مغلوب ساختن پیشی جستن بعدی رئیس ستاد باز است را به انجام بیشتر در آب و هوا

در انتخاب Rep. علامت مراتع از کارولینای شمالی به عنوان بعدی خود را رئیس ستاد رئیس جمهور تهمت آوردن به کاخ سفید یک جمهوریخواه مجلس که به نگرانی در مورد تغییر آب و هوا و ابراز تمایل به انجام کاری درباره آن.

رویکرد نشانه خروج قابل توجهی از آن از کار خروجی مستاجر میک Mulvaney که یک بار به نام دولت بودجه آب و هوا علم یک “اتلاف پول خود را.” Mulvaney نیز به طور مستمر مورد سوال اصول اساسی علم اقلیم شناسی است که حل و فصل شد سال پیش.

“من هنوز متقاعد شده است که یک ارتباط مستقیم بین انسان ساخته شده فعالیت و تغییر در آب و هوا” Mulvaney گفت: در طول سه ماهه آخر سال به عنوان مدیر دفتر مدیریت و بودجه است.

میدوس, در, مقابل, گفت, E&E News آوریل گذشته است که “تعدادی از ما تمایل به نگاه در [تغییرات] بسیار عملی راه است.” او همچنین نشان داد که او باز به ایده استفاده از یک مالیات بر کربن برای کمک به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

چقدر پرسنل تغییر تاثیر می گذارد کاخ سفید سیاست آب و هوا, اما یک سوال باز—به خصوص پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خود با اشاره به گرم شدن کره زمین به عنوان یک جعل است. و آن را بسیار قابل بحث است که آیا این راه حل آب و هوا ارائه شده توسط مراتع خواهد بود و کمال به تهدید وجودی به سرعت در حال گرم شدن سیاره است.

حتی پس از, تاریخچه فراهم می کند حداقل یک مثال از اینکه چگونه یک آب و هوا-فکر رئیس ستاد تحت تاثیر قرار می راه با گرم شدن زمین مورد بحث در داخل دیواره های کاخ سفید است.

برای مثال مغلوب ساختن پیشی جستن سابق رئیس ستاد جان کلی تعطیل برنامه ریزی سابق سازمان حفاظت محیط زیست مدیر اسکات Pruitt به انجام یک بررسی علم اقلیم شناسی است که باید بازی های برگزار شده تا شک و تردید در مورد علت و عواقب گرم شدن کره زمین.

از سقط تلاش هرگز بهبود و مشابه تلاش نکرده پیشرفته یا.

کلی بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی طور کلی پذیرفته آب و هوا علم و حتی کار به بهتر آماده شدن ارتش برای رویدادهای شدید آب و هوا و بالا آمدن سطح دریا در طول روی لئامت دادن خود را به عنوان رئیس ایالات متحده به فرماندهی جنوبی از سال 2012 تا 2016.

Mulvaney برای بخشی خود را تشویق احیای چالش آب و هوا علم است. او ملاقات با ویلیام julie barringer سابق شورای امنیت ملی, مدیر ارشد و بازنشسته دانشگاه پرینستون استاد که معتقد است که جهان باید بیشتر دی اکسید کربن برای پیشبرد یک خصمانه بررسی ملی آب و هوا است.

این ایده در نهایت شد nixed توسط کاخ سفید و تهمت کمپین کارکنان. اما julie barringer به تازگی گفته E&E خبری که تهمت شخصا عذرخواهی کرد و به او گفت که او خواهد دوباره این ایده اگر او برنده گشتند.

در حالی که مراتع نگرش گرمایش جهانی به طور قابل توجهی متفاوت از Mulvaney آن خواهد بود یک کشش به تماس او را در یک آب و هوا و قهرمان.

مراتع مخالف پاریس در مورد آب و هوا و رد لایحه که مورد نیاز ایالات متحده برای پیوستن به پیمان. به عنوان رئیس محافظه کار خانه آزادی حزبی او یک بار دست مغلوب ساختن پیشی جستن یک لیست از بیش از 200 مقررات و برنامه هایی برای حمله به. آن را شامل خروج از توافق پاریس حذف وزارت امور خارجه برنامه آب و هوا و برش بودجه دولت برای آب و هوا علم است.

پس از مراتع است نشانه های تمایل به تعامل با دموکرات ها در موضوع هر چند نه در سطح که پرش شروع نوع اجتماعی که تغییر آب و هوا بسیاری از فعالان پشتیبانی می کند.

“بعضی از آنها درخواست من دو سنت در سبز معامله جدید است. در اینجا آن است که: ما به اشتراک گذاشته ثروت’ خواهد بود به معنای واقعی کلمه در مورد دو سنت اگر ما سعی کردیم این” نوشت مراتع در توییتر در سال گذشته در پاسخ به دموکراتیک پیشنهاد برای مبارزه با تغییر آب و هوا با یک دولت-led شغل برنامه.

مراتع است برخی از تجربه در برخورد با آب و هوا مربوط به مسائلی مانند انرژی های تجدید پذیر. چندی پس از او از دانشگاه فارغ التحصیل شد مراتع مشغول به کار به عنوان یک مدیر روابط مشتری در تمپا ابزار برقی در فلوریدا که او توصیف شده در کف خانه به عنوان یک “باد خورشیدی و زمین گرمایی متخصص برای یک ابزار برقی.”

“یکی از بزرگترین نگرانی های وجود دارد خارج وجود دارد در نظر انرژی پایدار راه حل است نه مجموعه—چگونه می توانم شما آن را ذخیره کنید,” او گفت: E&E News. “و اگر ما واقعا به طور جدی در مورد آن ما نیاز به ارائه تحقیقات برای ذخیره سازی انرژی است که پس از مجموعه ای از آن است.”

اگر او یکی از برجسته ترین صداها در حزب خود و متحدان رئیس جمهور مراتع پیشنهاد شده است هر اساسی سیاست آب و هوا که پیشبرد انرژیهای تجدید پذیر.

“او به نظر می رسد برای درک سیاست های تغییرات آب و هوایی در حال تغییر” گفت: Alex چخماق مدیر اجرایی محافظه کار اتحاد برای بازار راه حل.

مراتع در گفت و باز به نوعی از کربن قیمت گذاری و اعتبار کمک رسانی از برخی از ترکیبات در swaying تصمیم خود را.

“این واقعا دلیل اینکه چرا من درگیر در آن” مراتع گفت: E&E News ژوئیه گذشته. “من فکر نمی کنم هیچ یک از آنها را به من رای دادند اما آنها بوده ام بسیار اندیشمندانه در پیشنهادات و ایده های خود را و آن را واقعا تاثیر عمیقی بر من.”

این هنوز روشن نیست که مراتع آغاز خواهد شد نقش جدید خود به عنوان رئیس ستاد. اما وجود حداقل یک عارضه—چند رسانه های خبری گزارش دادند شب گذشته که مراتع خواهد خود قرنطینه پس از او کشف کرد که او ممکن است در تماس با کسی که تا به حال قرارداد جدید کروناویروس.

واشنگتن پست اشاره کرد که مراتع حال آزمایش منفی برای این بیماری است.

نظرسنجی نشان داده است که رای دهندگان جوان و جمهوری خواهان شده اند به طور فزاینده ای نگران در مورد تغییر آب و هوا. شاید در پاسخ به این که روند بیشتر ایران قانونگذاران پیشرفته ایده برای سرمایه گذاری در فن آوری در اطراف انرژی تولید و به کاشت درختان بیشتر—هر چند که به ندرت نشان داده اند تمایل به آهسته مصرف سوخت های فسیلی.

بدون اقدام قابل توجهی در آب و مرغزار’ در ایالت کارولینای شمالی به احتمال زیاد خواهد شد به صورت یک خطر ناک تر آینده است.

کارولینای شمالی پیش بینی شده است به تجربه 48 خطر روز سال که در آن شاخص حرارت تاپ 105 درجه فارنهایت تا سال 2030—یک به سه برابر افزایش از سال 2000 با توجه به آب و هوا مرکزی.

در پایان قرن سطح دریا انتظار می رود به افزایش تقریبا 4 پا همراه برخی از مناطق از دولت خط ساحلی و بالا جزر و مد سیل می تواند رخ دهد تقریبا هر روز با توجه به وضعیت آب و هوا گزارش منتشر شده در اوایل این سال است.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de