مغلوب ساختن پیشی جستن را درک شیوع کروناویروس به نظر می رسد ضعیف

در حالی که رئیس جمهور تهمت ریل در برابر رسانه ها و مخالفان سیاسی برای ایجاد وحشت بیش مداوم COVID-19 شیوع هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات به قانونگذاران اصرار او را به سطح شیب دار تا دولت پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته ابرو-بالا بردن ادعا می کند در طول یک آدرس عمومی در روز چهارشنبه با توجه به نیویورک تایمز, برانگیزی این ادعا که ویروس “به طور معجزه آسایی از بین می رود” در گرم آب و هوا.

مغلوب ساختن پیشی جستن شهرت دیرینه برای پخش سریع و سست با حقایق و شواهد متزلزل شده و حتی هواداران خود را’ اعتماد به نفس در توانایی خود را برای رسیدگی به کروناویروس پاسخ NYT , گزارش و می تواند به اثبات خطرناک در طول زمان هنگامی که نیازهای عمومی و دقیق و شفاف هشدار.

وجود دارد برخی از راه هایی است که کنگره تحت فشار قرار دادند تا به صورت جامع تر پاسخ.

روز چهارشنبه رهبران کنگره از هر دو طرف ملاقات به بحث در مورد بودجه اضطراری پاسخ بسته سیاسی ، و شماره آنها پرتاب می کند انتظار می رود برای پایان دادن به جایی بین 6 دلار و 8 میلیارد دلار بسیار بیش از آنچه تهمت قبلا گفت که اختصاص به تلاش های دولت برای مهار و مبارزه با کروناویروس.

قبلا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست فقط $2.5 میلیارد تعدادی که قانونگذاران در سراسر طیف سیاسی به نظر می رسد به توافق است نه به اندازه کافی.

همچنین ستیز بود مغلوب ساختن پیشی جستن عدم اختصاص یک رهبر به دولت, واکنش ترک آن را در دست بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر سیاسی ، او سپس دست به کمر به معاون رئیس جمهور پنس — دیده می شود در اینجا نشان دادن نمونه بهداشت — تنها پس از نصب فشار سیاسی در روز چهارشنبه.

پنس به نام ایدز متخصص دبی Birx به عنوان دولت رسمی تزار در روز پنج شنبه با توجه به NPR. او همچنین با عضویت در آذر extant coronavirus نیروی کار.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im