مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی را Coronavirus همه گیر بدتر

بیماری های همه گیر باید یک راه تست ما است. در طول تاریخ جوامع را در پاسخ به آفت توسط سرزنش مهاجرت و جمعیت اقلیت. این روش معمولا بدتر.

اگر بیماری های همه گیر فاش کردن هر چیزی در آن است که سلامت ما بستگی دارد و در اندازه گیری در ما چگونه درمان آسیب پذیر ترین در میان ما.

این Covid-19 شیوع است در حال حاضر تست ایالات متحده در برخی از های اخیر و نه چندان اخیر سیاست های مهاجرتی قرار نیست ما در یک موقعیت خوب برای مبارزه با آن است.

در فوریه 24, فقط یک روز قبل از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار آمریکایی ها به آماده شدن برای گسترش Covid-19 در داخل ایالات متحده وزارت امنیت داخلی شروع به اجرای آن جدید شارژ قاعده است. در زیر ارائه شده است که ما در قوانین مهاجرت پس از سال 1882 بسیاری از کلاس های مهاجران فاقد شرایط لازم برای دریافت ویزا و یا اقامت دائم وضعیت اگر آنها یافت می شود به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک اتهام عمومی. قبل از قانون جدید دریافت غیر نقدی مزایای جز برای مراقبت دراز مدت وارد نشد به اتهام عمومی تعیین.

قانون جدید تغییر خواهد کرد که تعریف یک اتهام عمومی به عنوان کسی که دریافت مدیکید (و دیگر مزایای ذکر شده) برای 12 از 36 ماه و درمان از دریافت خدمات درمانی پس از فوریه 24 به عنوان یک به شدت وزن عامل در تعیین اینکه آیا فرد به احتمال زیاد به یک اتهام عمومی در آینده است.

برای جلوگیری از شناسایی شدن به عنوان یک اتهام عمومی میلیون ها نفر از غیر شهروندان انتظار می رود به disenroll از پزشکی. سردرگمی و ترس در مورد این قانون نیز ممکن است درایو بسیاری از والدین به disenroll فرزندان خود را حتی اگر استفاده از پزشکی توسط افراد زیر سن قانونی را به حساب نمی در برابر آنها.

بنابراین همانطور که بیشتر مردم به احتمال زیاد برای شروع نیاز به آزمایش و درمان به صورت نگران کننده بیماریهای عفونی تعداد بی حد و حصر آنها ممکن است خود را رها بیمه سلامت و جلوگیری از مراقبت های بهداشتی از ترس به در یافت یک شارژ. با بیشتر مردم بیمه و بیمارستان و به احتمال زیاد تجربه قطره درآمد حتی به عنوان آنها نیاز به خرید جدید عفونت تجهیزات کنترل و مقابله با موجی از بیماران در بخش اورژانس و نیاز به مراقبت های ویژه. این کاملا قابل پیش بینی عواقب جواب نمی خوبی برای توانایی ما برای کاهش این بیماری همه گیر.

عمومی شارژ قانون است نه تنها راه که در آن ما قوانین مهاجرت و سیاست ممکن است مانع یک پاسخ موثر به این بیماری همه گیر. حداقل چهار مکانیسم های دیگر حکم توجه است.

اول قبل از جدید شارژ حکومت غیر شهروندان مواجه متعدد موانع حقوقی برای دسترسی به بودجه عمومی بیمه بهداشت و درمان. یک سال 1996 قانون فدرال برای مثال باعث می شود بسیاری از مهاجران مستند نشده فاقد شرایط لازم برای فدرال پزشکی به جز برای پوشش شرایط اضطراری. مهاجران مستند نشده نیز فاقد شرایط لازم برای خرید بیمه و یا دریافت یارانه تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه.

حتی قانونی ارائه مهاجر صورت موانع. اگر چه آنها می توانید خرید بیمه در قانون مراقبت مقرون به صرفه مبادلات ترین قانونی در حال حاضر غیر شهروندان واجد شرایط برای مدیکید برای پنج سال اول و قانونی خود را از وضعیت.

به عنوان نتیجه از این موانع و همچنین این واقعیت است که غیر شهروندان نامتناسب شاغل در کارهایی که نمی ارائه بیمه غیر شهروندان به مراتب کمتر احتمال دارد به پوشش بهداشت و درمان از شهروندان است. جای تعجب نیست که آنها نیز کمتر احتمال دارد به عادی منبع مراقبت. در حالی که همیشه نگران سلامت اهداف این موانع هستند به احتمال زیاد به خصوص خطرناک در طول یک بیماری همه گیر.

دوم ترس از اجرای مهاجرت ممکن است به جلوگیری از مهاجران از به دنبال مراقبت های بهداشتی و یا کار با مقامات بهداشت عمومی. تحت دستورالعمل از مهاجرت و گمرک (ICE), بهداشت و درمان تنظیمات “مناطق حساس” است که در آن اجرای اقدامات باید به طور معمول انجام می شود. حتی پس از, پس از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار شده اند وجود دارد موارد بسیار شایع از افراد بازداشت توسط ماموران امور مهاجرت در راه خود را به دنبال مراقبت. به عنوان یک نتیجه بسیاری از مهاجران مستند نشده اند محروم مانده قرار ملاقات های پزشکی.

در یک بیماری است که می تواند عواقب وخیم برای سلامت عمومی به عنوان کسانی که تشخیص داده نشده و درمان نشده هستند به خصوص به احتمال زیاد به گسترش عفونت است.

به همان اندازه در مورد چشم انداز است که مهاجران را به عنوان به خوبی به عنوان شهروندان مبتلا به کروناویروس را از ترس های با مقامات بهداشت عمومی نام مستند نشده تماس با ما—بخش کلیدی شامل هر گونه بیماری یا بیماری همه گیر. این کلاسیک بهداشت عمومی ابزار تضعیف خواهد شد اگر بیماران مبتلا به ترس که نام های می تواند منجر به مهاجرت اجرای اقدامات است.

سوم محدود کننده سیاست های مهاجرتی ممکن است باعث تشدید کمبود کارکنان مراقبت های بهداشتی به خصوص در خانه های سالمندان و دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت فقط در زمانی که ما نیاز بیشتری از جمله کارگران است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر حقوقی مهاجرت به ایالات متحده شده است در حال سقوط است. جدید شارژ قاعده تقریبا قطعا اضافه کردن به کاهش بسیاری از مفاد آن را فوق العاده دشوار است برای دستمزد پایین افراد برای دریافت ویزا برای آمدن به ایالات متحده است که به معنی مشکل برای خانه های سالمندان و دیگر موسسات مراقبت سلامت است که به شدت متکی به دستمزد پایین کارگران و که ممکن است نیاز به کارگران جدید به عنوان برخی از زمان را به علت عفونت است. حدود یک چهارم از پرستاری روانپزشکی و سلامت دستیاران در حال حاضر مهاجران — دقیقا افرادی که به احتمال زیاد خواهد شد را رد ویزا با توجه به هزینه حکومت.

علاوه بر این بسیاری موجود کارگران و شهروندان و غیر شهروندان به طور یکسان تکیه بر مدیکید. ناتوانی خود را به مراقبت از آنها نیاز به با توجه خود را به از دست دادن بیمه درمانی را افزایش خطر برای بیماران آسیب پذیر.

مرز ایالات متحده سیاست بیشتر ایجاد خطر است. در سه سال گذشته حداقل هفت فرزند فوت کرده اند در مهاجرت بازداشت عمدتا به دلیل آنفولانزا. اضافه کردن به خطر این واقعیت گمرک و مرز کنترل مقامات حاضر به واکسیناسیون زندانیان در برابر آنفلوآنزا. مهاجران که مجبور به اقامت در اردوگاه های موقت در مکزیک با توجه به دولت به اصطلاح باقی می ماند در مکزیک سیاست نیز در مواجهه با خطرات بهداشتی از زندگی در شرایط به سر می برند بدون کافی بهداشت و مراقبت های بهداشتی. از جمله تنظیمات به ویژه مستعد ابتلا به شیوع بیماری های مسری.

چه می توان کرد ؟ این هفته من پیوست و بیش از 700 کارشناسان در قانون بهداشت عمومی و حقوق بشر در نوشتن نامه ای سرگشاده به معاون رئیس جمهور مایک پنس و دیگر فدرال و ایالتی و محلی سیاستگذاران ترسیم دستورالعمل به صورت عادلانه و موثر در پاسخ به Covid-19. در میان توصیه های ما بودند که امکانات مراقبت های بهداشتی باید اجرای مهاجرت-مناطق آزاد. ما نیز به خواست دولت به اطمینان حاصل شود که افراد باید در صورت هر گونه عواقب مهاجرت مربوط به تماس با ردیابی. این سیاست ما نوشت: “باید به وضوح و صراحت بیان به مردم توسط دولت های فدرال و دولت های ایالتی و محلی.”

علاوه بر این وزارت امنیت داخلی باید بماند اجرای عمومی شارژ حکومت به عنوان یک کل و یا حداقل تعلیق عوارض ناشی متصل به استفاده از پزشکی تا پس از وقوع عبور می کند. به سادگی وجود دارد هیچ توجیهی برای عجله برای پیاده سازی یک حکومت است که بدتر ممکن است یک بیماری همه گیر.

چهارم وزارت امنیت داخلی باید برای بهبود مراقبت های بهداشتی در بازداشتگاه و استراحت سیاست هایی که در حال اضافه کردن به تراکم هر دو شمال و جنوب مرز. در طول یک بیماری همه گیر ازدحام بیش از حد و شرایط نا امن نه تنها یک خطر برای مهاجران اما می تواند سلامت را به خطر اندازد از همه.

وجود سوابق این چهار مرحله است. پس از 9/11, مهاجرت و تابعیت خدمات (سلف سازمان مهاجرت و گمرک) اعلام کرد که آن را “اعمال اختیارات در یک دلسوز راه را به سوی خانواده های قربانیان در طول این زمان از عزاداری و تنظیم مجدد.”

با یک بیماری همه گیر بر ما آن را نیاز ندارد شفقت به اطمینان حاصل شود که ما سیاست های مهاجرتی نمی تهدید سلامت عمومی است. آن فقط نیاز به حس مشترک.

چاپ با اجازه از آمار. این مقاله در ابتدا در ظاهر در مارس 4 سال 2020

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im