مغلوب ساختن پیشی جستن 2021 ناسا بودجه درخواست پشتیبانی X-59 تجربی جت مافوق صوت توسعه

در حالی که برگ برنده دولت پیشنهاد ناسا بودجه برای 2021 شامل یک افزایش بزرگ برای انسان spaceflight آن را نیز خواهد افزایش بودجه برای این سازمان هوانوردی بخش

موجود در $25.2 میلیارد دلار بودجه درخواست برای ناسا است $819 میلیون دلار برای تحقیقات هوانوردی از $783 میلیون در سال 2020 است. یکی از ناسا رئیس سازمان برنامه تجربی X-59 مافوق صوت هواپیما ساخته شده توسط لاکهید مارتین برای pioneer ساکت تر سونیک رونق تجاری در سفر است. ناسا بودجه اسناد منتشر شده تا به امروز را شامل نمی شود دقیق بودجه جدید جت است اما این پروژه حیاتی برای سازمان هوانوردی را بدست آورد.

“در هوانوردی بودجه پشت همه ما تحقیقات برش لبه در استفاده تجاری از هواپیماهای مافوق صوت تمام برقی هواپیما و توسعه سیستم های هوایی بدون سرنشین است که پرواز هواپیماهای بدون سرنشین کوچک امن تر و کارآمد تر در قرن 21” ناسا رئیس جیم Bridenstine در بیانیه ای گفت: دوشنبه (Feb. 10) به عنوان بودجه رونمایی شد.

در صورت درخواست آژانس همچنان کمک های مالی خود را به این هواپیما لقب X-59 QueSST برای “آرام مافوق صوت حمل و نقل” تجربی هواپیما است که در حال طراحی و ساخته شده برای سفر سریع تر از سرعت صوت در حالی که تنها ایجاد “کم رونق” و یا فوق العاده آرام صوتی کوپن. X-plane انتظار می رود که به آن اولین پرواز در سال 2022.

مرتبط با: مافوق صوت! 10 سریع ترین هواپیما نظامی

بودجه پیشنهادی “را کامل ساخت و تست از کم رونق پرواز تظاهرکننده در انتظار اولین پرواز خود را در سال 2022 که نشان می دهد آرام مافوق صوت پرواز و هموار کردن راه برای نهایی بیش از-زمین تجاری مافوق صوت پرواز” با توجه به ناسا برگه.

لاکهید مارتین با اعتماد به نفس است که آنها را قادر به ساخت هواپیما تا پایان سال 2020 یک نماینده از این شرکت گفت: Space.com. لاکهید هنوز کار به سمت پرواز آزمایشی هواپیما برای اولین بار در سال 2021 در حالی که ناسا درخواست بودجه آمده است که هواپیما را از آن کم رونق پرواز در Jan. 2022.

“ما هنوز هم در مسیر اولین پرواز در سال 2021” کریگ Nickol ناسا را کم رونق پرواز اینباره مدیر پروژه گفت: Space.com در یک ایمیل. “ناسا اولین پرواز تعهد تاریخ به ذینفعان خارجی است که در اوایل سال 2022 که شامل برنامه ذخایر اما ما هنوز به دنبال کار ما به تاریخ در 2021.”

یک نماینده از لاکهید مارتین توضیح داد به Space.com که پس از اتمام با سرعت بالا هواپیما این شرکت را تکمیل فاز از آزمایش برای اطمینان از همه چیز به درستی کار می کند. پس از تست لاکهید برنامه ای برای تست پرواز این هواپیما بیش از مناطق انتخاب شده برای ارزیابی عمومی در واکنش به صوتی, رونق, است که ایده آل خواهد بود به عنوان آرام به عنوان sonic boom از یک فوق سریع تجربی هواپیما می شود.

در علاوه بر این به بودجه X-59 QueSST بودجه درخواست همچنین پیشنهاد افزایش بودجه “برای سرمایه گذاری در فوق العاده سریع hypersonic پرواز هیبرید-الکتریکی موتور جت سیستم های است که می تواند قدرت آینده مسافر خطوط هوایی و پژوهش در امن ادغام از راه دور سرنشین هواپیما به ایالات متحده آمریکا حریم هوایی.”

در صورت درخواست آژانس به صراحت آمده است که به آنها پیشنهاد بودجه نه تنها برای هواپیما, اما علاوه بر این برای “تحقیق به سفر هوایی سریع تر و ارزان تر و با خیال راحت ادغام هواپیماهای بدون سرنشین به این کشور را در حریم هوایی” ناسا می نویسد: در صورت درخواست. بودجه نیز به نقل از آن حمایت از تحقیقات هوانوردی “که منجر به ملت و رهبری تکنولوژیکی و پشتیبانی از با کیفیت بالا و شغل است.”

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su