مغلوب ساختن پیشی جستن ناسا درخواست بودجه می تواند طلسم تغییرات بزرگ برای مریخ ماموریت

اگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه درخواست می شود واقعیت ناسا ممکن است نیاز به زدن برخی از سیاره سرخ ماموریت از جمله در حال توسعه جدید مریخ یخ Mapper.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او فرستاده کنگره درخواست بودجه برای سال 2021 سال مالی در ماه فوریه است. در آن چاپ خوب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 2021 درخواست بودجه شامل چند عمده تغییرات بالقوه به ناسا مریخ رباتیک برنامه اکتشاف. این نشان می دهد کاهش بودجه برای سال 2001 ادیسه مریخ و کنجکاوی در برنامه به طوری که به شدت این ماموریت ها که در اصل پایان و آن را معرفی جدید مریخ یخ Mapper مداری ماموریت برای آژانس در نظر بگیرید.

ناسا رهبری در مورد درخواست بودجه که لگد کردن بودجه سالانه روند و می گذارد از دولت اولویت در طی یک دیجیتال تاون هال برگزار شد در مارس 20. اما این درخواست است که فقط و کنگره است که مسئول برای تعیین نهایی بودجه تخصیص.

“به یاد داشته باشید درخواست رئیس جمهور فقط یک پیشنهاد نیست یک بودجه واقعی” کریگ Tupper, ناسا, منابع, مدیریت, مدیر بخش گفت: در سالن شهر. “ما نمی کنند که پیشنهاد.”

مرتبط با: پایان نزدیک برای Mars Odyssey? مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد 2021 بودجه می تواند عذاب طولانی مدت ماموریت

او گفت: درخواست می کند شامل برخی از کمک های مالی “سوراخ” است که ناسا علم جامعه را به سرعت تشخیص دهند. چند تن از کسانی که مشخص شده در درخواست خلاصه ای مانند لغو دو علوم زمین ماموریت و WFIRST فیزیک نجومی تلسکوپ. اما اگر همه درخواست و پیشنهاد باقی می ماند در فینال 2021 بودجه علمی مریخ را ببینید تغییرات بزرگ در سال های آینده.

در از دست دادن طرف دو سالم ماموریت 2001 ادیسه مریخ و مریخ نورد کنجکاوی می تواند خود را به پایان می رسد می آیند زودتر از انتظار می رود. “من می دانم که این یکی از سخت,” لری لعاب سر از سیاره علم در ناسا گفت: در سالن شهر. “آنها در حال انجام بزرگ علم است. ما دوست دارم برای دیدن آنها را ادامه خواهد داد.”

و لعاب تاکید کرد که هیچ کس آماده برای نوشتن این دو ماموریت را فقط رتبهدهی نشده است. “ما البته هنوز هم به دنبال پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن آن رفتن” او گفت:.

اما اگر ناسا می کند تا پایان بازنشستگی این فضاپیما آژانس خواهد بود به احتمال زیاد نیاز به راه اندازی چیزی جدید. که چون اودیسه نقش یک نقش کلیدی به عنوان یک ارتباطات رله ماهواره ای, ارسال پیام بین زمین و ناسا سطح ماموریت در سیاره سرخ. و ماموریت مریخ معرفی شده در درخواست بودجه نشان دهنده یک راه حل بالقوه برای این مشکل و همچنین به عنوان یک پروژه علمی لعاب گفت: در اولین نظرات آژانس در مورد ایده.

این فضاپیما به نام مریخ یخ Mapper را به عنوان نام آن پیداست, نقشه یخ در مریخ با استفاده از یک رادار ابزار که کانادا ابراز علاقه در ساخت و پرواز لعاب گفت. اما آن را نیز می تواند به عنوان یک ارتباطات رله برای فرود آمد تا ماموریت درست مثل ادیسه می کند در حال حاضر او اضافه شده است.

اما آژانس هنوز در اوایل ارزیابی از این پروژه که علم ماموریت ریاست توماس Zurbuchen به نام “نه استراتژیک در مقیاس ماموریت” در طول این رویداد.

“وجود دارد بودجه وجود دارد برای شروع یک مطالعه در یک نگاه بالقوه مفهوم توسعه یخ mapper ماموریت به مریخ” لعاب گفت. “واقعا وجود دارد نه بسیاری برای گفتن در این نقطه است.”

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im