تنظیم PARP مهارکننده مواد مخدر آمپر تا آن سرطان قتل قدرت

محققان نشان داده اند که آنها می توانید یک “PARP بازدارنده” دارو برای افزایش توانایی خود را برای کشتن سلول های سرطان است.

آینده نگر PARP مهارکننده مواد مخدر تلاش کرده است برای نشان دادن اثربخشی در مطالعات بالینی در برابر سرطان, اما این تغییر می تواند تغییر دهد.

این تیم همچنین نشان داد که آنها می توانید لحن PARP بازدارنده ترکیبات در راه مخالف به طوری که آنها را مهار PARP-1 آنزیم های بدون کشتن سلول. که ممکن است این کلاس از داروهای مفید برای درمان بیماری های قلبی و دیگر غیر سرطانی که در آن شرایط مهار PARP-1 هدف است.

“ما در حال حاضر می توانید با استفاده از این درک جدید از چگونگی PARP بازدارنده های کار برای طراحی ترکیبات هستند که بهتر طراحی شده برای شرایط خاص مانند سرطان ها در مقابل بیماری های قلبی می گوید:” نویسنده ارشد بن, سیاه, استاد بیوشیمی و بیوفیزیک و مدیر شرکت پن مرکز ژنوم یکپارچگی در دانشکده پزشکی پرلمن در دانشگاه پنسیلوانیا است.

PARP-1 یک DNA-تعمیر آنزیم می شود که به ویژه مهم برای بقای سلولی که دیگر عمده DNA-تعمیر عوامل مانند پروتئین BRCA گم شده است. سازمان غذا و داروی آمریکا تایید کرده است چهار PARP بازدارنده تا کنون و محققان آنها را در نظر بگیرید به خصوص امیدوار کننده به عنوان درمان برای سرطان رانده شده توسط جهش های ژن BRCA.

سلول های تومور که جهش BRCA درایو به طور معمول فاقد هر گونه BRCA مبتنی بر DNA-قابلیت تعمیر و خود را در معرض یک PARP بازدارنده بیشتر تنزل توانایی خود را برای رفع DNA را می شکند, ساخت سلول های بسیار بیشتر احتمال دارد به مرگ است. PARP بازدارنده های نشان داده شده به بهبود سرطان نتایج بیمار استفاده می شود که به تنهایی و یا در ترکیب با روش های درمانی مانند شیمی و اشعه که موجب آسیب DNA.

با وجود وعده های بالینی نتایج جستجو برای چندین PARP-1 بازدارنده رمز و راز احاطه شده است این دارو کلاس. همه این ترکیبات با اتصال محکم به فعال سایت PARP-1 آنزیم و در نتیجه همه باید مهار آنزیم بسیار موثر و در عین حال تنها برخی از این ترکیبات نشان می دهد قدرت در کشتن سلول های تومور در حالی که دیگران ندارند.

در سال های اخیر دانشمندان شواهد که PARP بازدارنده کشتن سلول های سرطانی و نه فقط با مهار PARP-1, فعالیت, بلکه به نحوی به دام انداختن PARP-1 آنزیم ها در DNA را می شکند و آنها در حال تلاش برای رفع.

نگه داشتن PARP-1 آنزیم گیر به همراه DNA به طور موثر می کشد همراه هنگامی که آن را تلاش برای تقسیم و سرطان سلول های تقسیم نسبتا غالبا. این ایده که PARP بازدارنده های متفاوت در توانایی های خود را به “دام” PARP-1 آنزیم DNA به عنوان یک پتانسیل برای توضیح این ترکیبات’ متغیر سرطان قتل اثرات.

در مطالعه جدید سیاه و تیم خود را مورد استفاده قرار پیچیده و حساس تکنیک های نشان می دهد که PARP بازدارنده های اتصال به PARP-1 آنزیم در راه است که تضعیف یا تقویت آنزیم دلبستگی به DNA را می شکند. این تکنیک که شامل سطح اتمی ساختاری تعیین و کاوش پویایی amide پروتون از ستون فقرات PARP-1, فراتر از آنچه در پژوهش های قبلی انجام داده است به درک چگونه PARP بازدارنده در واقع کار می کنند.

Veliparib یک PARP-1 بازدارنده است که گیج دارویی دانشمندان با شکست آن در سال های اخیر آزمایش های بالینی در برابر سرطان پستان و سرطان ریه می رسد به تضعیف PARP-1 گرفتن در DNA که در اصل باعث می شود آن را آسان تر برای veliparib-درمان تومور سلول برای زنده ماندن.

این تیم نشان داد که آنها می تواند از نظر شیمیایی تغییر veliparib تا حد زیادی افزایش توانایی خود را برای به دام انداختن PARP-1 در DNA است. این به نوبه خود تا حد زیادی افزایش آن سرطان-سلول-قتل در اثر آزمایش با انواع مختلف سلول های سرطانی.

“روشن شد که افزایش قدرت ترکیب جدید نسبت به اصلاح نشده veliparib است که به دلیل افزایش توانایی نگه داشتن PARP-1 محدود به DNA را می شکند و سیاه و سفید” می گوید.

این کار تا حد زیادی روشن تعامل پیچیده ای بین PARP-1 بازدارنده و PARP-1 آنزیم و نشان می دهد که چگونه تغییرات در این تعامل مربوط به سلول های مختلف-قتل در اثر است.

در اصل یادداشت های سیاه و سفید محققان هم اکنون می توانید این بهبود درک نه تنها به طراحی قوی تر ضد سرطان PARP-1 بازدارنده بلکه به طراحی PARP-1 بازدارنده که نمی کشتن سلول های به دام انداختن PARP-1 در DNA است.

دومی می تواند مفید باشد در درمان التهاب و بیماری های قلبی سکته مغزی و سایر شرایط که نشان داده شده است شامل بیش از حد PARP-1 فعالیت به طور بالقوه از جمله COVID-19.

حمایت از کار آمد از کانادا موسسه تحقیقات بهداشتی ایالات متحده موسسه ملی بهداشت یک Basser مرکز BRCA جایزه وزارت علوم دارویی و دانه گرانت برنامه از سنت جان دانشگاه به سرطان پستان در حال حاضر موسسه خیریه تحقیقات سرطان بریتانیا.

منبع: پن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>