خود را به نوبه خود عشق بازی به یک حرفه ای از طراحی بازی

چه کسی دوست ندارد یک فیلم بزرگ بازی ؟ این که آیا شما به سادگی آرامش بخش با برخی از تتریس بر روی تلفن خود را پس از یک روز طولانی و یا شما به چسب به بازی خود صندلی در یک حماسه مرحله نهایی مسابقات خود را با دوستان در یک دیجیتال, میدان جنگ, بازی های ناگزیر زندگی را بسیار لذت بخش تر—ما اجازه می دهد برای حذف خود را از یکنواخت واقعیت و قرار دادن تصورات ما مسئول است.

و در حالی که این دانش مشترک است که شور و شوق برای برنامه نویسی و طراحی گرافیک می تواند پرداخت سخاوتمندانه در جهان از نرم افزار و توسعه وب سایت نه به عنوان بسیاری از مردم متوجه است که این مهارت ها را می توان به همان اندازه به عنوان به خوبی در جهان از بازی طراحی و توسعه است.

بلند رفته اند روز هنگامی که شما نیاز به استخدام یک فانتزی و تاسیس gaming کنگلومرا به منظور نقد جدی ایجاد چند نفره digital عوالم و تشکر به رشد تعداد فزاینده ای قدرتمند و مقرون به صرفه توسعه سیستم عامل آن را در حال حاضر امکان ایجاد فوق العاده محبوب و پرفروش ترین بازی ها را از آسایش خود را از نیمکت.

صنعت پررونق

نیز وجود دارد هرگز زمان بهتری برای کسب درآمد یا فعال یا منفعل درآمد از ساخت بازی برای انواع رسانه ها. در 2019 در صنعت بازی های تولید شده مجموع درآمد بیش از 150 میلیارد دلار—با بخش بزرگی از درآمد رفتن به نسل اول توسعه دهندگان کار یا به تنهایی و یا برای راه اندازی است.

و با بیش از 50 ٪ از گیمر ها انتخاب بازی در درجه اول بر روی کامپیوتر خود وجود دارد, فرصت بی سابقه ای برای ایجاد بازی با استفاده از یک سری از زبان های برنامه نویسی و ابزار است که آسان برای یادگیری—به عنوان مخالف به باطنی زبان استفاده می شود که برای نام تجاری خاص سیستم های بازی مانند نینتندو.

با وجود این واقعیت است که ایجاد سطح حرفه ای بازی های ویدئویی شده است هرگز آسان تر شما هنوز هم نیاز به حق آموزش اگر شما می خواهید برای ایجاد چیزی است که مردم در واقع می خواهم به بازی صرف نظر از این که آیا شما علاقه مند در تبدیل این به یک کامل حرفه ای و یا به سادگی سرگرم کننده فشار جانبی.

همه-در-یک منبع آموزشی

که در آن مدرسه از طراحی بازی در می آید. ایده آل برای هر دو مشتاق توسعه دهندگان بازی و بیشتر جوانب مثبت چاشنی به دنبال گسترش مهارت های خود را تنظیم کنید این آموزش گسترده منابع بسته بندی شده با گنجینه ای از درس ها و ابزار است که کمک خواهد کرد که شما ساخت انواع بازی ها برای سیستم عامل های مختلف و عضویت در طول عمر در فروش برای بیش از 95% off at just $49.

بر خلاف اکثر توسعه و طراحی بازی بسته نرم افزاری است که به سادگی به شما معرفی کنم کد شما باید همراه با چند راهنمایی در مورد چگونه به رفع اشکالات مدرسه از طراحی بازی ارائه می دهد آموزش عملی شده است که سرپرستی برای توسعه دهندگان از تمام سطوح مهارت است.

اعتماد بیش از 75,000 دانش آموزان و رهبری یک تیم از مدرسان متخصص با سال ها تجربه در زمینه این آموزش به شما اجازه می دهد سرعت خود را یاد بگیرند و گام به گام آموزش ویدئوها را می توان در تمام دستگاه های خود را در هر زمان.

خود را آموزش می گذرد در درجه اول در اطراف Unity3D پلت فرم توسعه—رفتن به ابزار برای طراحان بازی های کاری در انواع ژانرهای که هر دو فوق العاده قدرتمند و شگفت آور بصری برای مبتدیان.

از طریق بیش از 120 ساعت از درس شما خواهید آموخت که چگونه برای ایجاد نرم افزار-سطح 2D و 3D بازی ها در Unity از ابتدا انتشار تولیدات خود را آنلاین به منظور تولید درآمد استفاده از پیشرفته انیمیشن و مدل سازی کامپیوتری تکنیک های خود را از شخصیت ها و مناظر به زندگی و خیلی بیشتر.

نیز وجود دارد که آموزش قدم شما را از طریق تمام برنامه نویسی های مهارت های شما نیاز به شروع کنید و به شما امکان دسترسی به درس های که شما میآموزد که چگونه به منظور توسعه و ریز لحن خود را دیجیتال مهارت های هنری نیز هست.

این اشتراک و حتی کمک های مالی شما دسترسی نامحدود به حق امتیاز رایگان بازی هنر و بافت است که ارزش هزاران دلار را ذخیره کنید شما ساعت های بی شماری را در خود ایجاد و آن را آسان به دریافت پشتیبانی مستقیم از مدرسان و حرفه ای با بیش از 16 سال در صنعت بازی تجربه اگر شما نیاز به برخی از کمک در طول راه.

خود را به نوبه خود عشق بازی به یک حرفه ای با عضویت در طول عمر به مدرسه از طراحی بازی. معمولا قیمت در حدود $6,000 این دارای امتیاز بالا بسته آموزشی در دسترس برای فقط 49 دلار امروز است.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net