه شده در طول روزهای اولیه جنگ جهانی دوم زمانی که آمریکایی های آفریقایی تبار مواجه تبعیض و تفکیک — حتی در تئاتر جنگ است. تهمت نیز اشاره به این تبعیض در آدرس خود.

“پس از بیش از 130 ماموریت های مبارزه در جنگ جهانی دوم او به خانه آمد به یک کشور هنوز مبارزه برای حقوق مدنی و رفت و در خدمت آمریکا در کره و ویتنام” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول دولت خود را از این اتحادیه سخنرانی. “چند هفته پیش” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “من امضا لایحه ترویج چارلز مک گی به سردار. و در اوایل امروز من دوخته ستاره ها بر روی شانه های او در دفتر بیضی. ژنرال مک گی ملت ما به شما ادای احترام. با تشکر از شما آقا.”

McGee بخشی از 332nd جنگنده که دیدم عمل در ایتالیا حفاظت از بمب افکن میان ماجراهای دیگر — اما گروه قبل از او تا به حال یک چالش بزرگتر او توضیح داد که در ناسا رویداد. که گروهی به نام 99 پیگیری اسکادران به حال به صبر اضافی سه ماه برای مأموریت به دلیل “هیچ سفید فرمانده آنها را,” او توضیح داد.

هنگامی که آنها در نهایت در خارج از کشور به 99 اختصاص داده بود به یک منطقه در شمال آفریقا بود که به دور از عمل. شکایت در آمد که این گروه عامل در لیبریا کشته شده تنها یک آلمانی هواپیما در طول آن چند پیشتاز.

“آیا شما می دانید که تاریخ خود را?” McGee گفت و اشاره کرد به عنوان مخاطبان خندید که بسیاری از آلمانی ها نمی شد در لیبریا که در آن زمان. در نهایت 99 شد reassigned به چیزی کمی بیشتر مرکزی به جنگ-مبارزه با اقدام وی افزود: اما چالش باقی مانده است. مک گی به یاد می آورد که آفریقایی آمریکایی در نیروی هوایی بودند جدا از سفید همکاران به سقوط در خط با قوانین بازگشت به خانه.

این بود تا سال 1948 سه سال پس از جنگ جهانی دوم به پایان رسید که رئیس جمهور هری ترومن یک فرمان اجرایی را امضا نهی نظامی تبعیض “بر اساس نژاد و رنگ و مذهب و یا منشاء ملی” بود که اولین گام برای لغو تبعیض نژادی در ایالات متحده آمریکا نیروهای مسلح. تایید تبعیض نژادی در زندگی روزمره, اما, ادامه طولانی به 1960s. و آمریکایی های آفریقایی تبار در ادامه به صورت تبعیض امروز.

رابرت پیرس دانشیار مدیر ناسا هوانوردی ماموریت تحقیقاتی اداره (سمت چپ) در میانه های پرسش از مخاطبان در طول یک رویداد تجلیل بازنشسته نیروی هوایی ایالات متحده افتخاری Brig. ژنرال چارلز مک گی (مرکز) در مقر ناسا در واشنگتن در فوریه. در 5 سال 2020 است. نشسته در کنار او توسط ناسا فضانورد آلوین درو. (اعتبار تصویر: Joel Kowsky/ناسا)

پیوستن به مک گی در مرحله آفریقایی آمریکایی فضانورد آلوین درو که پرواز شاتل فضایی دو بار در طول ماموریت STS-118 در سال 2007 و STS-133 در سال 2011. درو خواسته McGee مورد airman زندگی و او را برای خدمات خود را. “من شخصا با تشکر از شما برای ساخت یک فرصت برای من” گفت: درو که وارد 632 ساعت در فضا است.

به تاریخ به خود جلب کرد آخرین آفریقایی به بازدید از ایستگاه فضایی بین المللی ناسا گفت: در طول پخش. جانت Epps که آفریقایی آمریکایی قرار بود برای بازدید از ISS در سال 2018 اما او برداشته شد از خدمه پرواز چند ماه قبل از برنامه ریزی راه اندازی. Epps بعد گفت که او نه اطلاع از دلایل این تصمیم اما افزود که او آن را احساس نمی کنند به دلیل نژادپرستی یا تبعیض جنسی.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de